W zadziwiający Moc Prawo Atrakcja

Do chcesz wiedzieć, ile razy I've pisemne wyrazy prawie Atrakcja? Tak wiele razy. Ale to jest zdanie większości ludzi słyszał. Tysiące może nawet miliony ludzi zostały Intrygowała przez co dowiedziała się o prawie Atrakcja z filmu i książki Secret.

It "nie jest jakimś nowym magiczne rzeczy. To stara jak czas. Ale my, jako ludzie, po utracie kontaktu z mocą naszego wszechświata. We've utracone połączenia do tego ogromne źródło energii. Wreszcie po latach zaniedbań i lat ludzkość jako całość i najbliższe okolice odnowienie z naszymi powszechnej korzeni. Jesteśmy w materialistycznym, jak może, ale to dobrze. Nie możemy mieć obu. Po prostu trzeba się do realizacji materiału 3D, że te rzeczy nie są tak solidne, jak dotychczas uważano. Nie jesteśmy stałymi jak thought.

Our świat jest wielkim Vibrational energii i mamy dostęp do tego energii. Możemy niższe i podniesienie tej energii z naszych myśli i uczuć. Im wyższe wibracje wyższych jest zrozumienie i jedność z tą powszechną energetyczną i nasze miejsce w nim. Kiedy nasz wibracji jest niska tracimy kontakt z tym potężnym energii. Mamy moc, mamy możliwość podniesienia naszych wibracji co będzie. Im wyższa tym więcej naszych vibe tego samego vibe nam przyciągnąć do nas. To prawie Atrakcja. Jak przyciąga podobne. Mamy tym samym przyciągnąć energii że zgasić. Więc nauki zwiększyć drgań z kolei spowoduje zwiększenie świadomości. Im wyższy vibe bardziej wyższe wibracje będą przyciągać do swojej świadomości. Im lepiej go dostaje, tym lepiej gets.

Use swoje uprawnienia do własnego dobra i dla dobra tych wokół ciebie. Rozumiemy, że wszyscy jesteśmy połączone tej powszechnej władzy. Jesteśmy wszystkie podłączone do tego elektroenergetycznym, czy wiemy, czy nie. Niektórzy z nas ma lepsze połączenie niż inne, czy powinienem powiedzieć, niektórzy z nas są bardziej dostrojone do związku, ale wszystkie mają takie same możliwości. Co zrobić, skutki wszystkich sieci natychmiast. Bądź świadomy swoich działań. Bądź świadomy faktu, że masz wpływ na te wokół ciebie. Nawet najbardziej dorywczo na znajomych. Można przywołać w tym potężne wibracje każdy meet.

Feel jest dobry i będzie emitować dobre uczucia innych. Skoncentruj się na dobre rzeczy i złe uczucia znikną off.

Just prosty uśmiech może zrobić w trick.