Indie - A Big Mart

You nie może pogrzebać w przeszłości, mówią. To zawsze pazury jego drodze powrotnej. To wyjaśnia Indiaâ € ™ s rosnące statusu jako drugi najlepszy w świecie gospodarki. Aby uzyskać więcej niż jednej przyczyny, złoty ptak jest zestaw do latania ponownie. Made in India to mantra współczesnych times.

Skeptics (czytaj: Chiny) nie rozumie, dlaczego Indie są lśniące, a ocenę z krajów napędzających gospodarkę przyjęcie podobnych praktyk nie udało się pomyślnie. Nikt nie zna powodów, dlaczego, ale worldâ € ™ s uwagę niewątpliwie przeniesiony do Indii, jak słoneczniki zwrotny do sun.

The tempo, z którym Indie są ustanawiający światowej klasy firm baffled także naszych sąsiadów (Chiny), którego korporacyjnych makeup opiera się na państwowych i zagranicznych companies.

Now wracać do przeszłości, Indie był znany jako złote ptaki worldâ € ™ s najbogatszych narodów. Każdy miał mnóstwo indyjskich jeść; handlu kwitnącej, bogactwo bezgraniczna. Zakochanych przez Indiaâ € ™ s rozjarzony bogactwa, w Mughals, Europejczycy i Brytyjczycy przybyli rozmów i razem oskubane urodziła złoty ptak. I wreszcie, kiedy Indie mogłyby zarządzać wyrzucają do Brytyjczyków, było już zimno i urodziła, riddled z analfabetyzmu, ubóstwa i montażu debts.

Today jednak, jeśli spojrzymy wstecz, to jest bardzo odczuwalne, system kastowy w Indiach, które zostały praktykujących od dawna, doszła przydatny w ponownego worldâ € ™ s największy demokracji. W Vaishyas Oczywiście, członkowie kasty kupca, który z biegiem lat ma nauczyć lin z akumulacją kapitału, ma najwyraźniej obdarzony narodu z konkurencyjną. Handel jest naturalną cechą mówią i pomaga, jeśli masz zobowiązała grupy podejmowania ryzyka przedsiębiorcy, który wie, jak sprawić, by większość z okazji. W rzeczywistości, dziś Vaishyas prowadzić Forbes wykazu indyjskich billionaires.

Little zastanawiać, Indie zyskuje mu utracone chwały. Po raz kolejny Indie stał się epi centrum handlowym dla wszystkich działań. Innymi słowy, Indie stały się wielkim mart. Wsparte przez rozszerzanie klasy średniej, wyższe dochody i aktywnej polityki rządu występują wspólnie do napędzania Indie na początku ligi. Towary produkowane w Indiach mają globalne demans.

In fakt, Indie globalnego biznesu domów daje doskonałą okazję do zakupu wysokiej jakości towary po bardzo konkurencyjnych cenach, oraz że w zdrowego klimatu gospodarczego. Polityki gospodarczej, w połączeniu z elastycznym otoczenia i systemu opodatkowania zainspirował cudzoziemców do stada indyjskich wybrzeży dla indyjskich wyrobach. Szczególną uwagę zwraca się również uwagę na Przemysłu logistyczne związane issues.

Why globalny domów oczekuje na Indie dokonane towarów?

Valid pytanie. Osób poszukujących źródła Indie towarów chcą sobie znać okoliczności, które pomogą im w łatwy pozyskiwania. Następujące punkty będzie odpowiedzieć na wszystkie Twoje queries.

â € ¢ Counted wśród 10 najlepszych gospodarek na world

â € ¢ Massive baza wytwórcza, w tym samoloty, lokomotywy, statki, samochody, elektrownie, kapitał maszyny, chemikalia, elektroniki konsumenckiej, tekstylia i żywności products.

â € ¢ Dream miejsca na świecie pod względem niskich kosztów, wysokiej wartości oprogramowania, usług i R & D

â € ¢ największe zgromadzenie anglojęzycznych wykształconej siły roboczej w Asia

â € ¢ drugim co do wielkości sieci kolejowej w Świat, w połączeniu z ogromna wybrzeża morskiego i ports

â € ¢ gospodarce wolnorynkowej z najnowszych prawnych, finansowych oraz wolnej prasy / media

â € ¢ Biznes i stowarzyszeń kulturalnych z sąsiednich krajów, jak Bangladesz, Sri Lance i Nepalu, która zapewnia aktywną platformę dla pozyskiwania z nich well.

â € ¢ Abundance wysoko wykwalifikowanych, tanich podstawy pracy, posiadające długoterminowy sustainability.

â € ¢ zagranicznych odpowiedników są postrzegane raczej jako partnerów we wspieraniu krajowych zdolności produkcyjnych, a nie zagrożenie dla indyjskich businesses.