Informacje o Niezarezerwowana Federalnej funduszy

Unclaimed Federalnego Funduszu oddanych miliardy w Stanach Zjednoczonych i niektórych może być yours.

The rząd federalny posiada ponad 33 dolarów mld w rościło nieruchomości. Państw między sobą trzymaj miliardów więcej. Rząd nie chce zachować te pieniądze - jej nie ich i oni nie mogą korzystać it.

Efforts są do śledzenia prawowitym właścicielom z rościło funduszy federalnych, ale często bez powodzenia. Spowodowane jest to zmiana adresów osób, rozwodów, zmiany nazwy i śmierci.

However, rościło funduszy federalnych nie upadają lub znikają wraz z upływem czasu. Pozostają one z rządem w imieniu beneficjenta do czasu, aż prawo osoba znajduje. Zbędne funduszy federalnych nie muszą być w naszej nazwy, mogą być w imię osoby, której majątek jest uprawniony do, albo w części lub w całości.

What czyni szukaj rościło funduszy federalnych trudno jest to, że nie ma centralnej bazy danych o nieodebrane pieniądze w posiadaniu rządu. Każdy Federalna Agencja prowadzi własne zapisy dotyczące rościło funduszy federalnych leżącego z nim.

This oznacza, że musisz wiedzieć, jaka forma rościło federalne fundusze - rodzaj płatności lub korzyści, które jest zaangażowany, gdy płatność stała się wymagalna lub korzyści, w imieniu której została do wypłaty zostały dokonane, a także, jeśli to możliwe , procedury, zgodnie z którą fundusze powinny zostać zapłacone.

To dostępu rościło funduszy federalnych, należy skontaktować się z agencją w pytanie. Nazwy i adresy wszystkich federalnych agencji można znaleźć w Stanach Zjednoczonych rząd Manual

Many tych agencji strony, z której można uzyskać więcej informacji na temat tego, jak go o konkretne szukaj federalnych rościło pieniędzy lub nawet opcje wyszukiwania dostępnych w witrynach themselves.

Some ludzie myślą, że przed rozpoczęciem poszukiwania rościło funduszy federalnych, które trzeba wykonać kilka badań lub więcej wykształconych na temat rościło pieniędzy. Prawda jest nie trzeba PReP na wszystkich przed zlokalizować swój brakuje money.

After znajdziesz pieniądze należne można przejść każdego konta i zobacz, który można rozpoznać z przeszłości. Można to zrobić patrząc na numery kont, miejscach, gdzie jest od pieniędzy i adresy związane z utraconych pieniędzy rachunków, które mogą być Twoje poprzednie residents.

Keep na uwadze, że jeśli szukaj rościło federalne fundusze powinny być skuteczne, musisz udowodnić swoje prawo własności lub prawo do tych środków, zanim zostaną podane do Ciebie. Agencje lub ich strony będzie w stanie Cię w jaki sposób roszczenie rościło funduszy federalnych których znajduje i które są uprawnione to.

This można zrobić za pomocą prostych rzeczy jak kopię prawa jazdy, świadectwa urodzenia, etc.

The wyszukiwania jest bardzo proste i może być wykonana przy użyciu tylko imię i nazwisko. Nie stoisko, jeśli znasz imię i nazwisko znajdą się brakujące pieniądze prawo away.