Dziesięć sposobów Stan prac w Play

Many firm boryka się obecnie i wykonującego znacznego zwolnienia. Nie tylko to spowodować chaos na te "zwolnionych", ale również stwarza ogromne obciążenia te lewo behind.

With zwiększonej odpowiedzialności wprowadzeniem pracowników, stres staje się jeszcze bardziej z problem.

Added do tego są na responsibilites się w domu - mocniej ścisnąć główna kieszeń na książki, jest większy stres odczuwany przez wszystkich, ludzie szukają sposobów wyjścia. Czasami ucieczka jest to, co jest potrzebne. Inne czasy, które mogą nie być do possibility.

How sobie z tym poradzić?

We w Fun-Wey się ułożyła listę 10 sposobów na równowagę wszystkich rzeczy zrobić, że należą do kategorii praca / odpowiedzialność wszystkich rzeczy, które są "zabawy" - to nazywamy PLAY.

Take zobaczyć poniżej:

1. Przede wszystkim usiąść w rodzinie i spojrzeć na rozkład obciążenia pracą. Czy każdy robi ich sprawiedliwy podział? Czy jedna osoba obciążenia wzrosła znacznie bardziej niż inne? Jeśli tak, możesz się go bardziej równomiernie? Podczas tego rozważyć nie tylko pracy obowiązki, ale także myśleć o każdej osoby inne "out-of-the-home" zaangażowania, takich jak chór, treningi piłki nożnej, wolontariat w banku żywności, itp. Pamiętaj, aby uczciwie spojrzeć na energii te rzeczy wymagają, i zważyć, że w stosunku do energii, która wymaga, aby przejść do else.

We wszystko polecam ten w ujęciu rocznym, ale kiedy coś poważne zmiany w swoim życiu rodzinnym, to jest niezwykle ważne, aby zrobić so.

2. Dalej, porozmawiać o różnych rzeczach, które robisz w rodzinie, które są zabawne. Czy popływać w lokalnym centrum tygodniowy pu? Czy rodziny zaszczyt piątek noc "pizza i filmu tradycją? Czy masz gości na kolację na bieżąco? Czy roczne wakacje? Jako jednostka, rodzina musi rozważyć znaczenie tych odprężanie działalności i upewnij się, że wystarczająco dużo z nich jest w place.

3. Oczywiście, zarówno tych rozmów będzie obejmować rozmawiać o pieniądzach - jest zbyt mało w tym roku treck do Disneylandu lub dzieci rocznych obozu tygodniu? Czy mama i tata jeszcze daty nocy co najmniej raz w miesiącu? Jakie działania można zrobić jako osoby, jako para, jak i rodziny, które nie położyć wycisnąć na portfel, ale wciąż intrygę i emocjonować Ciebie?

4. Pobierz cała rodzina zaangażowana w planowanie miesięcznego razie jest BEZPŁATNY - może iść na spacer na SeaWall (jeśli mieszkasz w pobliżu wody), dzielenie kolacja w pikniku na piętrze pokój dzienny z kompletnym koce, Kool-Aid i kanapki, lub o nocnych gier lub karty. Tego rodzaju imprez - ze względu na ich charakter - podejmuje your mind off wszystko inne, a także dostarczy Ci kilka godzin stresu wolne time.

5. Jeśli nowe obowiązki w pracy wymuszają nadgodziny, usiąść z Planowanie finansowe w celu sprawdzenia, czy dodatkowych godzin faktycznie w wyniku jakiegokolwiek znacznego wzrostu dochodów. Często daje dodatkowe dochody do nowego podatku nawias i większą część swojego dochodu dodaje wychodzi w potrąceń. Zbyt, czasami dłużej w wyniku dodaje kosztów - więcej posiłków na wyższe koszty opieki nad dzieckiem, gdy to się dzieje, nie jest dalej w przyszłość i należy odrzucić dodatkowych godzin (jeżeli jest to opcja).

