Learning to Appreciate Różnica: Historia Krishna i Black Sheep

Change czyni nas ponownej naszego życia i naszej wizji wyostrzający. Niespodzianki testów naszych zasad i determinacji. Niepowodzeń czyni nas Ciekawe czy nasze wysiłki są nic warte. Im silniejszy nasz strach niepewności, tym bardziej desperacko nasze potrzeby przylgnąć do past.

Such pytania, które były okupowane Krishna umysłu jeden letni poranek, kiedy był medytacji pod Banyan drzewo w pobliżu rzeki. Usłyszał kroki za plecami głos Nadu przerwać jego myśli. "Niech żyje mędrców, Krishna" saluted Nadu.

Krishna otworzył oczy i zobaczył, że Nadu prowadził hałaśliwej czarna owca w ramionach. Gdy Nadu ustawić owiec na ziemi, zwierząt stared krótko na Krishna, zastał go nieinteresujący, zawrócił i zaczął pić wodę z river.

"Mój ojciec jest zmartwiony i wysłał do mnie prosić o poradę" wyjaśnił, Nadu, wskazując na czarna owca. "Nie wiemy, jak to się stało i strachu na inne owce." Krishna spojrzał na zwierzę, które właśnie rozpoczęły smaku trawy i spojrzał doskonale healthy.

"Tydzień temu, będziemy chodzili z domu w godzinach porannych i czarna owca stał w środku naszego stada." Nadu wstrząsnął głową, zdziwienie. "Oczywiście, będziemy słyszeli opowieści o czarnej owcy, ale myślał, że nie istnieją".

Krishna stał się, chodził do zwierząt, a caressed jego głowę. "Na początku, nie daje mu dużą wagę" Nadu poszedł na ", ale wkrótce, dziwne rzeczy zaczęły się zdarzyć, jak w opowieści, że słyszeli".

The zwierząt znieść jego głowę i zaczął rozmyślać contentedly trawa, że po prostu zjedzona. "Czy to mieszkowy o świcie, podczas gdy inne owce pomarli?" pytali Krishna. "Czy to odmówić powrotu do domu w godzinach wieczornych? Czy uciec co najmniej szans i zachęcać innych do niej?"

Surprised, Nadu potwierdziła wszystkie Krishna's punktów. To było coś nieoczekiwanego. Dlaczego Krishna Wiedziałem, że tak dużo o czarna owca? "Czy w naszym inne owce stada się czarne jak dobrze?" zwróciła Nadu terrified.

"Powiedz mi, Nadu," retorted Krishna ", to nie prawda, że wszystkie owce spędzają sen w życiu? Czy to nie jest fakt, że owce nie próbować ucieczki? Że zawsze stada bez zwłoki ? " Nadu nodded, zastanawiając się, gdzie Krishna czele z jego questions.

At tego momentu, czarne owce się do Nadu i stared na niego z niecierpliwością. Dlaczego to tak długo, biorąc Nadu na wyciągnięcie wniosku, oczywiste? Długa cisza przed Krishna mówił były ponownie. "Prawda jest Nadu, że zwierzę nie jest owiec", ogłosił Krishna.

Nadu, zamiast być wstrząśnięty wiadomości, brał wszystkiego dość filozoficznie. On natychmiast przyjęta Krishna ofertę zwalnia go od zwierząt, pobiegł z powrotem do jego gospodarstwo, jego ojciec i poinformował, że problem został rozwiązany raz na all.

During następnej godziny, Krishna lot lasu, ściśle przez zwierzę. W godzinach popołudniowych, że wspiął górskim i osiągnęła zielone doliny, gdzie setki, jeśli nie tysięcy podobnych czarnych stworzeń zostały placidly jedzenia trawy i posiadający wielką time.

When nowego dołączył do innych, to z zadowoleniem. Słońce zeszli, Krishna obserwowane zwierzęta gry. Nie rozumiem ich i nie wiedzą, skąd przyszli, ale jednej rzeczy był pewien. Te nie były sheep.

JOHN VESPASIAN pisze o racjonalne życia. On mieszka w Nowym Jorku, Madrycie, Paryżu i Monachium. Jego opowieści odzwierciedlają wartości przedsiębiorczości, tolerancji i poleganie na samym sobie. Zobacz Vespasian John's blog o racjonalne living.

http: / / johnvespasian.blogspot.com /