Znalezienie Znaczenie w naszej pracy

Tired tylko "będzie poprzez ruchy" w miejscu pracy? Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak sprawić, by przejście z nudnym dłubanina do czegoś, co daje sens i cel do Twojego życia? W swojej książce "The Prophet, Gibrana mówi tak:

" Work widoczne jest miłością ".

Honesty czasu: Jak często masz ochotę zrobić prac jest" miłość widoczne "? Dla wielu z nas praca może poczuć się jak orka i tylko coś zrobić, aby płacić rachunki. Wszyscy mamy poczucie, że od czasu do czasu, ale jeśli chcemy mieć życia stały dobrobyt i bogactwo, jeśli chcemy służyć świecie, podczas gdy jesteśmy w tworzeniu życia naszych marzeń, to byłoby pomocne, gdyby zaczęliśmy widzenia naszej pracy w inny sposób. Może nadszedł czas, podejście do pracy jak jest to duchowa practice.

First, co rozumiemy przez duchowej praktyce? A duchowej praktyce jest systematycznych rytuały lub działania, które robimy, które służą do łączenia z nami głębszych relacji z Boskim. Przez praktykujących obecności Boskiego, przypominamy sobie naszych Boski charakter i są związane z szerszej wspólnoty innych praktyków. W swoich najbardziej efektywnych form, nie są one wykonywane przez nawyk lub pamięć, ale są wykonane z uznaniem ich głębszy sens i cel. Dziękując lub oferując błogosławieństwa przed posiłkiem jest przykładem. Jeśli po prostu usta słowa, będziemy bardzo niewiele od praktyki, ale jeśli widzimy praktykę jako potwierdzenie, że istnieje Boskie źródło wszelkie dobro, które znajdą się w naszym życiu, to w praktyce będzie służyć do pogłębienia naszego związku z Bożego source.

Many razy, myślimy o naszej pracy i naszego życia duchowego życia jako dwa odrębne i różne rzeczy. Czasami też mówić o wprowadzenie większej naszego życia duchowego w naszej pracy, ale co jeśli zaczęliśmy widzieć, że nasza praca w naszej duchowej praktyce? Jak ten może wzbogacić i pogłębić nie tylko naszym życiu zawodowym, ale być może nasze duchowe praktyki oraz? Nie trzeba być ministrem, ksiądz lub zakonnik, aby zobaczyć naszą pracę jako praktyki duchowej, ale może rozpocząć się, gdy jesteśmy z rodzaju pracy jesteśmy obecnie zaangażowani cala Kiedy nasza praca jest czymś więcej niż tylko " się poprzez ruchy, ruchy i zamiast w kierunku duchowej praktyce, to nie w rzeczywistości stać się "miłość widoczne".

There pięć sposobów, które mogłyby rozpocząć, aby nasza praca jako duchowej praktyce:

1. Praca jako ścieżka - Możemy myśleć o naszej duchowej praktyki jako ścieżkę, która prowadzi do coraz głębsze rozumienie o naszym związku i relacji z ostatecznego źródła. Po drodze, nie są zakłócone i bocznymi drogami, a czasami musimy wziąć trasie inne niż mieliśmy zaplanowane dla nas do ostatecznego przeznaczenia. Praca jest tak, jak dobrze. Ustawiliśmy naszą wizję, gdzie chcemy iść z naszej pracy, a następnie umieścić nasze nogi w ruchu. Po drodze, w drodze doświadczenia, które mamy, ludzie nas spotkać i prób mamy znosić, mamy dowiedzieć się więcej o nas na drogę - czasem musimy dokonać korekt. Zobowiązuje się do konkretnej trasy w odróżnieniu od pracy nie zobowiązuje się do szczególnej duchowej ścieżki. Kiedy to zrobić, to nie tylko podejmowanie decyzji, co będzie naszym zrobić, mamy również decydowanie o czymś, co nie będzie naszym robić. Jest to zobowiązanie, które służy do podłączenia nam w sposób głębszy z kim jesteśmy i co mamy przyjść do be.

