Finansowanie dla wszystkich Twoich potrzeb - Sprzęt finansów, Commercial Finance & więcej

In wielkie globalne Meltdown Żyjemy do dzisiaj, każdy termin dotyczących finansów i handlu nie brzmią bardzo miło dla uszu. Po tym wszystkim, najbardziej typowe słowa my słuchamy (i nadal są słuchania) przez długi czas był kryzys, depresja, załamanie, recesji i upadłość. Nadal jednak pozostaje faktem, że finansowanie jest niezbędne, jeśli chce coś kupić, dla których nie można płacić bezpośrednio lub chcą rozpocząć własną działalność lub wielu innych sytuacjach. Co jest niezbędne jest upewnienie się, że ryzyko związane z kredytu (i nie zawsze ryzyko) są warte taking.

Equipment Finansów maklerstwo Firm

Established w roku 1990, Melbourne Finansów brokerskich jest uważany za jednego z najbardziej progresywnych finansowanie firm brokerskich w Australia. Z ponad 40 pracowników w całym kraju i finansowanie realizacji ogromnych ilości (komendanta znaczącej siły nabywczej), pośrednictwo w domu zajmuje się ponad 30 australijskich banków i instytucji kredytowych, w tym niektóre z wyłącznej agency.

Heavy Sprzęt Financing

Each brokera lub maklerstwo zespołu w Melbourne Finansów prowadzi własną firmę specjalnego. Korporacyjnej podmiotu, Heavy Equipment Finance Polska (HEFA), została wprowadzona przez jedną z drużyn w 2005 r. do dokładniejszego wyrazi ciężkiego sprzętu specjalnego finansowania, jak również lepiej odzwierciedlają ich międzystanowy expansion.

The HEFA zespół jest niezrównany w swoim doświadczeniem i oddanie do obsługi przemysłu użyciem ciężkich maszyn, w tym robót ziemnych, budowlanych, budowy dróg, górnictwa, rozbiórki, leśnictwa i rolnictwa. Gdy mówią ciężkich maszyn, one oznaczają wszelkiego rodzaju ciężkich maszyn. Ich finansowanie sprzętu, który jest:

Nowe Używane sprzedawców i prywatne Sprzedaż Maszyny Import

Whether jesteś jedynym operatorem lub duże firmy, które są w stanie pomóc. One finansować szereg pojazdów i sprzętu, w tym (ale nie wyłącznie) następujące:

CIĘŻKICH MASZYN, takich jak koparki, spycharki, ładowarki koło, dźwigi, ładowarki Miniładowarka, kruszarki, równiarki, rolki, backhoes, zgarniarki, rejestrowanie i urządzenia do zbioru, górnictwa i urządzenia wiertnicze, pompowania betonu sprzętu i urządzeń rolniczych. Pojazdów, takich jak samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, niskie ładowarki drogowego pociągów, autobusów i autokarów. ATTACHMENTS / części, takich jak przyczepy, młoty hydrauliczne, systemy GPS i rury kamer.

If chcesz więcej informacji na temat HEFA i chcesz sprawdzić swoją gamę produktów i ofert, można odwiedzić je w http://www.hefa.com.au.