Eddie Bauer Adventurer Travel System - Podróże Makes a treat!

Ask żadnych nowych rodzica o podróżujący z niemowlęciem i nie poinformuje nas, co to może być kłopotem. Nawet szybki wyjazd do pobliskiego sklepu może wyglądać na you're pakowania do trzymiesięcznego urlopu! Nie tylko trzeba mieć dziecka pieluch i innych akcesoriów poręczne, potrzebna spakować się na wózek i fotelik uzyskać gotowy. W Eddie Bauer Adventurer Travel System eliminuje to wszystko i więcej przez łączenie dwóch z bulkiest aspektów baby travel - na wózek i dziecko seat.

Â

Multi Features

Â

The Eddie Bauer Adventurer Travel System posiada szereg specjalnych funkcje, które na pewno należy zarówno dorośli i małe dzieci. Może być łatwo zgięte lub utworzonych przy użyciu tylko jednej ręki. Siedziba sama także jest wyposażony w szereg opcji, w tym geda oni w pełni pozycji półleżącej pozycji. To także jest wyposażony w pięć pkt uprząż systemu, jak również trzech sekcji baldachim i pokryte okna. Istnieje przekąskę zasobnika na mały, łącznie z bardzo dużych filiżanka posiadacza. Rodzice nie są w tym aspekcie ignorowane albo-istnieje również rodzic zasobnika, który jest wbudowany w uchwyt na wózek. Ten uwzględnia dwa napoje i objęte miejsca jak well.

Â

In zakresie bezpieczeństwa, Travel System samodzielnego blokowania funkcji, jak również z przodu komfort ride wstrząsy. Koła na wózek są solidne i bezpieczne, z przednich kół o szerokości 8,5 ", natomiast z tyłu są opony 9,5". Pełny ciała niemowląt wstawić można stosować zarówno wózek jak również fotelik. Travel System może być używany dla niemowląt, jak również toddlers.

Â

A Long Lasting Option

Â

The Eddie Bauer Adventurer Podróże System nie jest krótkoterminowych produktu w rzeczywistości, dla wielu klientów okazało się, że jest silny, nawet po cztery lata ciężkiej użytkowania. Jest to idealne akcesorium do podjęcia wzdłuż na pikniki, wycieczki lub samochodem dyskach. Podróże całego systemu jest również lekki, mimo że tak wiele szczególnych cech. Jest to szczególnie przydatne, ponieważ lugging około ciężkiego sprzętu dziecko może zmęczyć ktoś naprawdę szybko! Oprócz tego aparat jest również łatwe do mycia i klapki, gdy nie jest w use.

Â

The Eddie Bauer Adventurer Travel System jest również idealny prezent pozycja dla ludzi, którzy chcą nadać nowy rodziców dar naprawdę mogą korzystać . Wiele nowych rodzice mogą nie mieć środków, aby inwestować w Travel System siebie - możesz być pewny, że będzie to jeden prezent będą naprawdę wdzięczni! Ponieważ fotelik ma różne wysokości korekty, to można dosłownie rosną wraz z dzieckiem! Nie tylko to jest trwałe i wygodne, nie będą musiały zainwestować w osobnym wózek lub fotelik. Jeżeli lubisz podróżować, mogą przyjmować mały wzdłuż bez obawy o lugging wokół mnóstwo ciężkiego sprzętu dziecka. W Eddie Bauer Adventurer Podróże systemu sprawia, że podróż z Dzieciątkiem, bezpieczne i przyjemne experience.