Top 7 Wskazówki wyboru Direct Sales Company

Direct sprzedaży bezpośredniej lub sprzedaży jest dobrym sposobem dokonywania niektórych neat zysku pracy z domu. Jednakże, istnieje kilka rzeczy, o których warto pamiętać podczas dołączyć do bezpośredniej sprzedaży programu. Desperate razy życie do desperackich działań - jak łączącą ponzi lub piramid finansowych. Bezpośredniej sprzedaży, znany również jako Marketing & marketingu sieciowego jest legalnej działalności możliwość. Ponzi piramidy i systemy są nielegalne join.

Keep na uwadze, siedem następujących wskazówek do rozpoczęcia uzasadnionych domu opartego business.

1. Spójrz na wykonywanie w uzasadnionych company

Only mogą zaoferować legalnych możliwości biznesowych. Zapytać, gdzie spółka ma siedzibę, jak długo nie było w działalności gospodarczej i ogólnej działalności warunkach. Spółka, która ma doświadczenie pięć lat lub więcej, prawie zawsze jest dobrym wyborem. Jednakże nowe spółki z dobrą finanse również naprawienia choices.

2. Dowiedz się więcej o products

Check jeśli firma sprzedaje produkty, które kupują i wykorzystują ludzi. Jeśli nie mają one produkty, szanse jesteś straci swoje pieniądze. Sprawdź, czy istnieje realne rynku dla produktów firmy sprzedaje. Upewnij się, że produkty / usługi są przystępne. Ponadto upewnij się, że sprzedają produkty sam chce używać. Jeśli nie będzie korzystać z produktów, inni nie będą either.

3. Rozważyć dołączenie costs

Is cenowo zestaw startowy? Jeśli wpis koszt jest bardzo wysoki, może nie chcieć, aby się zarejestrować. Sprawdź, czy możesz dołączyć spółki płacąc rozsądnej kwoty. Jeśli trudno dołączyć, będzie trudno zatrudnić too.

4. Co to jest prowizja?

How wiele będzie można dokonać na sprzedaż jest kolejnym czynnikiem, który należy rozważyć. Największe sukcesy firm dystrybucji bezpośredniej sprzedaży 50% ceny za prowizje dla dystrybutorów. Prowizja struktura powinna być również prosta understand.

5. Ile będzie można dokonać za rekrutację członków zespołu?

The największą atrakcją bezpośredniej sprzedaży jest szansa rekrutacji i rozwijać zespół. Otrzymasz pewien procent prowizji, że osoby w zespole uczynić. Oznacza to, że możesz czerpać zyski z działań osób masz rekrutowanego dla firmy. Sprawdź, czy masz duże szanse i szerokie możliwości dokonywania dużych kwot rezydualnym income.

6. Czy można uzyskać pomoc od sponsora / firmy?

Does firmy zachęcić sponsorów do pomocy nowych pracowników? Jest to ważne, jak nowych pracowników mogą łatwo stracić zainteresowanie działalności, jeżeli nie otrzymają pomoc. Upewnij się, że marketing bezpośredni firma prowadzi politykę, aby zachować motivated.

7 rekrutów. Zrozum, wszystko na temat firmy, działalności i plans.

You muszą posiadać dobrą znajomość firmy, jej produktów i jej biznes plan. Jak można wyjaśnić komisji struktury do nowych rekrutów, jeśli nie rozumiesz to w pierwszej kolejności? Dowiedz się wszystkiego musisz o firmie możliwość przed plunge.

Avoid w Ponzi systemów, ale uzyskać możliwości bezpośredniej sprzedaży, który może dać szansę legalnej działalności. Powyższe siedem wskazówki powinny pomóc zacząć z bezpośredniej sprzedaży business.