Strona główna Przewodnik Informacje Packs!

If jesteś kupującym lub sprzedającym, wtedy możesz skorzystać z usług domu informacyjnych. Start informacyjnych (HIP) dostarcza istotnych informacji do kupującego i sprzedającego. Ten rodzaj informacji, w poręczne w początkowym procedura proces zakupu domu. Umożliwia kupujący uzyskać jasny obraz z domu, że on lub ona będzie skupu. To pozwala uzyskać wyraźny obraz majątku, które są rozważających kupno lub sell.

HIP zasadniczo zawiera wszystkie dane odnoszące się do domu. Pomaga zmniejszyć liczbę uszkodzonych domu sprzedaży, wykrywania oszustw, które stale na awans. Jest to doskonały obiekt, który pomaga porównywać cechy różnych właściwościach. W przeszłości nie było wielkiego wyboru, aby pozwolić ludziom zakupu nieruchomości. Dopiero po sprzedaży akt został podpisany, że kupujący będzie poznać cechy charakterystyczne house.

This byłoby ryzykowne sytuacji kupującego. Jeżeli nie było żadnych problemów związanych z własnością, potem nie było wielkiego wyboru z lewej strony kupującego. Tam nie będzie robić po lewej mienia wyprzedane. Ponadto stanu własności lub legitymacji wszelkie dokumenty dostarczone również nie jest dostępny dla kupującego, który mógłby im pomóc w podejmowaniu decyzji. Tego rodzaju sytuacja również spowodować wzrost liczby nie transactions.

HIP zawiera także Świadectwo charakterystyki energetycznej, która zawiera wszystkie związane informacje na temat redukcji emisji CO2 i paliwa rachunki. Oprócz tego, to będzie również dostarczać informacji o domu, który pomoże kupującym zdecydować, czy iść do przodu z zakupem nieruchomości. Taki dokument zawiera wszystkie wymagane informacje na tytuł prawny do domu, która zawiera także tytuł prawny, standardowe wyszukiwanie i energii efficiency.

HIP jest znany także jako Sellerâ € ™ s opakowanie. Właściciel musi być, jeśli on lub ona chce sprzedać nieruchomości. Pomaga ocenić wartość rynkowa nieruchomości. Przed sprzedażą nieruchomości, to musi mieć tego rodzaju świadectwa. To musi do obrotu nieruchomości na sprzedaż. Dzieje się tak w przypadku deweloper mieszkaniowy, biura nieruchomości lub prywatnej. A potencjalny nabywca może skorzystać formie tego rodzaju informacji. Stanowi on istotne informacje dotyczące domu. Z buyersâ € ™ punktu widzenia, to oferuje wyższą wiarygodność. To może pomóc im dokonać mądrego decision.