Jak Twoja Medytacja

Learning jak medytacja jest taki sam pomysł wśród różnych kultur i religii. Dotyczy to w większości części medytacji, z planowaniu sesji medytacji prawo do korzystania z postawy, najlepszy czas na medytację, wybierając odpowiednie miejsce do medytacji i uznając nasze emocje i myśli. Kiedy to tylko uczenie się, jak medytować nie przejmuj się zbytnio co maleństwo. Będzie podejmować wysiłek i wolę doświadczyć oświecania medytacji i radosne jak zacząć rozwijać wielu warstw, które określają, kim myślisz, że to doświadczenie i wspaniałe korzyści medytacji. Ważne jest, aby nauczyć się medytować właściwą drogę, aby uzyskać większość z medytacji doświadczenia. Środowisko Wybierz najlepsze miejsce do medytacji jest jednym gdzie nie będzie rozproszony i mogą spędzać czas samodzielnie, bez zakłócone i hałasu. Najlepszym miejscem do medytacji byłoby pomieszczenie w domu, że daje pozytywne i radosne uczucie. Nie zbyt obawy ze znalezieniem sobie idealne miejsce, to będzie w czasie i jak to w dalszym ciągu korzystać z tego samego obszaru medytacji będziesz zmiany energii tym miejscu tak, że będzie trzymać energii jesteś płynące. Wkrótce będzie można osiągnąć dużo głębszy medytacji i medytacji stanowi obszar będzie nadal wchłonąć i odzwierciedlają energii Gdy do medytacji To świetny pomysł, aby wybrać spójnego czasie każdego dnia do medytacji. Rano będzie wielki czas do medytacji, zanim zostały zalewani dzienny podkreśla. Nasze codzienne obowiązki umieścił nas na wiele stresu i domaga utrudnić nam posiadać dobrą medytacji, gdy staramy się usiąść i zrelaksować się. Jeśli chcesz, aby Twój dzień jest bardziej radosne i relaksujące być zgodne z porannej medytacji. A Medytacja planu Kiedy nauczysz się medytacji trzeba mieć dobry plan. Aby produkcyjnej medytacji jest to dobry pomysł, aby być w dobrym stanie umysłu. Jeśli wracają do domu po ciężkim dniu pracy, a potem po prostu siedzą w prawo w dół i medytacji będziesz spędzać całego medytacji staramy się zrelaksować umysł. Twoja medytacja byłoby bardziej produktywne jeśli poszedł na spacer, aby pomóc rozwijać pierwsze. Jeśli jesteś zmęczony niż może możesz chłodnym prysznicem lub nawet energetyzującej świeżych owoców pić. Dowiedz się, jak medytować w ten sposób jest inteligentny, uczciwy i jest z siebie pomoże przygotować umysł i ciało do produkcyjnego i relaksujące medytacji. Właściwa Medytacja Posture

The jest najlepsze miejsce do siedzącej z tyłu proste. Możesz usiąść w jednej z krzesła prosto z powrotem lub na podłodze na poduszce. Wyobraź sobie siebie jako jeden z powierzchni jesteś posiedzenia i pozwól energii przechodzą przez twoje ciało od podłogi do górnej części głowy. Wyobrazić niewidzialny sznurek załączony do głowy, co jest ciągnięcie ciała w pozycji pionowej. To będzie kanał dla przepływu energii, aby poprzez jak podróże do kręgosłupa i obecnie poprzez głowę Umieść na was ręce i nogi zrelaksować palcami Letting Go wszystkich napięć w ramiona i ręce. Relax swoje szczęki jak omotać swoje podbródka do klatki piersiowej. Umieść języka do dachu ustach lub w górę w stosunku do górnych zębów z Tobą otworzyć usta bardzo nieznacznie. Analiza swoje spojrzenie z pół otworzył oczy, widząc, ale naprawdę nie zauważają niczego. Kontrola świadomości i można się w hotelu trance-like state. To samo z wszelkimi słyszysz dźwięki, po prostu niech ulać się bez świadomego uznania. Stają się one tło dla symfoniczną doświadczenie w medytacji, mających nie więcej niż znaczenie tle słyszymy odgłosy i zignorować cały dzień. Praca z Breath Kiedy zacząć aby dowiedzieć się, jak medytować można zauważyć, że twój umysł jest szalenie się od myśli do myśli w naszych umysłach walce o uzyskanie kontroli ponownie. Koncentrując się na oddech będzie nauczyć się puścić tych myśli. Skoncentrować świadomości licząc na swój oddech. Jak oddychać głęboko w brzuchu, a następnie wdychać ten będzie liczyć jednego. Rozpoczęcie przez licząc serii 15 do 20 oddechów, to powinno być wystarczająco długie, aby Ci pomóc ciszy swój małp umysłu. Dobra wizualizacja byłoby zdjęcie w oddychaniu prany energii i oddychanie obecnie stresu i napięcia. Prana jest życiem życie Bogu. Dowiedz się, aby dopasować się do powszechnego źródła energii, wyobrażając sobie w oddychaniu prany energii. Cieszcie się w korzyściach z Meditation.

You są idące w tym miejscu, w którym kontrolę nad swoim ciałem i myślami. To jest stan, w którym nie są już kontrolowane przez umysł lub poza sił. Zaczynasz się realizować, co jak się kontrolę nad swoim losem i zaakceptować tylko pokój i dobro w swoim życiu. Poziom świadomości, że pokazuje, że jest więcej niż myślisz jesteś. Wszystkie byłego złudzeń na własny rachunek są obecnie podział i pojawi się w podróż do odkrywania Bożej jest naprawdę jesteś. Ciesz nauki jak medytować i jak uruchomisz zadanie byłoby dobrym pomysłem, aby uzyskać instrukcje z dobrze uznać, że lekarz udzieli ci wsparcia i nauki musisz succeed.

Use tych technik medytacji codziennego dla najlepszych możliwych wyników .