Jak uzyskać więcej zwolenników To My Twitter?

Czy

What Twitter?

Twitter jest networking społecznych i microblogging usługa, która pozwala answerthe pytanie: "Co ty robisz?" wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych o długości 140 charactersÂ, zwany "tweets", do swoich znajomych, lub "naśladowców". Jest to dobre miejsce do promowania swojej firmy, blogu lub dowolnej website.

Your tweets wyświetlane są na stronie Twojego profilu, na stronie każdego ze swoich naśladowców, aw Twitter publicznych timeline (chyba, że po wyłączeniu tego ustawienia konta.)

How Czy Zapisz się do Twitter?

Visit na stronie Twitter (znajdziecie adres strony internetowej w dalszej części tego art.) i kliknij Dołącz bezpłatnie do utworzenia konta. Rozważ użycie swoje prawdziwe nazwisko, jako nazwę użytkownika, aby pomóc swoim znajomym znaleźć moreeasily.Once konta tworzona jest, zaloguj się i kliknij przycisk "Ustawienia". Stamtąd możesz ustawić swoje konta, zarządzać your hasła, zarejestruj swój telefon komórkowy i IM uwagę, w jaki sposób skonfigurować odebraniu zawiadomienia, prześlij swoje zdjęcie andcustomize konta design.

From Twitter Twojej strony: Podaj essage chcesz w textbox na górze strony i kliknij przycisk Aktualizacja button.

Now swój ćwierkanie będzie postrzegana przez zwolenników, w tym twiiter strona orwhere one have tam utworzone konto, aby zobaczyć tam updates.

How Czy uzyskać więcej zwolenników To My Twitter za darmo?

You naśladowców można dodać do swojego konta przez świergot loggingin i odwiedzając znajomych < span style = "font-style: italic;"> twitter </ span> strony i kliknij na followbutton poniżej photo.If ich konta jest ustawiona na publiczne, to willbe dodane jako uczeń znajduje się świergot page.If ich strony jest prywatny, musisz czekać na twój przyjaciel accpet jest jako follower.

Another sposób na znalezienie ludzi do naśladowania jest yourtwitter, logując się na konto i kliknąć na znalezienie ludzi na górze po prawej stronie wpisz ofthe page.Then co chcecie wyszukiwanie w tekście boxbloew, Who are you looking for? Kliknij na nazwę interestsyou i kliknij przycisk poniżej znajduje się zdjęcie, jeśli chcesz followthem.You będą otrzymywać powiadomień e-mail z świergot notyfikujące youtaht ktoś jest w następujących twitter.These nowych zwolenników areautomatically podane przez świergot gdy nowi członkowie acceptto pójść za Tobą gdy znak up.What Lubię robić z tych e-maili, isto wyślij im dziękuję message.Simply odpowiedzi na e-mail mając dziękuję message.It to dobry pomysł, aby przejść do opcji e-mailowych andadd jeden podpis można signature.This zawierają swojej stronie, blogu lub business.Below jest przykładem wiadomość e-mail z podpisem:

Hello Sam chciałbym podziękować Państwu za następujące mnie twitter.

Norman (flashman193) url here

You może to wyrażenie jakikolwiek sposób jest chcą i użyć dowolnej stronie internetowej, której chcesz używać inyour signature.Replying na ten e-mail z podpisem może się ich wyświetlić website.

You cana A za Mną na świergot wyszukując A flashman193.

How Czy Pobierz tysiące Foolwers Aby Mój Twitter w cenie?

The Twitter ruchu Machine

TSet fabulous tego systemu na raz, a następnie kontynuować coraz nowych zwolenników, dailyon autopilot.Â

It Wydaje się, że dobrze być prawdziwa, ale jest. I udało się increasemy następujące świergot przez 20.000 ludzi od początku listopada 2008 roku. A, I developedthis produkt, który sprawia, że pieniądze bezpośrednio z tego wzrostu, na co dzień. Możesz duplicate co mam zrobić i zarabiać pieniądze na co dzień. I pokaże you dokładnie co zrobić, Anda zostanie uruchomiony w ciągu hours.

So, obejrzeć film, być przygotowane do rozpoczęcia szybko rosnące Twoje konto TwitterÂ, whichwill także zarobić więcej money.

You otrzyma 60 dni Money Back Guarantee nie pytania.

To zacząć uzyskiwać tysiące turystów do świergot możesz skontaktować się ze mną att

 howtogetfollowerstomytwitter@gmail.comÂ

Â

Â

Â

Â

y.