Nieoczekiwane niebezpieczeństwach Zrównoważenia

Balance.Â

For wielu równowagi reprezentuje Holy Grail. Możesz dążyć do:

Work / Życie Balance.

A zrównoważone podejście do biznesu strategy.

A pragnienie proszę wszystkich Customers.

And jeszcze często jest don `t rzeczywiście pomyśleć o tym, co oznacza, że w zakresie podejmowania decyzji swoje ; co oznaczają, co wierzą w Ciebie i wyniki achieve.

In Innymi słowy, dążenie do równowagi jest obarczona risks.

I wie, może być w szoku w tym miejscu, zwłaszcza biorąc pod uwagę pierwszy na mojej liście -- pracą a resztą życia - ale prosimy o zapoznanie się z otwartym mind.

First, niech "Porozmawiajmy o odwrocie ideę równowagi. Odwrotną równowagi jest jasny i preferencji kierowcy; priorytet lub choice.

Work i resztę swojego życia są ważne, ale które wybrać najpierw? A w jaki sposób można zintegrować zarówno, podana nadrzędne preferencji?

How strategiczne to podczas próby zaspokojenia z każdej grupy, tendencji i buzzword w celu ich integracji i zrównoważony? Jak to "zrównoważone" strategii "o swoją przyszłość?

Are wszystkich Klientów utworzone równie? Czy na pewno chcesz proszę wszystkich? Czy skupienie się na doskonały Klient pozytywnie zmienić swoje działania i wyniki?

I Uważam, że odpowiedzi na te pytania mogą doprowadzić do dziwnego, jeśli tylko trochę, o dążenie do mądrości balance.

The psychicznego hotelu uzyskać z "równowaga" w starej skali, gdzie elementy są umieszczone na przeciwstawnych złote Brodziki należy zważyć, jeden przeciw z drugiej strony. Gdy to zrobisz, nie rzadko skali dojdzie do równowagi martwe bez pewnych kwoty w toku teetering i movement.

Or rozważyć inny przykład równowagi - dwa dzieciaki na balansuje-chwiać. Spróbuj, jak dzieci mogą bardzo trudno jest go równowagi exactly.

With wszystko to w kontekście, pozwól mi być bardziej szczegółowe w niebezpieczeństwach dokonywania bilansu swój goal.

Balance jest słodki. Stara linia mówi "you` ve got się o coś lub `ll spadnie na wszystko" mogą być zmienione, aby pomóc sobie tego punktu. "Jeśli spróbujesz równowagi wszystko, nikt nigdy nie być szczęśliwym." Jak skutecznie są reklamy, produktów lub projektów (do nazwy tylko trzy przykłady), że proszę spróbować wszystkich? Mam na myśli, z trudem ktoś lubi Vanilla Ice śmietany, ale jeżeli otrzyma 30 wyborów, jest wanilia co chcesz wybrać? Z bilansu jako główny cel beware tworzenia dobrotliwy, lifeless wyniki nie stwarzało passion.

Balance nie przewiduje jasny kierunek lub ostrości. Jeśli wszystko od stanu rentowności do wiarygodności bezpieczeństwa dla środowiska świadomości (mógłbym przejść) w strategicznym planie lub wizji, co naprawdę oznaczają? Jeśli wykluczyć słowo bezpieczeństwo, to znaczy nie można "nie chcę bezpieczeństwa? Jeżeli bezpieczeństwo jest zdefiniowanie czynnika lub differentiator (zespoły Volvo), to świetnie. Jeśli nie, w tym jako jeden z kluczowych elementów, aby upewnić się, że zachowuje równowagę Ci skupienie się na rzeczy, które pozwoli Ci specjalnych -- i ukierunkowują na decyzje. równowagi 100% oznacza nikt (w tym Ty) wie, co spraw most.

Balance jest ruchomy cel. Like skale osiągnięcie równowagi jest stale w ruchu i dostosowanie cel. Zachować pracą a resztą życia. Czy nigdy nie oznacza, zawsze po pracy godzina siedemnasta? Czy to znaczy, że nigdy nie zostawić w środku dnia na coś ważnego do członka rodziny? Szanse nie są z nich jest prawdziwe. Ty podejmowania decyzji - po jednym na raz - próbuje dostosować stawki lub balansuje-kiwać, aby znaleźć formułę, która działa najlepiej dla Ciebie. Dorastanie w gospodarstwie, z różnych powodów (w tym o życiu rodzinnym), we didn `t ogólnie pracy w niedziele. Ale jeśli była burza najbliższych i nie było zadaniem, które należy zrobić przed opadami deszczu lub śniegu, moglibyśmy bardzo dobrze pracują przez część dnia Sunday.

Balance jest zły cel. Tworzenie równowagi w procesie biznesowym lub między pracą a rodziną lub między normalizacji i kreatywności isn `t prawo cel. Może to być ścieżka, że przejście do swoich celów, ale być może największe niebezpieczeństwo polega na tym, że wymaga wysiłku, aby znaleźć nieuchwytny bilans może być prowadzenie Ci rzeczywiście osiągnąć cel (lub ostatecznie osiągnięcie co Ci najbardziej chcesz!)

Of Oczywiście nie ma nic złego w dążeniu do osiągnięcia równowagi w priorytety, sytuacje, metod lub dowolną ilość rzeczy w życiu. Twoja wyzwanie powinno być utrzymanie tych wysiłków w wyrównanie z ostatecznym bramki umożliwiające równoważenie bez korzyści w niebezpieczeństwach osiągnięcia absolutnej balance.

Potential Wskazówka: Należy być ostrożnym, czego dążyć, ponieważ często można go osiągnąć. Tak było w przypadku salda, która dla wszystkich jego wartość i urok, nieprawdaż `t zawsze co nadziei raz jest osiągnięte, jeśli nawet można osiągnąć. Rozważ swoje cele związane z równowagi uważnie, aby upewnić się, że zdobyte osiągnięcia, czego najbardziej nadziei for.