Badania Raport chiński Regionalnego Finansów, 2008

www.shcri.com - Po drugiej połowie 2008 r., międzynarodowy kryzys finansowy nadal szerzyć i pogłębiać, światowym spowolnieniu wzrostu gospodarczego i oczywiście eksport chińskich produktów również zmniejszyła się gwałtownie. Ze względu na różne gospodarczych na zewnątrz i przemysł struktur chiński różnych regionach, wpływy międzynarodowego kryzysu finansowego były również różne. Gospodarcze, zależność od handlu zagranicznego we wschodnich regionach wyniósł ponad 90%, co było w znacznym stopniu dotknięte międzynarodowymi kryzysami finansowymi; centralnej, zachodniej i północno-wschodnich regionów korzystne w zasoby zostały w znacznym stopniu narażony na wahania cen hurtowych towarów na rynku międzynarodowym; podczas przyspieszenia dostosowania i rewitalizację tradycyjnych przemysłów, wschodnich regionach także przyspieszyło rozwój nowych źródeł energii, Biopharmaceuticals, zaawansowanych urządzeń i usług outsourcingu itp. oraz kompleksowej poprawie konkurencyjności był w pewnym stopniu; centralnego , zachodniej i północno-wschodniej regionów rozwiniętych korzystną i specjalnych przemysłu pozytywnie, stabilizowany ziarna produkcji, intensyfikację budowy z zasobów energii i surowców istotnych podstaw, popierał rozwój nowoczesnych urządzeń i produkcji zaawansowanych technologicznie gałęzi przemysłu i zobowiązała się do przemysłowego przetwarzania od wschodnich regionów pozytywnie w sposób uporządkowany.

Â

In 2008, branży finansowej był stale eksploatowany w chińskich różnymi regionami. W residentsâ € ™ bankowe depozyty oszczędnościowe zostały zwiększone, a zwłaszcza wzrost prędkości przedsiębiorstwa depozytów  spowolnieniu. Regularne depozytów wykazało oczywiste trendu; chińskiej waluty kredyty stale rosła, podczas gdy średnio-i długoterminowych kredytów, które zostały zainwestowane w branżach zasadniczo zgodne z aktualnym stanem struktury branży dostosowania wymagań i regionalny rozwój gospodarczy wymagania, rosły szybko; rachunku funduszy gwałtownie wzrosła, skutecznie rozwija finansowych organizationsâ € ™ obsługuje kredyt dla małych i średnich przedsiębiorstw; całkowitą kwotę funduszu socjalnego nadal utrzymać wzrost gospodarczy, szczególnie szybki wzrost funduszy papierów w zachodnich i północno-wschodniej regionów. Finansowa ekologicznych środowiska w różnych regionach nadal poprawić i regionalnej gospodarki i finansów zostały opracowane coordinately.

Â

In 2009 r., międzynarodowy kryzys finansowy będzie nadal opracowywać i rozprzestrzeniania i jej wpływ na losy gospodarki chińskiej jest pogłębienie ciągły. Mimo operacji chińskiej gospodarki wskazują na pewne pozytywne zmiany, nie jest podstawą zdrowej i chińskiej gospodarki wciąż stoją ogromne pressures.

Â

It przewidywane jest, że w najbliższych kilku latach w strategiach rozwoju gospodarczego we wschodnich regionach jest zbadanie rynku międzynarodowym, stabilizacji eksportu i angażować w rozwój zaawansowanych produkcji, nowoczesnych usług i zaawansowanych technologii, przemysłu; centralnej, zachodniej i północno-wschodnich regionach zwiększy inwestycje w infrastrukturę, budowle ekologiczne i ochrony środowiska. Można prognozowano, że regionalnego rozwoju gospodarczego będzie wzrost gospodarczy nowych punktów ze stopniowym mocnych promieniowania funkcji rzeki Jangcy, Zhujiang i Delta-Jin Jing Ji-gospodarcze, do rozwoju kompleksowych reform w Wuhan Urban Circle Chang-Zhu-Tan miasta Grupy, Chongqing, Chengdu i Shenzhen specjalnych stref ekonomicznych, prędkość do Szanghaju i promocji międzynarodowych centrum konstrukcji i międzynarodowej żegludze centrum konstrukcji i szybkiego rozwoju gospodarczego obszarów, w zachodniej i północnej Tajwan Cieśniny zatoce w Guangxi.

Â

More następujące informacje można uzyskać w niniejszym sprawozdaniu:

-Rozwoju Sytuacja chiński Bankowość, 2008

-Kredytowych Sytuacje chińskich banków, 2008

-Finansowanie Sytuacje w średnich i małych przedsiębiorstw w chińskich Różne Regions

- Exchange Rate Sytuacje chiński finansowego Organizations

-Sytuacje chiński Rozwoju Wsi finansowego Organizations

-Sytuacje chiński Rozwoju Regionalnego Economy

-Rozwoju Sytuacje chiński rzece Jangcy, Zhujiang i Bohai Morza Circles

Ekonomiczno-Prediction sprawie rozwoju chińskiej gospodarki regionalnej i Finance

-Inspiracje międzynarodowego kryzysu finansowego na chiński Economy

Â

To uzyskać więcej informacji, odwiedź http://www.shcri.com/reportdetail.asp?id=316

Source: Chiny Badania i Intelligence

Tel: 86-21 -- 5842-6733

Email: report@shcri.com

Â