Rzeczy, które nie mogą być ujawniane przez Twoja karta kredytowa

Under prawa federalnego, kart kredytowych mają obowiązek ujawnić wszystkie jego opłaty i warunki jej holders. jednak, co czytamy w drobnym drukiem mogą nie być kompletne dane, jakie należy know. W tym artykule roku € ™ s zwalczania niektórych rzeczy na temat karty kredytowej, że ujawnienie nie może być informacją you.

Transfer opłaty. A karty kredytowej mogą oferować zerową stopę procentową dla równowagi transfery, ale co z opłatami?  Ile będzie opłata za każdym razem, gdy przeniesienie salda z jednej z kart? Najbardziej karty kredytowe przeprowadzać 3% - 5% przesunięcie równowagi charge. To znaczy, jeśli youâ € ™ re going to przesunięcie równowagi 500 dolarów, można płacąc 15 dolarów do 25 dolarów na transaction. Wybierając równowagi przeniesienie karty kredytowej, dona € ™ t zapomnij sprawdzić transakcji opłat.

Two cyklu płatności. Z cyklu dwie metody płatności, Twoje stopy procentowej jest obliczana w oparciu o bieżące koszty i opłaty za poprzedni month. Nawet jeśli youâ € ™ ve opłacił już swój ostatni monthâ € ™ s równowagi, to nadal są rozpatrywane. najlepszych przejść z karty kredytowej, które używają Saldo dostosowane metody w celu uniknięcia wysokich interest.

15 dni obwieszczenia. Jeśli czytasz karty kredytowej umowy, można zauważyć, że stwierdzenie, że karta kredytowa spółki ma prawo do zmiany aktualnych stawek i opłat, tak długo jak youâ € ™ re ze względu na 15-dniowy notice. Jak często sprawdza konta?  Czy on zwyczaj, aby sprawdzić wiadomości, że Twoje karty kredytowej ci? a Jeśli nie, możesz już za dodatkowe koszty na koncie bez knowledge.

Lower minimalnych płatności oznacza wyższe koszty. Niektóre karty mogą zezwolić na niższe minimalne płatności oznacza dona € ™ t ma do spłacenia całego salda za month. W przeszłości, karty kredytowe wymagają co najmniej 5% minimalnej płatności ale dzisiaj, nawet niektóre karty pozwalają płatności tak niskie, jak 2%.  To może wyglądać na dużo, ale rozważa consequences. pamiętać, że złożenie tylko minimum z powodu oznacza również przedłużanie swoje długi i płacą więcej na dodatkowe oprocentowanie charges.

The Universal Domyślny pkt. Jeśli karta kredytowa emitenta praktyki powszechnej klauzuli domyślne, należy mieć świadomość, że można uzyskać karane z wyższych stawek i opłat, nawet jeśli youâ € ™ re terminowo z płatności kartą kredytową, jeśli nieodebranych płatności na jednej z kart kredytowych lub jeden Państwa creditors.

Very krótki okres lub żadna w ogóle. Czy sprawdził długość okresu karencji, że karta kredytowa oferuje? A przed zapisaniem się, dona € ™ t zapomnij sprawdzić w tym bardzo ważne feature. idealnej karty kredytowej powinny dać ci co najmniej 25 do 30 dni od â € œgrace periodâ €. a to daje wiele czasu do spłacenia salda Twojego bez ponoszenia dodatkowych odsetek fees.

However, nawet jeśli karta oferuje wystarczającą długość okresu karencji, należy wziąć pod uwagę, że nie obejmuje środków pieniężnych advances. Jeśli używać karty kredytowej jako ATM, to automatycznie zostanie rozliczone z odsetkami w momencie zrobienia pieniężne advance.