Ryzyko jest The Playground of Champions

Here to wstrząsające pytanie, że większość z nas będzie najprawdopodobniej nie pytaj. Jeśli miały więcej zagrożeń czy bardziej udane?

The odtwarzać bezpieczne filozofii było głęboko zakorzenione przekonania, ponieważ mieliśmy dzieci. Unikanie ryzyka jest uważana za inteligentnego przenieść. Większość z nas została wychowana, aby przez całe życie w jednym kawałku, jest wdzięczna, że mamy dach nad heads.

This jest zakorzeniona w mentalności strachu i niedostatku. Zadaj sobie te pytania. Czy wysokie ryzyko, biorąc pozytywne lub negatywne dla Ciebie? A jakie są na stronach i jakie są w dół strony do podejmowania ryzyka? Mistrzowie podejmowania ryzyka. Uważają one, zasoby i pieniądze są obfite i że może wrócić, że wszystko może luźne. Co oznacza podejmowanie ryzyka oznacza?

Is ryzyka scary? Czy ryzyko zagrożenia dla bezpieczeństwa? Jak niebezpieczne jest ryzyko? Mistrzowie zawsze ryzyko takers, ponieważ rozumieją, że zwycięzców życia i biznesu, o nauce i coraz lepiej. Musisz krok po wyjęciu z opakowania i spróbować czegoś nowego i ekscytujące, aby uczyć się i rozwijać. Podejmowanie ryzyka może być ekscytujące, to może być zabawne. Więc objąć ryzyko. Podejmując jeden krok na raz, bez względu na to jak małe, będzie apelować ci bliżej nie swoje marzenia i upływu czasu postęp można osiągnąć przekonają, że obejmującego ryzyka sprawi, że więcej secure.

So zadać sobie pytanie. Jak możesz stać się lepszym Taker ryzyka? I pomyśleć o tym głęboko. Jakie ryzyko cię najbardziej? Pamiętaj ryzyka jest głęboko zakorzeniona wiara w wielu przypadkach będzie miał czasu, aby zwiększyć ryzyko tolerancji. Z biegiem czasu będzie coraz mistrzów patrz korzyści podejmowania ryzyka i ostatecznie zrealizować to imposable sukcesu bez niego. Będąc komfortowe przy podejmowaniu ryzyka jest obliczana nabyte umiejętności i rozwijać tylko jest on przez przyrostowo podjęcia ryzyka. Dlatego decydują dziś podjąć małe ryzyko, odczuwają strach, i zrobić to anyway.

Why ten temat jest tak ważny? Po odwagę do podejmowania ryzyka może mieć głębokie różnice we wszystkich aspektach życia. Czy jesteś najskuteczniejszych sportowiec, począwszy pracy lub w domu, biznesu, wspinaczka korporacyjnej drabiny lub rozwijających milioner swój sposób myślenia, z biegiem czasu będzie ostatecznie sobie sprawę, że podejmowanie ryzyka jest wymóg nieograniczone success.

How mogę Ci pomóc w rozwijaniu odwagi do dalszego budowania podejmowanie ryzyka mięśni?