â € ~ Generation MA € ™ obrotu nie mogą być ignorowane dłużej marketingowcom konieczność przejścia od tradycyjnych audycji â € ~ € ™ messageâ podejście do czerpania korzyści

â € ~ Generation MA € ™ obrotu nie można ignorować wszelkie longer

Marketers konieczność przejścia od tradycyjnych â € ~ nadawane messageâ € ™ podejście do czerpania korzyści z szerokiego zasięgu i średnich osobowych, takich jak mobile

Anil Sabnis

In kraju, w którym polityce i krykiet jest niemal religią, równoczesnego przeprowadzania wyborów powszechnych oraz IPL Sezon 2 zachowywał reklamodawców bardziej zajęty niż rząd lub IPL organizatorów. W tym roku jest nie tylko tradycyjnych mediów drukowanych i elektronicznych, które reaped korzyści lecz operatorów telekomunikacyjnych i mobilnych graczy oraz VAS. Zarówno organizatorzy IPL i zakwestionowanie wydaje się, że partie polityczne miały â € ~ Następna generacja obrotu mediumâ € ™ poważnie i już wszystko w ich wysiłkach mających na celu dotarcie â € ~ osobiście i individuallyâ € ™ do widza i wyborców, odpowiednio w ich telefonów komórkowych. Z fenomenalny wzrost w telefonii komórkowej abonenta podstawy, popyt na mobilny marketing jest obserwowanie wzniesieniu o trend.

After wszystkich, nawet starszym wieku i polityków jak Advani ji sobie sprawę, że € ~ â € ™ MA Generacja młodych dorosłych i nastolatków używać telefonów komórkowych i urządzeń do uruchomienia całego życia zawodowego i osobistego w tym, i mają być osiągnięte poprzez kanały inne niż tradycyjne. Nie czytać wiadomości druku i direct mail ani nie oglądać telewizji ani słuchać radia, jak poprzednich pokoleń. â € ~ Gen MA € ™ mogą odczuwać dyskomfort wyższe, jeżeli tracą telefony komórkowe, niż ich portfele. The American Express słynny slogan â € ~ Dona € ™ t opuszczenia domu bez ita € ™ teraz stosuje się więcej telefonów komórkowych niż karty kredytowe lub wallets.

For długo reklamodawcy chcą inwestować w bardziej ukierunkowane i zorientowanej na wynik kampanii, ale skupić się na tradycyjnych mediów drukowanych i elektronicznych sam zatrzymał ich z tego. W koniunktury jednak marketingu stają się bardziej świadomi uzyskania punch na złotówki i komórkowych z jego ogromne osiągnięcie, osobisty urok i zakres odpowiedniej reklamie daje im tylko to. Mobile Marketing jest nie tylko opłacalne, ale reklamodawcy mogą być pewni swoich reklam dociera obecnie do bardziej odpowiednich odbiorców, którzy chcą zobaczyć i otrzymywania informacji, która nie jest w przypadku telewizji lub print.

Until się, komórkowych przyniosły niskie reklamy spędza ze względu na swoją prostą tekstową SMS format reklamy. Średnim jest zestaw do odbioru zwiększonej reklamy spędza jednak, wraz z nadejściem MVNO i 3G. 3G otworzy nowe możliwości dla reklamodawców, takie jak wideo na telefon komórkowy i bogatych treści medialnych. Dostawcami technologii, takich jak nas wraz z VAS graczy nieustannie staramy się rozwijać innowacyjne rozwiązania i stworzyć wśród operatorów telekomunikacyjnych i reklamodawców z next-gen technologii launched.

These technologii i platform będą kwestii, takich jak prywatność i spamem i mają do spełnienia potrzeby zarówno reklamodawców, jak i konsumentów. Na przykład: Invertising lub Zaproszeni reklamy pozwala konsumentów do poszukiwania informacji konkretnych potrzeb i reklamodawcy można wysłać za pomocą telefonów komórkowych lub wideo głos SMS do konkretnego konsumenta. Jego zespół sprzedaży może następnie stworzyć bezpośredni związek z potencjalnymi klientami. Takie skierowane i trafne reklamy mogą być bardziej ukierunkowane na wynik i pomoże operatorom zwiększyć ich średnie przychody na user.

Mobile consumersâ € ™ można odwołać lub indukowanego do działania na trzy sposoby:

First-â € ~ osobowych, wyłącznie dla mea € ™. Drugiej większości czują potrzebę podjęcia działań na wiadomość od razu, a wreszcie, że pozwala konsumentom na interakcje w ramach kampanii marketingowej natychmiast. Ta kombinacja postaw oznacza marketingu prezentowane są z potężnym narzędziem, jeśli treść jest istotne dla konsumenta. Tradycyjne podejście audycji nie będzie działać w wysoce osobowych średnich jak i marketingu telefonów komórkowych muszą dokonać psychiczne odejście od patrzenia na telefon komórkowy jako jeden ze sposobów kanał do telefonów komórkowych jako urządzenie do dialogu, który tworzy głębsze, bogatsze doświadczenia marki.

With rozpoczęcia wysokiej klasy 3G zgodny € ~ â € ™ inteligentne phonesâ na bardziej przystępnych cenach dzisiaj użytkownicy zwracają się do końca wyższe funkcje. Konsumenci zaczynają korzystać z telefonii komórkowej, jak dużo więcej niż średnia, ale raczej jako narzędzia komunikacji, łatwiej niż kiedykolwiek, wskazując wysokiej akceptacji nowych technologii mobilnych i potencjalnych możliwości mobilnych kampanii marketingowych. Wyrównywanie obrotu kampanii w wielu popularnych dzwonka, gier, tapeta lub pobrać utwory mogłyby stanowić marketingu środków pozyskiwania konsumentów do marki zaprosić do swojej przestrzeni osobistej. Mobile gier firm uczyniły postęp w takich trasy poprzez marki część popularnej gry. Taka tendencja wzrostowa używania telefonów komórkowych w zakresie funkcji i aplikacji jest prawdopodobnie świadkiem wzrost w Indiach, bardziej ze zwiększoną bałagan w tradycyjnych mediów drukowanych i elektronicznych oraz obecną recesją, gdzie marketingu są zmuszeni patrzeć na koszty skuteczny marketing channels.

The wiadomość na telefon komórkowy marketingu jest głośno i wyraźnie zatrudnić konsumenci nie nadawanie wiadomości na urządzeniu komórkowym jako osobistego!

ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ___________________________________________________________________________

The autorem jest starszym wiceprezesem, strategii biznesowych, Talkitec Bay, czołowego komórkowej 3G i 2.5G VAS technologii provider