Co to jest Biuro Niezarezerwowana Pieniądze?

The Prezydium Zbędne Pieniądze szacuje, że ponad 30 dolarów mld w rościło pieniądze leżące z stanowe i federalne rządy czeka na wnioskodawców, w celu ustalenia ich prawa do niego i zabierz ją. Rząd nie ma interesu w utrzymywaniu tych pieniędzy z nich. Nie dla nich i ich cana € ™ t używać it.

The Biura Zbędne Money jest all inclusive źródłem wyszukiwania. Problemy z poszukiwania rościło pieniędzy jest to, że każde państwo i każda federalnej agencji rządowej posiada własne bazy danych rościło aktywów w possession.

Searching poprzez ich wymaga czasu i wysiłku. Często szczegóły zapisy są nieprawidłowe (błędne nazwy i adresy są wspólne) i można pominąć tego, czego szukasz. Biuro Zbędne Pieniądze pomoże Ci znaleźć to, czego szukasz o wszystko, czego potrzebujesz w jednym place.

-Nie trzeba polować wokół na stronie i bazy danych, które chcesz wyszukać. Wszystko, czego potrzebujesz, to w jednym miejscu. Biuro Zbędne Pieniądze ma oficjalnych danych wszystkich 50 państw w jednym, dogodnym miejscu. Korzystanie z oficjalnych baz danych jest bardzo ważna, ponieważ jest to jedyny sposób można mieć pewność, że informacje, które uzyskują od wyszukiwania accurate.

-Nie musisz ograniczyć wyszukiwanie do tylko pieniądze, które jest spowodowane Ciebie. Możesz szukać w imieniu przyjaciół lub krewnych, a nawet poszukiwania spadków, że może to być po lewej, ale nie wie of.

-Nie ma limitu liczby wyszukiwań można zrobić lub jak często można je zrobić. Możesz szukać, gdy chcesz na co want.

w przypadku musisz dokumentację na poparcie roszczenia można dokonać, Biuro zapewni Ci dostęp do istotne zapisy wszystkich państw, w tym urodzenia i zgonu. Urodzenia są często wymagane w celu udowodnienia swojej tożsamości i zgonu są potrzebne w przypadku, gdy pieniądze z martwych odniesieniu zostanie stwierdzone, że jest słusznie yours.

-jedną wielką cechą Prezydium Zbędne Pieniądze są one również rejestry lub będą w stanie pomóc Ci znaleźć nieodebrane pieniędzy, która nie została włączona przez rząd, ale do prawnie yours.