EKONOMICZNO Turmoil: Czy czasu na rozważenie sprzedaż waszej firmy?

The gospodarka jest w zbiorniku, a wiele firm struggling. Czy zastanawiasz się, gdy nadszedł czas, aby sprzedać swój biznes? Sprzedaży firmy jest ogromny decyzji. Musisz poświęcony swój czas, pieniądze i energię na budowę, uruchomienie i funkcjonowanie przedsiębiorstw; ita € ™ s swój baby. może reprezentować swoje życie pracy. Obecny kryzys ekonomiczny może mieć cię w kłopot co do do.Â

You może być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że już teraz istnieje wiele kupujący chce nabyć businesses. Dlaczego?  Miliardy dolarów zostały przeniesione z dala od Wall Street i na do Street. Inwestorzy szukasz € œgood dealsâ € przedsiębiorstw, które wcześniej korzystały historycznych stałych zarobków. Wielu kupującym grupy uważają, że inwestycje w małych firmach, w których większą kontrolę mogą być wykonywane, są o wiele bezpieczniejsze niż spółki notowane w obrocie publicznym, co do których nie ma kontroli mogą być wykonywane. Â

What to oznacza? Â Zasadniczo masz następujące opcje:

Można sprzedać swój biznes teraz cokolwiek to jest warte (prawdopodobnie o wiele mniej niż było warte kilka miesięcy temu) i wyeliminować ryzyko dalszego spadku wartości (to również uważa, że obecna wartość pieniędzy), może być tylko prowadzenie działalności gospodarczej, dopóki nie później zamknąć drzwi, lub można podjąć kroki w celu poprawy efektywności działania firmy i czekać na lepsze rynku w przyszłości.

Which z czterech opcji należy wybrać? A poniższe uwagi powinny dostarczyć przydatnych insights.

Selling firmy now

 A A A A A A A A A A sprzedaży firmy produkują teraz będzie prawdopodobnie znacznie mniejsze niż cena, co może mieć otrzymanych w roku ago. Czy czekać, aż cena sięga aż?  Thatâ € ™ sa skomplikowane pytanie, zwłaszcza, kiedy uznają, że dolar otrzymał w przyszłości jest wart mniej niż jednego dolara w dniu dzisiejszym otrzymał (razem wartość pieniądza koncepcji) .  Oto kilka uwag:

wzrost wartości firmy zależy od rzeczy takich jak poprawa w gospodarce, ulepszenia w zysku z działalności operacyjnej, odsetki przez kredytodawców (wyższe stawki, tym niższa companyâ swoje € ™ s wartości), lepsze oczekiwań w swojej branży i lepiej oczekiwań w branżach, w których działają klienci. Jeśli wymienione czynniki potrwać kilka lat, które mają zostać osiągnięte, może to być kilka lat przed wartości wspina się z powrotem do miejsca, gdzie miała się raz. Rozważ czytania Przemysłu Aktualizacje dla danego źródła industry. Dobre dla przemysłu aktualizacje mogą być także stowarzyszenia branżowe, raporty Federal Reserve, albo z takich firm jak: Profile Pierwsze Badań Przemysłu, Inc (www.firstresearchindustryprofiles.com)  Jeśli prognozy dla przemysł jest korzystna, możesz rozważyć możliwość organizowania i funkcjonowania firmy do poprawy można seen. Bądź ostrożny posiadania na zbyt długo, choć.

You może po prostu kontynuować jak zostały --- i nadziei na best

 A A A A A A A A A A Niektórzy właściciele firm plan na œhanging € € ona do rzeczy improve. Oto kilka uwag dla tych ludzi :

