Breaking Bad Habits - A Hypno-psychoterapeuta Explains

Habits są rzeczywiście łańcuchy z free

But jak dużą swobodę naprawdę ma robić, kiedy nasze życie jest poza kontrolą do nawyków, takich jak gwoździe-szczypiący, thumb sucking, kunktatorstwo itp?

When naprawdę zatrzymać i pomyśleć o tym, możemy sobie że tak wiele naszego życia jest na automatyczne pilot.

Our działań - a nawet sposób myślimy - są często napędzane przez podświadome wzorce mamy dowiedziałem się, gdy młodszy. Po prostu się do nawyk robienia rzeczy, które way.

There "ma coraz dalej od niego, nasze nawyki i wpływać na nasze życie i wpływa na nasze prognozy na life.

As autora Charles C. Noble zauważył:" Pierwsze reklamujemy zwyczajów i Następnie nasze nawyki czynią z nas ".

But co jest nałóg?

Well, to po prostu zachowanie - lub sposób myślenia - że powtarzam, przez cały czas, bardzo często nieświadomie. I to jest prawdziwe zarówno dla dobrych i złych habits.

At pewnego czasu w naszej przeszłości mamy nauczyli sposób reagowania, pewien problem, a następnie powtórz go tak, aby po prostu wydaje się automatyczne części us.

Of Oczywiście, nie wszystkie zwyczaje są złe. Nawyku szczotkowania naszych zębów, mycia naszej twarzy, tying nasze buty lub nawet mówiąc nasze modlitwy są przykłady zwyczajów stosowanych w pozytywny, zwiększając sposób życia. Są to dobre habits.

Yet dobre lub złe, nikt nie był kiedykolwiek narodził habits.

The z prostego faktu, że muszą się nauczyć - a następnie powtarzane, aż do ich trzymać. Powtórzenia, po wszystkim, to po prostu kolejne słowo reinforcement.

And to przede wszystkim sposób, aby były one usuwane - poprzez identyfikację repliki uruchamiających nawyku, a następnie wycofanie reinforcers i podświadome wzorce, które wspierają it.

A dobre hypnotherapist może pomóc osiągnięcia obu tych things.

Once już rozpoczęły swój program zmian, jest to dobry pomysł, aby mieć coś do zastąpienia starego zwyczaju z, przynajmniej na początku. Wystarczy kończąc nałóg bez pozostawienia niektórych alternatywny mechanizm, w jego miejsce pozostawia podświadome poczucie frustracji i unsatisfied.

Replace nawyki thumb sucking lub paznokci szczypiący przez pęknięcia palcami lub nagrody o sugarless mięta, do example.

Reward działania, która zastępuje zwlekanie z odrobiną leczeniu i dość szybko, zadowolenie Twojego osiągnięcie będzie wystarczającą nagrodą w itself.

Replace nawyku myślenia negatywnego lub negatywne perspektywy na życie z deklaracje, takie jak: "Mogę i będę", "Ja się bardziej pewni dni z każdym "lub" Każdy dzień przynosi mi bliżej do osoby, chcę stać się ".

Yes, to trochę wysiłku i wytrwałości niektórych. Ale to dokładnie tak, w którym swoje przyzwyczajenia nabyte w pierwszej kolejności. Jeśli podane po pierwsze kilka razy, to nie byłoby habit.

Don nie stracić serca jeśli rzeczy nie stało wystarczająco szybka do własnych potrzeb. Psychologowie mają szacuje, że zajmuje się gdzieś w regionie trzydzieści dni na nałóg być uszkodzona. To oznacza, że trzydzieści dni konsekwentnie stosując siebie i dając mu swoje wszystkie. 30 dni od persistence.

For naprawdę potężny pomoże w zmianie nawyków głęboko zakorzenione, choć niewiele rzeczy można porównać do hipnoza i dobrych Hypnotherapy. Ponieważ zwyczaje są w dużej mierze oparte na poziomie podświadomości umysłu, hipnoza jest idealna do obsługi them.

Hypnosis jest pomocą bezpośrednio komunikują się z podświadomości umysłu. Dobrze wyszkoleni, doświadczeni hypnotherapist wie jak pomóc indywidualnego subconsious w umysł i wyzwala zmianę cues.

Good Hypnotherapy może pomóc modyfikować i ponowne zachowania, zmiany wzorców i przekonań, w którym zachowanie jest absolutnie based.

When Ciebie dość bycia ofiarą złych nawyków, istnieje coś można zrobić. Weź swoje życie i przenosić przez podbój tych zwyczajów, które zostały Ci w utrzymaniu bondage.

You 'll be happy you did!