D-I-S-C spełnia social networking

Copyright (c) 2009 Sukces Performance Solutions

It trudno jest tajemnicą, że wybuchowych i przyspieszenie wzrostu popularności stały się synonimem social networking. Więcej niż jedna czwarta miliona ludzi MySpace codziennie. W ciągu jednego dnia, to jest 4,5 miliardów odsłon. Facebook ma ponad 200 milionów użytkowników, LinkedIn ma prawie 40 milionów, a Twitter przeciętnie od 4 do 17 milionów "wysokotonowe" w zaledwie 3 months.

But pomimo tego wylewność połączenia z przyjaciółmi, kibiców, kolegów, a nawet kompletne obcych, nie każdy jest obejmowanie ta nowa forma komunikacji z bezinteresownej miłości. W tym duchu I zastanawiał się, jak różne style zachowań (Disc) może wpłynąć na indywidualne odpowiedzi na społeczne networking.

D: social networking się o zdobycie rynku i bicia pants off naszej konkurencji. Zmiany spowodowane przez wszystkie te destrukcyjne innowacji, wieloznaczność i złożoność - to idealne środowisko dla mnie w celu ustalenia, jak siebie ekspertów. I've got so much powiedzieć ludziom i Twitter jest wielka. Co jeszcze mogę poprosić o - ktoś powiedzieć, co myślę, że w 140 znaków lub mniej!

I: Woohoo! Dla mnie, social networking sites zachować do mnie na 24 / 7 wysoki. Są marzenia. Wiem, nie obcy, tylko przyjaciółmi Mam jeszcze nie spełnione. Mogę stać się przyjaciółmi z ludźmi na całym świecie. I feel like I'm na ciągły strony. Uwielbiam się dostawanie zaproszeń do innych ludzi. Oznacza to, że inni ludzie mnie znaleźć interesujące. To takie ciepłe uczucie wiedząc, że nigdy nie muszą czuć się sam ponownie. Mogę powiedzieć to, co jest w moim umyśle, gdy chcę i nie zawsze jest ktoś, kto jest gotowa i chętna do talk.

S: I'm zasypany. Po otwarciu konta w LinkedIn i Facebook, ale nie wiesz, co robić dalej. Mam do osobistego profilu i poczułam się nieswojo udostępniania moich urodzin z pełnym obcych. Skąd mam wiedzieć, że mogę zaufać wszystkich tych ludzi, którzy do mnie wysłać zaproszenia? I've never heard of nawet wielu z nich przed? Ile mogę uwierzyć ludziom informacji na temat wprowadzonych na ich profilu? Jeśli będę się do witryny, I'm going to start z tylko jednym i czuje mój odwrót. Ale ja jestem wyczerpany myślenie tylko o uzyskanie started.

C: Jestem bardzo wrażliwy na temat tego wszystkiego. Jest nie tylko badania, że którykolwiek z tych miejsc będzie coraz ostatnie ... i to co dzieje się z moimi informacjami. Czy jest to bezpieczne? Nigdy nie można być zbyt ostrożnym. Ktoś musi udowodnić mi, że moja prywatność będzie chroniona i że mogę kontrolować, kto widzi mojego profilu. Tylko głupiec chciałby udostępnić swoje dane osobowe wraz z pełnym obcy. Mam do badania i oceny tego więcej korzyści w porównaniu z ryzykiem. Jeśli nie stać się członkiem, możesz mieć pewność, będę trzymać mój profil chronione i tylko połączyć się z osób, które znam i trust.