Pięć Credit Card błędy omijać Od

Surveys pokazują, że pokrycie nieściągalnych należności i opłat karty kredytowej są bezpośrednio powiązane z każdym other. Dlatego, jak korzystanie z karty kredytowej odgrywa dużą rolę w pobyt z dala od poważnego zadłużenia problems. Oto pięć błędów, że wielu posiadaczy kart kredytowych, które często zobowiązują należy omijać z:

Sticking z powodu minimalnych płatności. Większość posiadaczy kart kredytowych płacą jedynie minimalne ze względu na ich karty zamiast spłatę całego balance. Tak, możesz mieć prawo do przedstawienia jedynie minimalne należne płatności każdego miesiąca, ale to zwiększa ryzyko upadku w długu trap.

Not tylko będziesz ponoszą dodatkowe opłaty za zainteresowanie ale także można przez dłuższy czas, aby zakończyć payments. Imagine oszczędności dodatkowe 10% do 20% odsetek z rachunku każdego month. Nie jest prawdą, że należy przeprowadzić istniejącego salda na koncie, aby podnieść swój kredyt score. Co budzi kredytu gości jest jak jesteś w czasie spłatę Twojego debts.

Charging drobnych wydatków na Twoją kartę kredytową. O ile ita € ™ s naprawdę nagłych, dona € ™ t używać karty kredytowej, za każdy dzień expenses. Jeśli możesz zapłacić za to w gotówce, dona € ™ t opłata it. nawyku częstego ładowania przedstawia dwa dangers.

First, thereâ € ™ sa większą tendencję, że youâ € ™ ll spędzają więcej podczas youâ € ™ re przy użyciu karty kredytowej, podczas robienia zakupów. Po drugie, istnieje możliwość, że przedmioty można nabyć za 10 dolarów tylko mogłyby skończyć kosztującej 20 dolarów Ciebie lub więcej, ze względu na zainteresowania i późno dodaje kary charges.

Taking obecnie zaliczki gotówkowe. Korzystanie z karty kredytowej, aby otrzymać zaliczki gotówkowe jest BIG nie! Najbardziej karty kredytowe opłat znacznie wyższych APR na zaliczki gotówkowe oraz zaliczki pieniężne charges. A ponieważ theyâ € ™ re nie objętych okresu karencji, można błyskawicznie uzyskać billed chwili bierzesz cash.

Your karty kredytowej może także wysłanie € œchecksâ € lub â € œgift certificatesâ € w mail. można z nich korzystać enticed myślenia, że ita € ™ sa leczeniu lub specjalnych uprawnień z karty kredytowej issuer. Ale uważaj!  Jeśli przeczytać drobnym drukiem, możesz być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że te kontrole są również traktowane jako zaliczki gotówkowe, które przekładają się duże zainteresowanie opłat i zaliczki pieniężne charges.

Using karty kredytowej w celu spłacenia medycznych rachunki. Ekspertów finansowych zaleca nabywanie osobistego ubezpieczenia medycznego na pokrycie nadzwyczajnych expenses. Niektórzy ludzie, którzy nie mają ubezpieczenia medycznego mogą próbować ich opłaty medyczne rachunki na ich ładowania card. Ale tak dużego zadłużenia karty daje w wielkim niebezpieczeństwie . A Jeśli youâ € ™ re stoi rachunki medyczne, starają się znaleźć inne sposoby na opłacenie them.

Ignoring problemu. Poważne problemy zadłużenia zaczyna small. Niektórzy ludzie nadal korzystać ze swoich kart kredytowych nawet jeśli theyâ € ™ re już o twardych czas utrzymywania się z miesięcznych payments. Inne dona € ™ t bother nawet sprawdzić swoje konto lub deklaracji rozliczeniowych i niektórzy nawet próbują ukryć gdy kart kredytowych rozpocząć rozmowy na temat ich debts.

This rodzaju zachowanie nie rozwiąże anything. Nawet gorzej, stwarza dużo większe problem. Jeśli youâ € ™ re cierpiących z powodu kryzysu finansowego, porozmawiać do swojej karty kredytowej i wyjaśnić swój situation. Spróbuj wynegocjować łatwiejsza terminów spłaty takich jak zaniechanie niektórych opłat lub obniżenia rates. unikać ponoszenia nowych opłat na żadnym z cards. Zwracaj uwagę na swoje spending. Ustaw budżetu plan pozwala, aby repayments. Bądź odpowiedzialny i podejmowania działań, zanim to get out of control.