Self Management: Your Body Detox, Detox Twoje myśli, Detox Your Life

Iâ € ™ ve nigdy dieted w moim życiu, ja dona € ™ t wierzą w detoxes!

This było mnie aż 4 dni temu. A Whole New World otworzyła since. byłem brekkie godz kinda girl (i nadal może być po detox, ale w zdrowsze, bardziej świadomi tego, co IA € ™ m jedzenia kinda sposób). I've Learned detoxing, że ciało wasze jest związane z detoxing swój umysł i myśli, które z kolei może pomóc detox swój life.

Have Zauważona jak twój umysł i wewnętrzne są tak czuć, gdy lżejszy youâ € ™ re zdrowsze? Co należy umieścić w twoje ciało i umysł jest tym, co masz na to. Ściśnij przysłowiowy pomarańczowy i wonâ € ™ t dostać sok jabłkowy â € | ya € ™ know-how, że historia goes.

But szczęście, nie isnâ € ™ t tylko jeden sposób, aby to zrobić. Możesz zacząć od detoxing swoje myśli i przekonania i niech zaszumieć skutki kaskady na konto life. świadomie wybierając lepsze wrażenie myśli daje więcej positivity, ostrości i przyjemność i to z kolei doprowadzi do Ciebie uczucie więcej energetic.

Change, co się do ciała, aby zmienić to, co jest w waszej pamięci lub vice-versa. Oba sposoby, wygrasz!

Fact jest większość tego, co jeść, czy, powiedzmy, myśleć, czuć jest wynikiem stałego wzorców. Jesteś życia jeden nieprzytomny życia podczas dona € ™ t Poświęć chwilę zatrzymać i zapytać, co i dlaczego youâ € ™ re jedzenie, robi, mówi, myśli i uczucia, co are. Ile niezdrowych nawyków Pan utrzymywać z ponieważ zgarnięte mają zbyt leniwy, zbyt nieostrożny, zbyt komfortowo z nimi?

Letâ € ™ s zaczynają się myśli! Czy wiesz ile masz na myśli na dobę? Anywhere od 20.000 - 60.000 pozornie. Anda około 80%, że self-talk jest œnegativeâ € € (źródło: niektóre badania naukowe Zgubiłem link do).

Sound jak przesadą? Rozważmy to: w zakres kilka sekund swój psychicznego przeskoczył z małp chattering: "Wish I had my kawy" na "IA € ™ m chorych na ten ruch" na "ja powinienem zrobić / powiedział / xyz" na "Dlaczego cana € ™ t I just stop myślenia tak bardzo "na" Mam nadzieję, WEA € ™ re nie mają jeszcze zupa na kolację ". Wyczerpujący, isnâ € ™ t it?

Truth powiedzą, wiele z tego, co Twoim zdaniem i zdaniem codziennie pochodzi społecznych i rodzicielskiej klimatyzacja. Ale poczekaj, thereâ € ™ s nadzieję! Podobnie jak można nauczyć się myśleć o żywności jecie i co robi dla organizmu, można również rozpocząć naukę, jak myśleć pozytywnie, inspirujący sposób. Thatâ € ™ s prawo, to w jaki sposób można zmienić siebie ograniczających przekonań do tych, które służą you.

Hereâ € ™ s the deal. Detoxing sposób Pana zdaniem może być trudne na początku. Podobnie jak podczas pociągu ciała aby pozbyć się toksyn i cravings i dona € ™ t zbudować mięśnie na noc w sali gimnastycznej, ITA € ™ s ten sam ze swoimi myślami. Â Oczywiście potrzeba trochę wysiłku i zaangażowania, aby zobaczyć results.

Want kilka porad, które pomogą Ci rozpocząć przepisywanie swój € ~ â € ™ storyâ & detoksykacji swoje myśli?

1) Praktyka Świadomości dobę - zachować trochę aa dziennika lub notebooka pod ręką i jak uważasz, że myśli, zapisz go. Na koniec dnia youâ € ™ ll mieć sprawiedliwy pomysł, jak wiele swoich myśli jest toksyczny i unproductive.

2) Start rozpatrywania tych myśli - są wskazujących na głębokie zakorzenienie wiary? Co to jest wiara? Czy to prawda? Albo po prostu są wykorzystywane do pewnego sposobu myślenia?

3) Open Your Mind - do nowych sposobów myślenia. Spójrz na rzeczy i sytuacji, z więcej niż jednego punktu widzenia. Jesteś dona € ™ t ma zgodzić się z innego punktu widzenia, ale youâ € ™ ll być szkolenie się być ciekawi i otwarci na zmianę swojego beliefs.

Visit mojej stronie i przyłączyć się do dyskusji wokół detoxing ciała, umysłu i myśli. Co działa na Ciebie? Co nie?