Osiągnięcia zdumiewających Wyniki Poprzez EFT i wybaczenie

"Ja całkowicie miłości, akceptacji i odpuść sobie." Jest to linia I utrzymuje powtarzania w mojej głowie jak tylko dowiedziałem się tego potężnego tapping technikę, nazwaną elektronicznym lub Emotional Freedom Technique. Jest to program zatwierdzony przez Joe Vitale Secret.

The The idea jest Ci dotknij palcami przed różnymi punktami na twoje ciało jak prasowa wykluczające kwestie dotyczące pieniędzy, relacje, ciała lub cokolwiek. Wtedy sobie odpuścić i przejść on.

We nie zdają sobie sprawy jakie negatywne kwestie mamy imbedded głęboko w naszej podświadomości. Zagadnienia te w sposób efekt nas nie nawet sobie. EFT pomaga nam do tych kwestii na powierzchnię i zwolnij je. Jest to bardzo dokładnie i uwolnienie uplifting. Po naciśnięciu sesji Jestem więc całkowicie invigorated, jest to naprawdę fantastyczne feeling.

And więc tutaj jestem w tym samym czasie nauki o prawie przebaczenia poprzez Bob Proctor domu studiów, 11 Zapomnialeś prawa. Przypadek? Myślę, że nie. Brad Yates, EFT lekarza, by nazwać to "Boski synchronicity".

Mr. Procter kurs oparty jest na książce Raymond Holliwell Praca z prawem. Holliwell mówi o tym ustawa o przebaczenie "Kiedy chce pokonać grzesznym stanie nie tracić czasu wrestling z faktem, ale poprawia, forsakes, zapomina, odpuszcza pomysł, aby zaczął on". (Przez grzech oznacza on błąd.) Jest to bardzo rzeczą, która czyni EFT. To pozwala nam puścić naszych negatywnych uczuć i kieruje do nas, aby przejść do bardziej uplifting, wzmocnienie, wzorce myślenia. Holliwell mówi: "Ustawa czytamy, że niektóre pomysły muszą być rozpuszczone i usunięte z umysłu, tak, że inne pomysły i nowe pomysły na inny charakter może zastąpić je".

It wszystko o Letting Go z negatywnych wydarzeń i myśli, że przeciągnij down.

So nas nie tylko musi się nauczyć przebaczać inni czują się lepiej, ale musimy także nauczyć się przebaczać. Więc często odpady tyle naszych czasów uczucie winni o rzeczy mamy zrobić lub powiedział w przeszłości. Może być wyczerpujące. Możemy skorzystać z naszej energii w znacznie lepszych sposobów. Nie możemy zmienić przeszłości, ale możemy dokonać korekty w naszej przyszłości. Możemy uczyć się od doświadczenia, doceniają możliwość zrozumienia i wzrostu i przenieść się do lepszego uczucia miejsce. Ważną rzeczą jest, aby poczuć się lepiej. Im bardziej uczymy się tym bardziej rośnie. "Ja całkowicie miłości, akceptacji i odpuść sobie." Powiedzieć, że przez cały dopóki naprawdę wierzą it.

"przebaczać w tej chwili ma ewolucyjne siły naszej duszy." - Gene Houston