A Good karty kredytowej? â € "Then You deserve lepszego Interest Rate!

When był ostatni raz sprawdzone za pomocą karty kredytowej i stawek opłat?  Co ważniejsze, kiedy był ostatni raz sprawdzone na karcie kredytowej?  Czy masz doskonałą zdolność kredytową gości? A Jeśli tak, to porównać z opłatami, że twój karta kredytowa jest ze ściągnięciem należności i podejmuje odpowiednie action. Jeśli wiesz, że youâ € ™ ve był dobry klienta do Twojej karty kredytowej, to masz prawo do żądania lepsze traktowanie!

How Aby obniżyć Credit Card Interest Rate

Is to naprawdę można obniżyć kredytowej cardâ € ™ s odsetki? A odpowiedź brzmi tak, to jest!  W rzeczywistości, jeśli youâ € ™ ve był dobry posiadacza karty kredytowej, musisz naprawdę być niższe i fees. Jednakże, jeśli youâ € ™ re nie będziemy prosić o to, szanse są karty kredytowej spółki wonâ € ™ t wolontariusza w celu nadania mu you. Tak, to jest do was z prośbą o stopę procentową, które uważasz, że zasługują.

First, badania poprzednie deklaracje rozliczeniowe, dzięki czemu można mieć jasne pojęcie o ile stopa procentowa youâ € ™ naprawdę płatnicze for. Czy zauważyliśmy żadnych zmian na stopach â € "nawet niewielki wzrost niż jakie były podczas płacenia pierwsze podpisały?  Zanotuj te ważne details.

Next, badania rynku kart kredytowych i wiedzieć, jak wiele innych firm stóp procentowych są asking. zwracać szczególną uwagę na karty kredytowe z wybitnymi klienta i opinii, które oferują niski odsetek rates. Porównaj swoje stawki z karty kredytowej, co wymaga od you.

After robi swoje badania, youâ € ™ re teraz gotowy do połączenia z firmą obsługującą kartę kredytową i porozmawiać o swoich concerns. Pamiętaj, jeśli chcesz, aby Twój problem, którym należy się zająć odpowiednio, to Należy poprosić o rozmowę z kierownikiem lub przełożonego lub osobę odpowiedzialną za companyâ z € ™ s kredytowej klienta zarządzania department.

Be jasno o tym, co chcesz, ale zawsze mówić w uprzejmy i profesjonalny manner. Poleć karty kredytowej spółki, youâ € ™ re jeden z ich długi czas i niezawodne karty holders. Thereâ € ™ s nie trzeba wahać się one będą mogli zobaczyć ten fakt kiedy pull up your account. Donà € ™ t wahaj się zapytać, czy ita € ™ s możliwość ich zmniejszenia aktualnej stopy procentowej o co najmniej kilka points.

You może również wskazać, jakie inne karty kredytowej potencjalnych firm offering. można wyrazić swoje pragnienie, aby otworzyć nowe konto z innej karty kredytowej, która oferuje znacznie lepiej deal. jednak poinformować Państwa karty kredytowej, który wezwał ich, aby sprawdzić, czy ita € ™ s możliwość ich dopasowania, że offer.

Can naprawdę Zapytaj o niższą stawkę?

At pierwszy, to może się wydawać zastraszenia do wniosku o niższych odsetek rate. jednak, youâ € ™ ll być zaskoczeni, jak kart kredytowych są rzeczywiście skłonny do dokonania korekty w imieniu swoich zaufanych clients. Oni na pewno dona € ™ t chcą stracić klientów, którzy ich obsługi rachunków i odpowiedzialnych, którzy płacą opłaty na time.

If wiesz, że jesteś tego rodzaju klientów, powinien być przekonany o wyrażanie swojego request. Donà € ™ t let kart kredytowych nadal opłat więcej od ciebie, kiedy można zapłacić dużo less. Jeśli uważasz, że zasługują na niższą stawkę, poprosić o it.