Zmień swój pokój na Comic Strip

Porady

Helpful przekształcić się w swoim pokoju Hero-Villain Story Zmiana Rooma € ™ s patrzeć od czasu do czasu może być dobrym hobbystów, oraz z różnych produktów i opcji internetowych dostarczanych przez drukarek dziś można łatwo Twoi wyobraźni zdziczeć i produkowane w nich jakichkolwiek materiałów nadających się do projektowania pomieszczeń, jak comic strip tematyce room.The zdjęcia super bohaterów i Villains są na tyle interesujące, że w ich własnych overdoing do zdobienia można jakoś utopić całej koncepcji. Wybór obszarów z prawem punkty kontaktowe mogą być lepszą opcją, aby ustawić nastrój intensywniejszej do innego wymiaru, gdy na wnętrza własnej room.

Batman inspirowane: W przeciwieństwie do tego comic strip będzie dobra plakatów wielkoformatowych. Wystarczy mieć trzech obszarach ściany pokryte z Gotham City projektowanie graficzne; próby podejmowania czarny obszar bardziej widoczne i miast niemal w cieniu niewypał pozostawienie miejsca na światło. Czwarta ściana może być podzielona równo na cztery działy dla Twojego ulubionego znaków w comic strip. Jeśli Clueless, w jaki sposób powinny być widoczne, sprawdzić strony mogą pomóc Ci dowiedzieć plakat układ pomysłów gdy łączenie znaków w jedną całość ścianie. Inną techniką można mieć kolory postaci drukowanej lub matowe stonowane równowagi poza głośność trzech czarne ściany łączącej w jednym z kolorowych wall.

1. Wonder Woman: bawić ze złota, gwiazdy, pasy, i bluesa, wina czerwone i białe zamiast Wonder Woman. Z czerwoną tapetę z czterech stron i niebieskim szyby okienne, możesz mieć ściany naklejek różnej wielkości białego ilość dostosowana w górę obszar w pobliżu sufitu. Innym rozwiązaniem mogłoby być ciągłe diagonalnej trzepnięcie gwiazd od podłogi do sufitu, zmiana na czerwono, gdy ilość tych wzorów osiągną białego sufitu. Pocztówka z grafiki, można wypełnić dolnej powierzchni z Wonder Woman comic strip krąży wokół czterech ścianach, wystarczy upewnić się, że ochrona karty poprzez ich laminated.2. Mickey Mouse dla młodych nich: Z bladym czerwonym tapety, możesz mieć naklejki drukowane różnych stanowisk Mickey Mouse; dane te mogą być pozwana do surround środkowej części czterech ścianach. W tym charakterze, można też kupić różne przedmioty, które mogą pomóc udekorować pokój, ale utrzymanie pozycji i wzorów w czerni i bieli uczyni pokój wygląda lepiej, gdy wyświetlana na wszystkich czerwonych room.

Dressing swój pokój do tematycznych zestaw -up nie trzeba mebli zmieniających lub dużej ilości zakupów. Jeśli masz więcej czasu i umiejętności w projektowaniu, koncepcje te mogą być również zbudowana za pośrednictwem strony malarstwa niektóre z comic strip znaków i wzorów.