Trzy samoobrony Tactics That Can Save Your Life

Self Obrony Clique jest premiera social networking site dla każdego i wszystkich zainteresowanych sztuką własnej obrony. To doesnâ € ™ t sprawy, jeśli jesteś fanem judo, broń, lub jeśli po prostu się z miłości UFC, Self Defense Clique jest ostatecznym społeczność online dla wszystkich namiętnością własnej obrony. Oferujemy osobiste profile, blogi, fora, breaking news aktualizacje i wiele innych. Self Defense Clique podjął najlepszych każdego innego social networking site out there to i dostosowane do potrzeb i chce na własny rachunek obrony społeczności. Możesz także przeczytać artykuły pisane przez naszych users.

When można wymienić Self Defense do większości ludzi, zdjęcia złych filmów karate często pojawiają się, ale w rzeczywistości, to tylko trzeba wiedzieć kilka rzeczy, aby bronić się przed atakującemu. Zanim wyjedziesz off zarobić swoim czarnym pasem, ważne jest, że jesteś w dobrej kondycji. Nie tylko jest w kształcie dobre dla ciała, to pomaga z elastyczność i wytrzymałość, jak również. Dalej, ważne jest, aby znać słabe punkty na organizm ludzki. Wszyscy wiemy, że w pachwinie obszaru jest podatny na mężczyzn i kobiety, ale tak to Shins, twarzy i dobrze ukierunkowane prawo strzału w brzuch. Strajk na tych obszarach mogą tymczasowo ogłuszenia przeciwnika tylko wystarczająco długo, aby uciec lub wpisu do organów, które są co samodzielnej obrony, jest. Bez względu na to, co Hollywood może powiedzieć, samodzielnej obrony jest nie do pobicia picking walki i ludzi. Wreszcie, wiele kobiet przeprowadzić małe puszki korbacze nawet ogłuszenia pałki z nich, ale nigdy nie są w dogodnym miejscu, kiedy ich potrzebują. Jeśli zdecydujesz się na ramieniu się z małej broni, upewnij się, że można go łatwo dostępne przez cały czas. W większości przypadków, można wonâ € ™ t mieć czas na kopanie poprzez torbę, plecak lub torba podczas polowania na korbacze atakującemu stoi tam cierpliwie. Organizacja jest duża część pobytu safe.

Read dziesiątki inne krótkie pomocne artykuły jak ten w Self Defense Clique. Poznaj i hang out with Self Defense innych kibiców na nie kosztów. Sklep z jednym z najlepszych wyborów samodzielnej obrony towar w internecie i zamówienia Ruszyli do drzwi. Get to wszystko i więcej na samoobrony Clique.