Top On-line B2B obrotu wskazówek

Is łatwe dla decydentów na utwór?

In niedawnego sondażu, kiedy około 4000 B2B kupujących / decydentów były kwestionowane, co do sposobu ich wybrał nowych dostawców, 80% odpowiedziało, że uznało vendor.

So, jako B2B dostawcy co mam teraz zrobić? Drop wszelkiego rodzaju kampanii marketingowych od razu, że będzie zero perspektyw dół do mnie anyway.

Sorry. Ale thatâ € ™ s nie jest. To tylko oznacza, że rynek poszła poprzez znaczne makeover, mówią eksperci, z sellerâ € ™ s rynku to stało się na rynku nabywców. Teraz ita € ™ s nie ja dopaść perspektywy, nawet są polowania mnie. Nabywców podjęły rolę decyzji makers.

So, począwszy teraz muszę odgrywać bardziej aktywną rolę poprzez moją obecność szczególnie odczuwane we wszystkich tych miejscach kupujących woli patrzeć for.

And z Business to Business Marketing szybko zmieniających się miejscach w Internecie wielu powodów, więc staje się coraz ważniejsza dla firm B2B się on-line obecności. On line marketingu pomaga przedsiębiorstwom zmniejszyć koszty, ponieważ jest to dość tańsze w porównaniu do obrotu w trybie offline. Jednakże, wyniki mogą okazać się pozytywny, dopóki są przyjęte strategie Google friendly.

Four znaczący sposób do zwiększenia widoczności i popytu na długo term.

Be zauważalne: Chociaż może być aktywne promowanie firmy do potencjalnych klientów, ale fakt jest theyâ € ™ ll utwór dół tylko wtedy, gdy potrzebuję ciebie. W tym firmy powinny mieć obecność w internecie. Posiadanie wyszukiwarki na stronie i blogu to tylko początek. Będziesz musiał także zapewnić, że nazwa firmy pojawia się na artykuł katalogów, social networking i innymi miejscami w sieci well.

Do: Podstawową kwestią fundamentalną dla B2B marketingu sieci. Szersze sieci bardziej liczba perspektyw będzie tłum witryny. Witryny takie jak Twitter i Stumple Po pomoże w tej przyczyny Ciebie. Theyâ € ™ ll pomoc w budowaniu mostów z innymi firmami mającymi podobne zainteresowania. Ponadto, należy uruchomić sieci na innych witrynach sieci społecznych i działających na ich pobyt. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie jest pocztą lub zakładkę, trzy lub cztery razy na dobę i spędza przynajmniej 10 minut dziennie befriending people.

Emphasis na jakości treści â € "bezspornie stronie powinny mieć SEO friendly, ale ważne jest również zauważyć, że odwiedzający podoba. Choć wydaje się być bezstronny w swoich produktów lub usług, ale jeśli treść pozostawia wrażenie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że mogą one polecam Twojej witryny do swoich znajomych i peers.

Be społeczne: Pozostawienie komentarza na temat różnych blogów jest właściwym sposobem na początek, w zakresie marketingu B2B. Czasami trzeba być bardziej osobisty. E-mail marketing jest także silnym strategii, które mogłyby zostać dopracowane. Nawet łączącą rękach innych firm będzie pomoc w pozyskiwaniu nowych clients

Online firm marketingowych jest rozsądny substytut do obrotu w trybie offline, a najlepszą rzeczą jest, będzie zbieranie w więcej niż co zasialiśmy. Dzięki swojej marki widoczne dla decydentów politycznych, jest zapewnienie, że firmy rośnie i flourishes.