UID danych Rejestru Składanie i modyfikacji procesu

The przekazywania danych przekazuje informacje na temat metod przedstawiania danych z pozycji aktualnie posiadanych przez DoD, rząd i nowo wyposażonych nieruchomości nabywanych przedmiotów. Jest to rodzaj dokumentu do instrukcji z wskazówki na temat tego, co i kiedy IUID dane przekazane do rejestru UID. Oto technik przekazywania danych różnych typów pozycji do UID Registry.

New Procurement

According do DFARS, głównego wykonawcy są zobowiązani do przedłożenia IUID danych, DoD uznane identyfikacyjny równoważne i unikalne identyfikatory pozycji dla nowych zamówień do rejestru UID ramach DoD umowy. Wymagania dotyczące nowych zamówień do składania UID danych oparte są na klauzule DFARS przeznaczonych do identyfikacji i wyceny pozycji. UID danych o nowe elementy zawarte są w momencie elektronicznej kontroli materiału. W WAWF jest jednym z procesów zdobywanie i dostarczaniu danych do rejestru UID. W przypadku korzystania z metody bezpośredniego przekazywania danych, wpisu dokonuje się po rząd acceptance.

GFP

It również odpowiedzialność wykonawców do świadczenia danych IUID wszystkich rządów umeblowane nieruchomości (GFP), które spełnia kryteria identyfikacyjny. Oprócz obowiązkowego składania GFP, Departament Obrony zachęca wolontariuszy do składania IUID UID danych do rejestru. Wolontariusza wykonawcy mają prawo do przedstawienia danych dotyczących UID UID Rejestru przed 31 maja przejścia roku. Zatwierdzenie i zmiany umowy muszą być zakończone przed 30 września do dalszego przebiegu procesów DoD. Wymagania przekazywania danych dla rządu powinny być urządzone stosownie do DFARS standardów. UID danych dla rządu z urządzeń wyposażonych IUID polityki są wymagane, aby złożyć w sekretariacie UID przed 30 września danego zamówienia year.

Legacy

For istniejących osobistej własności w inwentarzu, elementy eksploatacji, oraz przedmioty wyprodukowane w ramach DoD składów, pozycja menedżerów i rząd programu są odpowiedzialne stosuje IUID polityki. Ponownie, IUID danych za przedmioty, które spełniają kryteria identyfikacyjny są składane do rejestru UID przez rząd programu i pozycja menedżerów. The Department of Defense ma na celu oznakowania i rejestracji wbudowany spuścizny przedmioty, które wymagają jednoznacznej identyfikacji przed 31 grudnia 2015. Pozostałe elementy spuścizny poddane UID polityki muszą być składane do rejestru UID przed 31 grudnia, 2010.

Updating przedmiotu Dane w UID Registry

UID rejestru pozwala wykonawcy w celu aktualizacji pewnych danych, takich jak pozycja areszcie, partii / części / numer partii , znaki i osadzony statusu. Zmiany są wprowadzane przez złożenie IUID płaskiej plików, jeden IUID pliku XML lub przy użyciu interfejsu internetowego IUID z rejestru. Główne zmiany są dokonywane, gdy nastąpiła zmiana w części numer klasy I lub II inżynierii zmian areszcie zmian UII znakiem zmian, wbudowane statusu changes.

The szczegóły UID Rejestru składania i modyfikacji danych została przekazana do wykonawców wzmocnionej zarządzania data.