Anger Management: Bądź w kontakcie z Inner Anger przed Gets was do Trouble

Most z masz różnych poziomach komfortu z mocniejszego negatywnych uczuć, takich jak złość. W wielu rodzinach dzieci są zniechęceni lub nawet ukarani za wyrażanie złości nie jest zaskakujące, że jako dorośli masz zwyczaj prowadzenia swój zły uczuć podziemnych. W rzeczywistości można poświęcać dużo energii odmawiając masz ich w ogóle. Jednakże, gdy to zrobisz, to zazwyczaj dostarczają jedynie tymczasowe zwolnienie. Ogólnie można pogrzebać gniew ma sposób ostatecznie coming out i często o pomstę. I jeszcze wyrażanie złości w sposób żywiołowy nieprzytomny zwykle dostaje was do znacznych problemów z którymi opiekę dla najbardziej. Szanse są najbardziej spełniającą relacji w dużym stopniu polegają na zdolność kontrolować emocje i zdrowych wyborów w anger.

What wyrażania uczuć jest zły? Można je sobie wyobrazić jako fale że umyć nad wami. Nie można kontrolować uczuć, które mogą powstać na chwilę, ale można nauczyć się dokonać świadomego wyboru sposobu reagowania na nie. Na Herb falę gniewu Najprawdopodobniej będziesz czuć się pozostać w swoim zły stan na zawsze. Jesteś gniew! Ale to złudzenie, a może to być pomocne, aby przypomnieć sobie, że to minie. Tymczasem to, co możesz zrobić?

Building pewne perspektywy na swój zły uczuć jest pierwszym krokiem w uzyskaniu kontroli nad sposobem do wyrażania ich w odpowiedni sposób zdrowych. Jesteś prawdopodobnie nie wiedzą, w jaki sposób można dostać się z uczuciem stosunkowo dobrze do krzyku lub nagle uciekający pokoju. Dopiero po szkód odbywa się że sobie coś źle się stało. Jednym z kluczy zaczyna uczyć się unikatowy zestaw sygnałów wskazując fali gniewu jest montażu. Niektóre znaki są wspólne spłukiwanych / gorącej twarzy, zwiększone bicie serca, pocenie się, ból odczucia, wzrost wolumenu głosu, twarzy grimaces szczególne mówione wyrażenia często udziałem słów "zawsze" i "nigdy" i przysięgi. Uzyskaj opinie od członka rodziny lub bliskiego przyjaciela o sygnały te ogłoszenia, które wskazują, że gniew jest fala toczenia cali Po zidentyfikować pewne oznaki, zacząć obserwować ich. Kiedy one wystąpią, praca zachować część siebie obserwując co się dzieje. Przybiera praktyki i jest łatwiejszy w pierwszym z łagodną stwierdza podrażnienia niż pełną wściekłość. Rozważ oddania siebie w sytuacjach, że wiesz, zazwyczaj powodować łagodne gniewu, a następnie ustawić, aby obejrzeć za sygnały. Zapytaj zaufanego bliskiego przyjaciela lub członka rodziny w celu uzyskania nonverbal cue gdy rozpoznaje swój gniew wzrasta. Budowanie świadomości indywidualnego wzoru jest niezbędna do utworzenia większej kontroli nad tym, jak można zareagować na złość w momencie. Jeśli nie rozpoznaje Twojego gniewu aż do krzyku lub znaleźć głowę łomotanie z głowy, masz nieodebrane możliwość dokonania wyboru zdrowszej konna, że wave.