Każdego roku jest to firma, tym mniej â € œvalueâ € będzie ostatecznie otrzyma (w todayâ € ™ s dolarów) na sprzedaż. Przykład: Twoja Firma był wart 1 milion dolarów dolarów, dwa lata temu. Ale obecne sytuacji finansowej mają obniżyć wartość swojego company. Załóżmy, że możesz mieć sprzedał firmę za $ 700K dzisiaj. Zamiast tego, użytkownik zdecyduje się trzymać spółki, w 4 i więcej lat jesteś w stanie sprzedać go za 1 milion dolarów. Czy naprawdę swoje 300.000 dolarów przez oczekiwania? Konsekwencji:  W teorii ekonomicznej, dolara otrzymała kiedyś w przyszłości, jest warte mniej niż w tym samym dolara € œin Handa € today. Inwestorzy odnoszą się do tego scenariusza jako € œthe czas - valueâ € z money. finansowe i inwestycje wspólnot â € œdiscountâ € wartość pieniędzy otrzymanych w przyszłości, w oparciu o œrisksâ € € związane z funduszami, które mają być odbierane. Dla firm, tych zagrożeń (stopy dyskontowe) może wynosić od 12% do 30% lub więcej. W tym przykładzie roku € ™ s zakładać roczne ryzyko związane z gospodarstwa firmie (obejmuje inflację, możliwe wyższe stawki podatkowe, zwykły zwrot z inwestycji, ryzyka systemowego, itp. 12% rocznie --- bardzo niskie roczne oceny ryzyka ). A względna wartość otrzymujących 1 milion dolarów 4 lata od teraz wynosi tylko 599.695 dolarów w todayâ € ™ s dolarów. ($ 1.000.000 x.88 x.88 x.88 x.88 = 599.695 dolarów). A przez gospodarstwa firmie 4 lata, to didnâ € ™ t rzeczywiście € € œmakeâ dodatkowe $ 300K; w rzeczywistości, to koszt 100.305 dolarów w todayâ € ™ s dollars. W przypadku Twojej firmy nie zwiększa wartości, faktyczny koszt dla Ciebie może być znacznie więcej, nawet jeśli sprzedaż spółki w 4 lata do $ 700K jesteś oferowane today. Przykład: 700.000 dolarów x. 88 x.88 x.88 x.88 = 419.787 dolarów.  Pod względem siły nabywczej pieniężnej w czterech lat ten sam 700.000 dolarów może być wart 280,213 dolarów mniej niż jest wart today. Przykład 12% rocznego rabatu może być znacznie wyższy , w zależności od stopy inflacji i czynników w ciągu najbliższych kilku years. uznać, że todayâ € ™ s â € œbird w Handa € może być wart wiele więcej niż kilka â € œbirdsâ € w przyszłości.

Â

Â

You może działać tylko firmy, dopóki nie później zamknąć doors

 A A A A A A A A A A Jeśli jesteś w dobrym zdrowiu i dona € ™ t uwadze wprowadzanie dodatkowych lat, zawsze możesz po prostu działać działalność na kilka lat i zależy od rocznych przepływów pieniężnych w celu zapewnienia finansowej subsistence. punkty do rozważenia:

Twoje zdrowie jest important. Ten plan pracy zakładając ci pozostają w dobrym zdrowiu i nie stały się funkcji w jakikolwiek sposób. Twoje życie cele powinny być considered. Chcesz spędzić więcej czasu z rodziną, podróżować, grać w golfa więcej, itp.? Im dłuższy jest prowadzenie działalności gospodarczej, tym większe ryzyko operacyjne, takie jak ryzyko sądowych dalszych spadków w gospodarce, przestarzałość reklamowanego produktu / usługi itp. Jakie są koszty zamknięcia działalności w kilku lat?  Czy masz pracy życie, które muszą szukać zatrudnienia po zamknięciu drzwi? Czy zamykanie drzwi przedsiębiorstwa mają emocjonalny wpływ na Ciebie i Twojej rodziny?

You może podjąć kroki w celu poprawy efektywności działania firmy i czekać na lepsze rynku w przyszłości

 A A A A A A A A A A W przypadku, gdy użytkownik zdecyduje się trzymać na biznes, należy pamiętać, że będzie prawdopodobnie musiał dokonać € € œvalue improvementsâ do firmy w celu ekonomicznego tylko złamać nawet z tym, co możesz sprzedać działalności today. Jeśli trzymać działalności 4 lata, trzeba będzie go sprzedać za więcej niż 1.000.000 dolarów tylko do równego jedna cena sprzedaży 700.000 dolarów w todayâ € ™ s dollars. Pamiętaj wcześniejszy przykład gdy 1.000.000 dolarów sprzedaży w 4 lata equaled tylko 599.655 dolarów w todayâ € ™ s dolarów?

Przykład: Aby osiągnąć 700.000 dolarów w równoważnym â € œtodayâ € ™ s dollarsâ € youâ € ™ d konieczność sprzedaży pod koniec 4 roku do 1.167.338 dolarów. a to zakłada, że roczne ryzyko o 12% dla każdej z 4 years. ($ 1.167.338 x.88 x.88 x.88 x.88 = $ 700,047) Aby zwiększyć wartość firmy, to prawdopodobnie będzie trzeba zatrudnić wartość wzmocnienia konsultantów pomóc w realizacji poprawy. Będzie również koszt pieniądza w celu realizacji Proponowane ulepszenia.

The rozważań należy dokonać serious. są sprzedaży firmy w todayâ € ™ s otoczenia gospodarczego może być nadal najlepszą bet. Nikt nie może przewidzieć przyszłości, though.

Now, bardziej niż kiedykolwiek potrzebne najlepszych profesjonalnych wskazówek można dostać. To podczas pracy z zawodowej działalności pośrednika (brokera) mogą spowodować, że różnica między tylko pozbyć biznesu i sprzedając je za najlepsze ceny i terms. Jeden zasobów zawierających dziesiątki artykułów dla sprzedających można znaleźć na www.gruttercpas . com. Ten zasób jest aktualizowany o nowe informacje, sześć razy na year.Â

I nadzieję, że ten artykuł ma wam jedzenie dla thought. Donà € ™ t obawiaj się pytać o profesjonalnych doradców do assistance. Jedynym niemy Pytania te można dona € ™ t ask.