Krok po kroku ... dostać się na swojej udanej kariery zmian

I'm słyszeliśmy, czy wszystkie słowa, od których możesz zacząć na coś nowego. Możesz umieścić jeden stóp przed innymi. Jedna myśl prowadzi do następnej. Jedno działanie powoduje wynik. Jednym tchem przynosi następnego. , A podróż ma begun.

Where jesteś nie przesuwając lub podejmowanie działań? Jestem pewien, że masz wiele powodów, dla Ciebie impasie, podjęła czasu, nie czuć się na robienie czegoś, itp. Niektóre z nich mogą być klinicznej, tj. depresja lub lęk, a jeśli tak, zachęcamy do poszukiwanie odpowiedniej pomocy i wsparcia. Ale może być również środowisko, zmęczenie, splątanie, brak jasności lub po prostu nie czuje się podoba. Oh, I potwierdza, że te mogą być uzasadnione powody, aby umieścić swoje kariery i życia zawieszone - krótkoterminowe. Ale potem, jak rev się, że silnik zacząć zabawę od nowa?

Step po kroku, przez cale cale ... Nie jest tajemnicą, że największe sukcesy ludzie nie mają sens sławę i fortunę na nich. Heck, nawet Paris Hilton ma się do "pracy", aby uzyskać i utrzymać ją reklamowych! Ale co oni wiedzą, że to jest jeden krok, jeden pieszo, jedna myśl doprowadzi do następnego. Oraz że prowadzi się je do przodu, a biorąc action.

There są na wiele sposobów, które pomogą Ci na uzyskanie silnikowych Runnin! Ale najpierw rzeczy ... musisz być lub stać się krystalicznie czyste, co jest chcesz. Inaczej będziesz zrobić krok, by dostać roztargniony życia (jak to wszystko zrobić) i tracą swoją energię około przesuwając. Dalej, tylko decyduje o jeden krok, jedna myśl i jedno działanie, bez względu na to, jak małe, że będzie można się budować i dynamikę. Może to być rozmowa z ekspertem, czytanie książek, robienie wolnego skonsultować z trenerem, co wpis do dziennika, coraz ciche i wizualizacji sukcesu, medytacji lub rozmowa z zaufanym przyjacielem ponad napój. Pomyśl o rock, że zaczyna się toczyć z górki, raz rozpoczęte trudno, jeśli nie niemożliwe stop.

You powinny śledzić każdy urzeczywistnienia dzięki czemu można spojrzeć wstecz na dowód swojego sukcesu. Można to zrobić poprzez prowadzenie dziennika. W to, wpisz swój jasne określenie tego, co chcesz, wychwytywanie wszystkich pomysłów, które przyjdzie do was i zanotuj, co zrobił i jak wypracować. Po zapis sukcesu staje się więc o wiele łatwiej powtarzać. I energii rozpoczyna wzrost z dumą urzeczywistnienia. To nie jest brany lekko! Pomyśl powrót do ostatniego udanego przedsiębiorstwa. Jeśli rozbicie go i patrzeć na to w sposób szczegółowy, będziemy rozpoznawać, że rozpoczął się pierwszy krok, niezależnie od tego, jak duże lub small.

As jak ty podejście kariery i życia przejść, może być przytłaczające, aby zobaczyć duże zdjęcie - Wielkie i jasne i nie wiem jak tam dotrzeć. Na zaczynające się o jeden krok, jeden stóp jeden myśli, można je wygląd i jakby to było jak magia!