Życie Counselor Porady: Transform Your Life z Teleclasses

The Internetu prezentuje wiele możliwości osobistego rozwoju, wzbogacenia i rozwoju. Osoby fizyczne mogą pobierać pozytywnych afirmacji i hypnosis CD, aby pomóc sobie odpocząć i reframe ich umysły. Mogą pobrać e-książki, aby dowiedzieć się nowych technik, które ułatwiają zmianę w świadomości. Mogą uczestniczyć w Teleclasses, które są jak telefon spotkań, gdzie samopomocy tematy zostaną omówione bardziej szczegółowo, oferując szansę Q & A. Mogą również wziąć Teleseminars, które są bardziej odległych instruktażowe klasie spotkań prowadzonych przez doświadczonego Counselor Życie za pośrednictwem kamery internetowej. Nie ma znaczenia, która ścieżka jest wybrana, anonimowy charakter Internetu umożliwia osobie bardziej komfortowe średnich do kontynuowania ich osobistego development.

There jest wiele powodów, dla których ktoś może chcieć podjąć teleclass lub teleseminar z życia doradca. Niektórzy ludzie dołączyć do klasy rzucić palenie lub schudnąć. To może być kłopotliwe dla osób przyznać one potrzebować pomocy w tych dziedzinach, ale znalezienie wsparcia sieci może mieć dramatyczny wpływ na wyniki. Inni ludzie mogą czuć się tak, jakby theyâ € ™ ponownie na rozdrożu: theyâ € ™ ve właśnie ukończył, stracił bliskiej osoby, stracił pracę, emeryci, zdiagnozowano z powodu choroby, rozwiedzione lub przeniesione do nowego miasta. Teleclasses nowe sposoby rozumienia sytuacji i radzenia sobie nowe mechanisms.

Some ludzie mogą mieć trudności z objawami depresji, lęk lub wybuchowe gniew ich całe życie. Być może ich stosunki rodzinne były destrukcyjne, obraźliwych lub unfulfilling. Wielu Amerykanów ma trudem pokonać ostatnich bólu i asymilowane wzorce zachowań, aby dowiedzieć się w jaki sposób można zacząć od nowa i złamać powtarzalnych cykli, które niszczy ich szczęście. A Teleclass lub teleseminar nauczana przez życie doradca może pomóc indywidualnego ustalenia, jakie cechy i zachowania są przesyłane z dzieciństwa. Można nauczyć się zrozumieć przeszłość, wyzwala identyfikację obecnych i przyszłych wybuchów zapobiec poprzez techniki przedstawione w tych informative sessions.

In zgiełku męczącym dniu, nie jest często podstawą niepokój lub poczucie nieszczęścia. Czasem te negatywne emocje prowadzą do oszukiwania i rozwód, w połowie życia kryzysy, narkomanii i alkoholizmu, wybuchów emocjonalnych z innymi, kochamy lub inne niepożądane zachowanie. Zapobieganie tym celu jest łatwiejsze dzięki życia doradca oferowane teleclass lub teleseminar. Tutaj można dowiedzieć się wszystkich niezbędnych umiejętności, które arenę życia € ™ t nauczanych w szkole, ale są nawet bardziej istotne niż algebry lub pisowni: zarządzanie stresem, techniki relaksacyjne, komunikatywność i Anger Management.

â € œPhone doradztwo staje się coraz bardziej popularne okolice kraju, â € teleclass życia wyjaśnia doradca dr Marla Sloane z Fairfax w stanie Kalifornia. â € œAll, czego potrzebujesz to telefon, który zmieni Twoje życie odzyskiwania twojej mocy, aby móc przejść od zwykłych do extraordinary.â € mówi jej klasy skupiają się na sposobach, by przejąć kontrolę życia, która obejmuje: przyjmować maski do odkrycia oneâ € ™ s realnej samooceny; rzuca uzależnienia od alkoholu, narkotyków lub żywności; zastępując negatywne myśli pozytywne deklaracje, a kończąc niszczących cykli stres, gniew, niepokój i nieszczęście. â € œWe ma celu wypełnienia na ziemi i nie możemy w pełni się nasze dary i talenty, jeśli są wypełnione własnym wątpliwości i niepewność, â € Dr Sloane adds.

For ludzi, którzy są zbyt zajęci, aby w urzędzie lub przeczytać pełną książki, Teleclasses i Teleseminars od licencjonowanego doradcy życia jak dr Marla Sloane może być Boga wysłać. Z tak wiele wolnego Teleclasses tam, ITA € ™ sa dobre miejsce, aby rozpocząć w świecie samopomocy doradztwo. Jeśli ludzie są zainteresowani w początkowej Oferty, które można następnie przenieść na bardziej szczegółowych poziomach odkrycie i study.