2. Praca jako proces zwalniania - Jak chodzą nasze ścieżki rozwoju duchowego i zrozumienia, jedną z rzeczy, że musimy nauczyć się zrobić, to zwolnić. Jeśli mamy się rozwijać duchowo, to jest pomocne do stworzenia regularnych proces uwalniania tych rzeczy, które nie są już obsługujących nas - starych idei i przekonań, relacji, a może nawet wcześniej nasze pomysły dotyczące naszej duchowej drogi sama. To dużo jak pielenie w ogrodzie, więc rośliny i kwiaty, że chcemy zobaczyć rozwijać się szerzyć pokój i rozwój. Podobnie, nasze ścieżki pracy wymaga to samo od nas. W pracy, zmiana jest nieunikniona i musimy być gotowi do wydania tych rzeczy, które nie służą nam. Na przykład, jak wielu z nas wciąż wpisanie dokumentów, na maszynie do pisania podręcznika - z wykorzystaniem węgla i papieru, kiedy poszliśmy wielu kopii? To bardzo prosty przykład, ale wszyscy możemy pomyśleć o innych porach, gdy mieliśmy do ponownego jak byłoby podejście naszej pracy, a nawet rodzaj pracy mieliśmy do robisz. Te przedsiębiorstwa, które przetrwały i thrived wiele lat uczyniłem tak dlatego, że ich przywódcy rozumieli konieczność stale puszczania tak stare, że nowy może się zakorzenić i rośnie. Możemy uczyć się tego leason zwalniania i używać go w pracy jako duchowe practice.

3. Pracy w związku - Duchowej praktyki połączyć nas ze sobą, jak i idei Bożego. Podobnie, można połączyć pracę z nami, nie tylko z naszych współobywateli współpracowników, ale także z naszych klientów, dostawców i producentów - nawet tych, z którymi konkurujemy na biznes. Podczas wspólnego zrozumienia charakteru Bożego łączy nas z innymi na podobnych duchową drogę, wspólnej wizji na temat charakteru naszej pracy łączy nas jeszcze głębiej z ludźmi w interakcje z naszej pracy. To połączenie może być jeszcze głębsze, kiedy przyjechać, by obejrzeć proces pracy jako działalność nadania i odbioru. Poprzez zwrócenie uwagi na zasadzie wzajemności, że jest zawsze obecny w świecie pracy, może stać się jeszcze bardziej świadome wzajemnych charakter wszechświata i obfitości, który jest zawsze obecny, kiedy zdecydował się podać jak receive.

4. Work as a form of service - Service is a spiritual practice. Istnieje wiele przykładów ludzi, których życie jest o usługi, od świętych do zwykłych ludzi w naszej społeczności. Kiedy jeden drugiego, łączymy w znacznie głębszy sposób Boskiego charakteru siebie. Według jednego innego, jesteśmy w istocie, że nasze życie jest o czymś, że jest większy niż tylko zaspokajania własnych potrzeb i osobistych chce. Nasza praca staje się praktyką duchową, gdy staje się on również o czymś większym. Czasami charakter prac robimy może trudno zobaczyć, że jesteśmy w dobrej robi dla innych. Jest to łatwe do ministra lub pracownika socjalnego, aby zobaczyć, jak są one służbę innym i poprzez swoje prace, ale co ktoś, kto pracuje w fabryce, czy sprząta pokoje? Ale myślę o czasach masz napotkał kogoś z pracy, który tak naprawdę wydawała się świecić i prawdziwie cieszyć się ich pracy. Jestem gotów założyć, że osoba musiała znaleźć sposób, aby połączyć swoją pracę w poczuciu służby dla innych. I rzeczywiście wierzyć, że pomysł usługi jako praktyki duchowej w naszej pracy jest jeszcze bardziej skuteczny dla nas, gdy połączenie z innymi nie jest tak oczywiste i muszą być wyszukiwane. Rozpocząć praktykę podejmowania pracy formie usług innym i praca staną się dla was duchowe praktyki well.

5. Opanowanie - Nasze duchowe praktyki wywołują w nas pragnienie mistrzostwa. Kiedy zaczyna widzieć, że nasza praca jako jednostki, będziemy Inspiracją do opanowania naszej pracy również. Opanowanie oznacza, że mamy nauczyciela lub nauczyciela i że daje nam zadanie do studiów i praktyki niezbędnych do rozwijania naszych umiejętności do wysokiego poziomu zrozumienia i umiejętności. Zobowiązujemy się do opanowania naszego szczególnego rodzaju pracy w sposób mnich zobowiązuje się do jego opanowania codziennie rytuały modlitwy. Poprzez poszukiwanie mistrzostwo w naszej pracy, nie jesteśmy podejmowania pracy naszego mistrza, ale zamiast ciągle rafinacji sposób nasze ścieżki pieszo - który przynosi nam pełne koło wokół do procesu dopuszczenia, połączenia i service.

If chcemy otrzymać głębokiego zadowolenia z naszej pracy, jeśli nasza praca jest, aby trwały wpływ na świecie, a jeśli mamy osiągnąć stały dobrobyt, musimy zacząć działać, aby nasze duchowe praktyki. Wtedy będziemy mogli naprawdę powiedzieć, że nasza praca jest "miłość widoczne".