Pożar Jeżeli Twoja Firma SEO?

Copyright (c) 2009 Ajay Prasad

Search silników algorytmy są shrouded w całkowitej tajemnicy. Więc, co działa w SEO, a co nie jest jedynie wynikiem analizy witryn, które czynią go do strony # 1. Czasem słowa kluczowe pojawiają się szybciej niż oczekiwano, czasami nie. To bardzo trudny do zmierzenia skuteczności kampanii SEO ponieważ ramy czasowe dla wyników jest przedłużone. Z Zbieranie grzyów z SEO firm i niejasności operacji znalezienie prawo spółki może być issue.

True, SEO ma nauki, ale może mieć naukowego podejścia. Wyniki nie są chwilowe jak PPC ale wyniki te powinny być widoczne od 3 miesięcy do programu. Dobrze ... dać i wziąć kilka miesięcy na napotkane Wyszukiwarki którzy lubią zmieniać algorytmy ich tylko, gdy witryna jest ustawiona na starcie!

The problem z SEO jest to, że jest zbyt mało pola. Możemy jedynie zgadywać, co działa a co nie. Ogólnie istnieje pięć czynników, które powiedział do 70% z work.

1. Dobrze zoptymalizowana code2. Dobrze zoptymalizowana Metatags3. Nagłówka, Alt tags4. Słowa kluczowe w URL5. Backlinks site

If do Twojej firmy SEO jest wystarczająco inteligentny, aby zintegrować wszystkie razem są szanse, że do czwartego miesiąca swój SERPs należy gdzieś około 10-12 rangi dla umiarkowanie konkurencyjnych słów kluczowych. Konkurencyjne słowa kluczowe znacznie dłużej i podjąć wysiłki w celu zwiększenia miejsca na stronie 1 zwiększa się proporcjonalnie z każdym position.

There Są dwa sposoby, w którym można sprawdzić, czy Twoja firma jest rzeczywiście pracuje nad swoim website.

1. Skonfiguruj Google Alert na nazwy firmy. Gdy wpis jest ustawiona, za każdym razem, gdy katalog podnosi swój link lub bloga podnosi swój artykuł lub firma prasowej Google to odebrać i dostarczyć go do skrzynki pocztowej. Im większa liczba wpisów bardziej Twojej firmy SEO jest working.

2. Użyj śledzenia konta. Google Analytics jest bezpłatna i jest poprawa z zwrotne. Prosić SEO spółki utworzone śledzenia Analytics, aby uzyskać identyfikator konta i hasło, dzięki czemu można sprawdzić occasionally.

SEO niestety wyciągnąć długi proces. Jak długo należy czekać jeden przed podjęciem decyzji, że spółka jest SEO biorąc za jazda? Gdy pojawi się sześć miesięcy w programie SEO i twarz jednego z następujących scenariuszy nadszedł czas na ogień Twojej company.

Scenario SEO # 1: Sześć miesięcy w kampanii nie ma wzrost wyszukiwania traffic

Scenario # 2: Twoja ruchu wzrosła, ale nie otrzymujesz żadnych conversions.

Scenario # 3: Ty nawet nie dała do strony 2 dla docelowego keyword.

Scenario # 4: spółki Raport pokazuje wiele wzrosła linki ale nie ma żadnych wzrost ranks.

Scenario # 5: Słowa kluczowe są stagnacji, gdzie were.

Scenario # 1: Sześć miesięcy w kampanii nie ma wzrost wyszukiwania Dlaczego jest tak? Być może są one w ogóle nie działa, a może są one kierowania wszystkie złe słowa kluczowe. Bardzo konkurencyjnych słów kluczowych może przynieść więcej wolumenem ale trwać dłużej (czytaj upto 12-24 miesięcy) w celu optymalizacji. Aby zmaksymalizować ROI profesjonalnych firm SEO wybrać wymieszać i mecz o niskiej konkurencji, umiarkowany konkurencji i wysokiej konkurencji słów kluczowych. Jeśli SEO spółka nie przyjmować tego podejścia jest to czas na ogień them.

How sprawdzić: nalegać na dodanie Google Analytics (bezpłatne narzędzie) do witryny i jej odwiedzania regularly.

Scenario # 2: Twoja ruchu wzrosła, ale nie otrzymujesz konwersje Może to prawdziwy błąd, który może zostać skorygowane Albo otrzymujesz dużo spamu ruchu, ponieważ firma wysłana na niewłaściwym miejscu miejscach tylko statystyki wskazują na wzrost ruchu. Wierzcie mi to się dzieje, wiele z amatorskiego przedsiębiorstw, które chcą zdobyć SEO wiarygodność. W unknowledgeable klient dostaje wziąć in.

How sprawdzić: Wizyta analiz. Kliknij na źródła odwiedzin. Sprawdź wszystkich rodzajów ruchu-skierowań, wyszukiwarka i bezpośrednie. Sprawdź typu witryn skierowanie ruchu wysyłania, sprawdź rodzaj słów kluczowych. Jeśli wszystko jest w porządku, to trzeba niektóre poważne stronie obrotu nie tylko SEO

Scenario # 3: Ty nawet nie dała do strony 2 do słów kluczowych Może słowa kluczowe są zbyt konkurencyjne ORMaybe wszystkich aspektów SEO nie są objęte przez firmy. Jest to skomplikowana kwestia. Jeśli jesteś zadowolony ze słów kluczowych ruch w miesiącach może być po prostu potrzebny jest remis. Wypadku należy sprawdzić, co firma jest doing.

How sprawdzić: Wystarczy wpisać słowo kluczowe w pasku wyszukiwania. Sprawdź stronę # 1 adresu URL. Jeśli nie, na stronie # 1 należy na stronie # 2 od 6 miesięcy do kampanii co najmniej kilka słów kluczowych. Powinna pokazać się. Jeśli go tam nie ma wywołać SEO firmy i żądać explanation.

Scenario # 4: spółki Raport pokazuje wiele wzrosła linki ale nie ma żadnych wzrost szeregów. Może rankingu poprawi stopniowo Albo firma stara się wrażenie, że na ciebie wzrosła linków. To jest fałszywe sprawozdawczości, a nie prawdziwą SEO. W perspektywie długoterminowej te linki zaszkodzić witrynie. Trzymać z dala od company.

How sprawdzenie: Czasami, w programie Google Toolbar wpisz następujące zobaczyć liczbę linków do witryny, linki: www.domainname.com Analiza trafności witryny z linkami do Twojej witryny. Jeżeli linki z witryn spam pożaru w company.

Scenario # 5: Twoje słowa kluczowe są stagnacji, gdzie się znajdowali. Przypuśćmy, że były już na stronie # 3 lub # 2 za słowa kluczowe i zwrócił się do spółki o stronie # 1. Ale nie poruszył. Może spółki jest podjęcie przez ride

OR nie ma innego powodu. Wystarczy pożaru firmy. Są to pokazano results

There nie mogą być inne scenariusze, które nie zostały ujęte w tym artykule. Jest to bardzo trudne się dowiedzieć, czy firma pracuje ciężko wystarczy Ci na stronie # 1. Utrzymywanie stałego kontaktu z firmą jest dobrym pomysłem. Zapytaj o miesięczne sprawozdania porównawcze i śledzić wzrost linki, ruchu i słowa kluczowe stanowiska. Pobierz plan działania w miesiącu przez spółkę. Track planu działania. Zostaną wyświetlone wyniki wystarczająco szybko!