A Mind Is a Terrible Thing odpadów

Sounds jak hasło dla T-shirt prawo? Ita € ™ s smutne ale prawdziwe, że większość ludzi jest marnowanie daleko i dona € ™ t even know it. Mi scenę z œThe szóstej € € Senseâ gdzie Haley Joel Osment mówi Bruce Willis â € œWalking wokół jak regularne osób. Nie widzą się wzajemnie. Oni widzą tylko to, co chcą zobaczyć. Nie wiedzą, że jesteśmy dead.â €

Â

Ask sobie pytanie, czy jesteś pieszo około zwykłej osoby, widząc tylko to co chcesz zobaczyć? Jeśli odpowiesz tak to musisz zadać sobie pytanie dlaczego? Wiem, że było! Moje życie było mijając mnie, byłem istniejących, jeden dzień w niewyraźne do następnego, nienawidzę mojej pracy jeszcze nadal przeciągnięty mnie z łóżka, aby podróżować przez godzinę w każdym kierunku, aby wykonać zadanie I hated.

Â

I było popychanie od mojej rodziny, starając się uczynić je jako nieszczęśliwy jak byłem. Wiem ita € ™ sa clichà © nędzy ale kocha spółki i chciałem wiele it.

Â

I potrzebne do dokonania zmian (i drastyczne, że na jeden). Więc koncentrować się na tym, co było w moim życiu, że jestem niezadowolony z. In no particular order I wyruszyli with

Moja waga â € "nie byłem potężnie z nadwagą, ale byłem dotkniętych nadwagą i że mój obraz siebie, co z kolei wpłynęło na sposób postrzegane jako inne widząc mnie. Moja Praca â € "Byłem w pracy oraz zwracając jeszcze nie byłem znalezienie w nim radość. Kiedyś spojrzeć na ludzi prr € ™ â € d powiedzieć œI love my job! I cana € ™ t czekać do rozpoczęcia pracy Daya € i â € œAre zdaniem można Orzechy, w jaki sposób może się zdarzyć, że ktoś tam namiętnością job!  € Dla mnie moja praca była tylko sposobem płacenia rachunków i oddanie żywności na stole . Wolność (lub jej brak) â € "Czułem schwytanych Byłem niewolnikiem płac. Jeśli didnâ € ™ t pracy didnâ € ™ t zarabiać i znienawidził za to, że rozumie I couldnâ € ™ t wziąć holidays spędzić czas z rodziną.

Â

Life została dosłownie mijając mnie. A mój problem został I didnâ € ™ t ma narzędzi do changeâ € |. Albo więc thought.

Â

I Wiedziałem, że muszę zmienić, ale mimo wszystko zmiany Byłem niezadowolony ze wszystkimi naraz wydawało przytłaczająca. I wasnâ € ™ t pewien, jak rozpocząć wówczas trafienie mea € |. Â € jak jecie i słonia? Â € â € œOne kawałek na Tímea €.

Â

I postanowił rozpocząć z utratą wagi pierwsze. Mój partner powiedział mi około € œThe Gabriel Methodâ € książki Jon Jon Gabriel, w których wykorzystywane moc wizualizacji do zmiany diety i dostać jego ciało chce się cienką â € "tak you read it right użył siły jego umysł do utraty wagi. I bardzo polecam tę książkę. Jona € ™ s metoda jest tak prosty, ale tak potężny. Zgubiłem 12 kg (26,4 kg) w ciągu około 4 tygodni, bez dieting.

Â

I zaczęli zastanawiać się będą tym wizualizacja pracy na każdym aspekcie mojego życia? Leta € ™ s umieścić ją na badania! I zostały palacz na 20 + lat i próbowali wszystkiego, aby zrezygnować (patche, hipnotyzm, pigułek â € "jest nazwą I tried it). Postanowiłem, że będę wizualizować sobie nie palenia, jak zdrowe czułem, jak moje życie było już, w jaki sposób mogę wykonywać bez uzyskiwania dmuchany (kiedyś wyobrazić sobie prowadzenie maratonu i sprinting do mety pełna energii). Może uznał, że w prosty sposób mogę przechowywać palenia podczas tego jednak pracował. W ciągu 48 godzin miałem spadł z 25 do 3 pali dziennie i po 4 dni muszę się całkowicie. I havenâ € ™ t miał papierosa obecnie ponad 2 months.

Â

Now miałem pod opieką mojej wagi zagadnień I musieliśmy się koncentrować na mojej kariery. Byłem w dobrym płatnicze pracy zarabiam 6 liczb jednak byłem niezadowolony. Byłem długie godziny pracy i mało czasu, co zrobiłem z rodziną spędzić czas nie było jak zawsze byłem zmęczony. Mam poczucie, że zawsze mogę coś wielkiego reklam w mea € | I just didnâ € ™ t znać co i ja z pewnością nie miał żadnego pomysłu, jak dotrzeć do it.

Â

I siedział w domu jedną noc, a na rogu mojej oka zauważyłem DVD I zakupionych około 2 lata temu, ale nigdy nie dostał się do około oglądania (innymi słowy, zawsze miał wymówkę, dlaczego nie oglądać go). To był DVD € œThe Secretâ € i jestem pewien, ty słyszałeś, ale to, że DVD uratował mi życie. Nie mam pojęcia, dlaczego ona mnie tak długo, aby go obejrzeć, może I wasnâ € ™ t gotowy do wiadomości, kto wie, mimo Nie będę się ugrzęźnięty w that.

Â

â € œThe Secretâ € otworzyła mi oczy na świat potencjalnych zarówno we mnie i na zewnątrz do mnie, ale przede wszystkim związana ze mną. Byłem jak rycerz na krucjatę wyjątkiem miałem znaleźć moje Holy Grail â € "wszystko było już potrzebne, aby utrzymać ją wypełnić jak moje pragnienie wiedzy jest nienasycony. Książki o NLP, Tony Robbins CDA € ™ s ci nazwisko pochłonął go. Zmiany w moim życiu były i nadal są zdumiewające. Największa lekcja Mam Nauczyliśmy się, że mogę tworzyć własną rzeczywistość. To naprawdę jest proste formula

Â

Ustaw cel wizualizacji cel You Live cel osiągnąć swój cel

Â

My partnerskich i niedawno ustanowiony naszym własnym domu opiera się działalność, a my osiągają fantastyczne wyniki. Ja nadal pracuje w mojej śmierci koniec 6 Rysunek pracy, ale jestem szczęśliwy jak ja coś nie w kierunku pozostałych stagnacja. Jestem na dobrej drodze aby stać się milionerem self-made. Mam rozpoczął pisanie childrenâ € ™ s powieść, która została zablokowana we mnie od lat. Jestem ojcem i mężem fantastyczne. Ponieważ My Mind było DOBRY DO WASTE.

Â

Â

Donâ € ™ t być stagnacja. Musimy utrzymać dynamikę przekazania do osiągnięcia swoich celów. Jedynym przypadkiem kiedy powinny być w stagnacji, kiedy jest martwy! Twoja nie jesteś martwy? Gdzie € ™ s Haley Joel kiedy trzeba him

Â

Now już czytanie tego wyłączyć komputer go na zewnątrz i idź na spacer, wygrzać się w radości życia, która jest bez ruchu nie może być emotion.

Â

POSITIVE myśli = = pozytywnych działań pozytywnych wyników poprzez pozytywne ATTRACTIONS