Teach Yourself być Happy

Is to tylko do mnie, czy przeciętny facet edukacji wydaje się być bardzo przechylony. Mamy spędzić rok nauki w szkole do życia, a następnie opłata w świat pracy i naszego butts off zbierać wszystkie rzeczy, które ma do nas szczęśliwa. Docieramy nie edukacja na temat tego, jak zbudować relacje, lub cieszyć się życiem. Wiadomość sprowadza się do tego, "Jeśli masz wystarczająco dużo rzeczy, jeden dzień będziesz szczęśliwy." Co obciążeniem $#@^!

Let's spojrzeć na średni dzień. 8 do 10 godzin pracy i spędził 6 do 8 godzin snu. To pozostawia około ośmiu godzin, lub jedna trzecia swoich dni, dostępne do budowania relacji w świecie. Nie rakiet nauki, prawda? Czy mężczyźni uzyskać wszelkich szkoleń, w jaki sposób funkcjonują w naszej relacji? Not a bit! Docieramy dorosłości wiedzieć więcej na temat Chris Columbus niż zrobić o szczęśliwy, spełniające związek, nie mówiąc już o tym, jak przyciągnąć kobiety pragniemy. THIS IS NUTS!

Women oczekują od nas know-how do udanego związku. Ich zdaniem powinien wiedzieć co robić i jak / kiedy to zrobić. W niefortunne jest tylko część szkolenia robimy dostać się z naszego dumb ass Przyjaciele, którzy nie nauczono więcej niż mamy. Tak więc nasze pierwotne formy edukacji wokół relacji i kobiet jest prób i błędów ... i błędów ... i więcej błędów. Czy nie jest tak, że suck? Zmiana tego stanu rzeczy smutne wymagać będzie inwestycji w czasie z Twojej strony. Ja polecam Ci dokonać inwestycji swojego czasu, aby kształcić się w swoim życiu lepszego życia. Zakładając, że jesteś czujny dla 16 do 18 godzin na dobę, to powiedzieć należy wydać niecałe pół godziny, co najmniej, codziennie inwestowanie we własnym education.

Keep Czytanie! (Wiemy, że były w myśleniu o czernidło na buty).

If jesteś myślenia "nie istnieje sposób mogę spędzić pół godziny na dobę w edukacji" można poważnie trzeba ponownie swoje priorytety. Pomyśl o tym. Po pierwsze, w Ameryce osoba spędza średnio 3 do 4 godzin A Night obsadzone z przodu telewizora. Po drugie, większość z nas poszła do szkoły średniej (12 lat), to albo poszedł do college'u, a tech szkoły lub wojskowych i spędził cztery lata naszego życia nauki naszego handlu. Następnie raz mieliśmy handlu Spędziliśmy kilka lat próbuje dowiedzieć się, jak być najlepszym, co robimy. Jeszcze raz, prosta matematyka, mamy wszędzie spędzony od 14 do 22 lat szykując się do pracy i robią to zero na uczenie się, jak rozwijać i korzystają z relacji, że chcemy. I raczej wątpliwości można spędzić wolny czas pragnące byłeś w pracy! "Przeciwnie, większość z nas spędza dużo czasu pragnące byliśmy w dobrych stosunków lub zastanawiasz się, jak pijany nasze ostatnie Bóg wie, jak wiele relacji. Jak to jest dla przechylony? ciekawe strony wszystkich jest to, że cały ten czas i wysiłek uczenia się gromadzenie pieniędzy i zabawek, więc może mieć "szczęśliwym życiem", które pochodzi od posiadających specjalne kobieta lub kobiety w naszym życiu. Jeszcze raz they're przed nami albo nie wiedzą, jak podejść do nich lub, jeśli robimy, nie możemy trzymać je szczęśliwy (tak jak się wydaje). Nie mamy pojęcia, co robić, szczególnie dla długo run.

You mieć łatwy dostęp do ogromnej ilości informacji, które pomogą Ci w tym kierunku. Jednak informacje wygrał? nie tylko latać do mózgu. Masz do inwestowania czasu i wysiłku, aby wchłonąć informacji i umieścić ją w praktyce.

Confidence pochodzi z wiedzy. Wiedza pochodzi od edukacji. że edukacja może pochodzić z witryn internetowych, książek lub seminaria. Ponieważ edukacja inwestycje w siebie opłaca, twój poziom będzie rósł. Doprowadzi to do zwiększenia możliwości w życiu, dużo lepsze stosunki z kobiet, a nawet swój związek z przyciągnięcie women.

Having zrozumienia tego, co sprawia, że kobiety kleszczy może faktycznie zmienić sposób wyświetlania siebie, swoje relacje i własne emocje i ciekawość na temat kobiet jesteś zainteresowany Twoje zaufanie i życia seksualnego pójdę się, gdy wiesz, i zrozumieć, w jaki sposób uzyskać rodzaj dziewczyna chcesz, jesteś pod kontrolą tego losu, kształcić się i być happy.