6. Znalezienie sposobów redukcji kosztów w domu - to może być naprawdę zabawne działalności! Po raz kolejny, zalecamy uzyskanie całej rodziny zaangażowane. Dzieci mogą wziąć udział w niepełnym wymiarze czasu pracy, takie jak koszenie trawy na bliźniego lub amfiladowy liści lub shovelling śniegu. Po szkole opieki nad dzieckiem może być dzielone z przyjacielem lub sąsiada. Naucz swoje dzieci, aby wyłączyć światła, telewizora i innych urządzeń, które nie są w użyciu - zapisz na miesięcznego rachunku. Może płacą zbyt dużo w telefon, internet kosztów lub kabla kosztów. Czasami dostawca będzie pakiet tych usług w planie oszczędności, które mogą zostawić kilka dodatkowych dolarów w pocket.

Then, jako rodzina, sprawdzić, ile łączne oszczędności dodać i zdecydować, jak je wydać - otrzymać nowe, bardziej energooszczędne lodówki, bardziej paliwooszczędne samochodem, lub rozpocząć korzystanie z transportu publicznego. Nie może być wystarczające oszczędności, aby włączyć całą rodzinę do planu wielkiego together.

7 wakacje. Upewnij się, że robisz coś stresu mniej każdego dnia! Podobnie jak modlitwa i medytacja, czas na zabawę codziennie musi. Być może przejść do spokojnej samotniczej chodzić na swoim obiad lub głowy do biblioteki interesująca rozmowa. Być może zrobić coś innego na koniec dnia - przejście do kąpieli, szef obecnie na "biegun-dancing" klasy lub spaceru przez lokalne centrum ogrodu inspiracji. Cokolwiek to jest, że załamanie nie zastanawia się do oddychania, Twój poziom stresu, a stan umysłu. Stanowić przykład dla swojej rodziny i zachęcić ich wszystkich, aby wykonać same.

8. Dać trochę czasu. Wiem, to czasami wydaje się robić wszystko co jest "daje", ale dające się w inny sposób. Jedną z rzeczy, zdecydowaliśmy się zrobić w tym roku zaangażować się w lokalnej "karmić unsheltered bezdomnych" programu. Raz w miesiącu dorosłych w naszej rodziny, wraz ze starszymi dziećmi datek na kilka godzin w sobotę zapewnienie posiłków dla tej grupy niefortunne. To zupełnie zmienia perspektywę. I pomaga dzieciom sobie jak dobry faktycznie ją. To sprawia, że ciepłe wygodne łóżko wydaje się luksusem, a hot shower coś naprawdę docenić. A to pomaga określić tych rzeczy, które są ważne dla Twojej rodziny, jako family.

9. Czcić "Joker" w rodzinie. Każda rodzina wydaje się jeden - znasz członkiem mam na myśli. W naszej rodzinie mamy więcej niż jeden. Są one zawsze mówi lub robi najbardziej niedorzeczne rzeczy. Im bardziej poważne użytkowników swoje majtki po kolana w supeł i zacząć huffing i chuffing. Jest to tak korzystne dla całej rodziny, kiedy może faktycznie śmiech na głupota. Mamy raz pracował z pani, kto to zrobił wszystkich rodzajów głupie rzeczy - wiązanej balony jej okulary i chodził wokół urzędu tylko usłyszeć snickers i giggles. Nawet kilka chwil głupota ponownie agitować Ciebie. Więc niech loose.

10. Na tej samej notatki, obiady i organizować tematycznie stron. Zachęć znajomych lub sąsiadów, aby "play" zbyt. Czy wszyscy przynieść szczęście puli-sobota obiad i silliest nosić kapelusz. Albo coś outrageously pomarańczowy! Albo różowe skarpetki. Jak rozmawiać i giggle razem znajdą się łączenie ze sobą, tworząc wspaniałe wspomnienia, które są, i nie zapominając o pracę. Co mogłoby być lepiej?

We nadzieję, że te pomysły zaczną myślisz o własnych sposobów równowagi pracy i zabawy. Jeśli uważasz, że na inne, lepiej z nich, lub historię, aby opowiedzieć o swojej rodziny sukcesów, proszę podzielić się nimi - chcielibyśmy usłyszeć o them.