Probated: Wskazówki dla Unikanie Probate Procesowa

Wills musi być probated w celu zapewnienia dokumentu jest prawnie wiążąca i że spadkobiercy otrzymają dziedziczenia majątku. Kiedy osoba umiera ich aktywa są przenoszone do testament. Aktywa nie są fizycznie przeniesiony do nowej lokalizacji. Zamiast tego, aktywa finansowe nie mogą być udostępnione i mienie osobiste nie mogą być dystrybuowane do nieruchomości podlega testament process.

Probated majątki są zarządzane przez komornika testament. Ta osoba jest wyznaczona w decedent's Last Will. Jeśli decedent umiera intestato (bez Will) a testament sędzia wyznaczyć kogoś na to stanowisko. W większości przypadków jest realizatorem członka rodziny lub bliskiego przyjaciela. Jeśli nikt nie przyjmie obowiązki administratora testament, sędzia wyznacza outsiderem nadzorować estate.

The testament administrator musi angażować się w wiele funkcji. W decedent aktywa muszą być zorganizowane, inwentaryzacją i oceniony. Zaległe należności i opłaty muszą być opłacone. Różnorodność form należy złożyć, aby uzyskać uwolnienie środków z rachunków bankowych, portfeli inwestycyjnych i ubezpieczeń na życie policies.

If przypisany do decedent płatną w przypadku śmierci lub przeniesienie na śmierć beneficjentów, wykonawca musi uzyskać od daty śmierci, wartości i przedstawia formularzy podatkowych do okręgu podatkowego oceniającą biurze. Jeśli decedent nie zawdzięczają podatków, oceniającą podpisze się na formularzach i funduszy mogą być rozprowadzane w ciągu 30 do 60 dni. Jeśli decedent należnych podatków, muszą być wypłacone przed beneficjentów może otrzymać ich dystrybucji funds.

The testament proces może być tak krótki, jak trzy miesiące lub tak długo, jak trzy lata. Dużo zależy od pracy w sądach testament, wielkość majątku, złożoność transferu aktywów takich jak nieruchomości i firm, jak i rodziny dostaje along.

If członka rodziny uważa slighted i wybiera zakwestionować decedent woli, testament można przeciągnąć na rok. Zakwestionowanie woli może kosztować majątku kilka tysięcy dolarów, aw wielu przypadkach będzie upadłości majątek, zostawiając nic dla heirs.

Few można podawać jeden nieruchomości bez pomocy ze strony adwokata lub testament Kombi planner. Nieruchomości wycenione na mocy 50.000 dolarów są uważane małych osiedli. W niektórych państwach, małych osiedli, są zwolnione z testament procesu. Niezależnie od wielkości, Kombi wykonawcy są odpowiedzialne za złożenie ostatecznej deklaracji podatkowej w imieniu grupy decedent ciągu dziewięciu miesięcy od daty death.

Managing probated osiedli może być trudne zadanie. Chociaż testament wykonawców są kompensowane za swoje usługi, cła mogą być przytłaczające. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku gdy wykonawca jest członkiem rodziny grieving utraty ich umiłował one.

Probate ekspertów państwa mniej niż 20-proc spadkobierców otrzymywać dziedziczenia majątku. Do czasu adwokatów, wierzycieli i testament wykonawców są wypłacane, majątku jest niewypłacalny. Wiele razy, aktywa muszą być sprzedawane do zapłaty należności wierzyciela lub pogrzebu expenses.

Probate można uniknąć poprzez podejmowanie działań mających na celu ochronę aktywów i zapewnić spadkobiercom otrzymać to, co jest prawnie theirs.

Individuals którzy rachunków bankowych może ustanowić płatną w przypadku śmierci (POD) beneficjentów . Mimo że fundusze są zwykle przekazywane żyjący małżonek, to jest dobry pomysł, aby złożyć POD formularzy, aby uniknąć problemów. Pojedyncze posiadaczy rachunków może wyznaczyć wielu beneficjentów oraz udział procentowy każdego z tych funduszy powinny receive.

Individuals którzy posiadają indywidualnych kont emerytalnych i 401k kont, rent oraz polisy ubezpieczeń na życie, może ustanowić przelewu na śmierć (Tod) beneficjentów. Obie POD TOD i wpływy są zwolnione z testament process.

Real nieruchomości można uniknąć probated poprzez ustanowienie praw śmierć żywiciela. Również określone jako wspólne Tenancy, w Tenancy wspólne i Najemcy we wspólnym, śmierć żywiciela prawa nieruchomości pozwalają w łatwy sposób przenieść do nazwie beneficiaries.

Trusts mogą utrzymać całego majątku na testament. Odmianę trustami istnieją i każdy z nich może być dopasowane do koloru potrzeb danej osoby. Dwa z najczęstszych ufa żyją zaufania i nieodwołalne ubezpieczeń na życie, fundusze powiernicze. Woli jest umieszczona wewnątrz zaufania i wszystkie aktywa są zwolnieni z testament i dziedziczenia taxation.

One z najlepszych prezentów można podać swoich bliskich do udziału w nieruchomości planowania w celu zabezpieczenia majątku przed testament. Większość prawników testament opłaty nominalnej opłaty do wykonania ostatniej woli. Wiele oferują bezpłatne konsultacje w celu określenia najlepszej metody aktywów protection.

Death jest zawsze trudny proces tych pozostawił. Nie dodawaj do swoich bliskich smutek pozostawiając finansowego bałaganu do sortowania. Podjąć działania teraz, aby zachować aktywów z testament i niektórych przeznaczone beneficjenci otrzymali swoje dziedzictwo, które chcesz im have.