Jak numerach 0800 i 03 numerów Oferta Firmy całkowitą swobodę

According badań przez firmy telekomunikacyjnej, jeden z głównych powodów, że firmy wybierają 0800 numerów telefonów i innych numerów niegeograficznych, ponieważ są one całkowicie portable.

A numer telefonu, który może się firm gdziekolwiek go oznacza, że ma pełną swobodę i może być bezpieczne ze świadomością, że ich potencjał i dotychczasowych klientów, zawsze będą w stanie ich złapać. Oznacza to nie nieodebranych połączeniach lub strat gospodarczych, które jest szczególnie ważne w obecnej ekonomicznej environment.

The powodu niegeograficznych numerów telefonicznych (np. 03 numerów) są tak przenośny, ponieważ pracują oni obok jakiegokolwiek naziemną lub numer telefonu komórkowego i otrzymania tego numeru ulec zmianie w anytime.

So, jeśli spółka chce się przenieść, to po prostu bezpośrednie połączenia do wszystkich numerów swoich 0800 do nowej stacjonarnej bez wnoszenia jakichkolwiek opłat divert kosztowne. Podobnie, jeśli działalność wymaga jego zwraca się zabierani na telefon komórkowy â € "to łatwo osiągnąć too.

Additionally jednym z kluczowych punktów na temat numerów niegeograficznych jest fakt, że dona € ™ nie wymaga żadnych dodatkowego wyposażenia do pracy. Mogą one być zarządzane całkowicie on-line lub przez telefon, które czyni z nich bezcenne w przypadku katastrofy odzysku. Na przykład, jeśli companyâ € ™ s stacjonarnych nie może po prostu zmiany, które stacjonarnej lub komórkowej jego telefonu 03 € ™ s numberâ wzywa go do online 24 / 7. I nawet jeśli dostęp online nie jest możliwa â € "ten można łatwo osiągnąć przez telefon too!

Whatâ więcej € ™ s, możliwość jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. W zależności od tego, co niegeograficznych numer spółka zdecyduje istnieje szereg innych korzyści dla businesses.

For np.:

â € ¢ Â 03 numerów (http://www.windsor-telecom.co.uk/03-numbers. php) niech dzwoniących telefonów nich po tej samej cenie jak regularne stacjonarnej (01/02) numer â € "nawet z telefonu komórkowego. Oznacza to, że nie istnieje bariera między firmą i jej rozmówców i są bardzo prawdopodobne, aby uzyskać więcej calls.

â € ¢ Â 0800 numerów (http://www.windsor-telecom.co.uk/0800-freephone-numbers. php) są całkowicie bezpłatne dla osób dzwoniących z telefonów stacjonarnych na wszystkich razy € "czyniąc je superb obrotu numery telefonów do businesses.

â € ¢ Â 0845 numerów (http://www.windsor-telecom.co.uk/0845-numbers . php) są UKA € ™ s najpopularniejszych działalności numer telefonu i dlatego mają bardzo wysoką świadomość społeczną. Ponadto są one również bezpłatnie 14m BT stacjonarnej klientów, którzy są w jej dowolnym / Evening & Weekend połączenia planów € "oznacza wiele klienci będą mogli do telefonu firm free.

Non-numerów geograficznych oferta to wszystko i thatâ € ™ s jeszcze przed dyskusji na temat różnych sposobów, które mogą pomóc organizacjom upiększamy sposób radzą sobie z połączenia. Na przykład, rozmówcy opcje (naciśnij 1, sprzedaży, 2 dla klienta usług itp.), połączenia kolejkowania i nagrywanie rozmowy jest możliwe z numerów niegeograficznych i nie wymaga żadnego dodatkowego sprzętu, aby zajmowały miejsca na office.