Sztuka i kultura możliwości inwestycyjnych w Gauteng

Gauteng jest zróżnicowana prowincji, który oferuje niezależnie od smaku w dziedzinie sztuki i rozrywki. Czy lubisz bardziej nowoczesnych dźwięków muzyki, klubach jazzowych lub z Soweto Gauteng ma all.

If jesteś bardziej dopasowane do klasycznego, Państwowy Teatr w Pretorii i Civic Theatre w Johannesburgu regularnie baletu i dramatu z międzynarodową normą. A potem są mniejsze, bardziej miejsc prezentacji muzyki i dramatu - Teatr Rynku, Sund Scena, w kasynach, w gumno Teatry, aby wymienić tylko niektóre doświadczenia few.

To różnorodność, która jest nieodłączną częścią Rainbow Nation , to wycieczka w Soweto, odwiedź Ndebele Village w Narodowym Muzeum Historii i Kultury spędzić trochę czasu na Lesedi kulturowe wsi. Don't stop there. Gauteng ma muzea gastronomicznych do każdego z kolei zainteresowanie wojskowych historii, nie wspominając, że funkcję galerii sztuki rodzimych, nowoczesnych i klasycznych artists.

And, oczywiście, w kasynach. Gauteng oferuje kilka Five Star kasynach, które są dobrze zarządzane i atrakcyjne - muzyka, teatr i taniec - jak również grzywny restauracji, hoteli i bezpieczne, wygodne miejsca, gdzie można spróbować pobić odds.

Constitution Hill: W celu stworzenia człowieka obręb praw i dziedzictwa światowej klasy atrakcję turystyczną, która przyczyni się do wzrostu turystyki w Gauteng, Konstytucja Hill projekt jest już w toku. Nowy Trybunału Konstytucyjnego i Starego Fort są otwarte dla publiczności i historyczne budynki, takie jak stare Kobiet Gaol i ojczysty Gaol są odnowione. Muzeum, archiwów i bibliotek, biur i sal konferencyjnych są częścią ogólnego planu. Newtown - inicjatywa rewitalizacji i promocji kultury w centrum Johannesburga. Jest domu do Rynku Teatr, Muzeum Afryki, wiele jednostek, rynków i restauracje, a także nowych mieszkań socjalnych development.

Kliptown: Innym ważnym inicjatywy rewitalizacji obszarów miejskich, który obejmuje rozwój przemysłu Walter Sisulu placu Dedykacja i oferuje możliwości w mieszkaniowego, turystyki i rozwoju biznesu, wśród others.

Cradle ludzkości Światowego Dziedzictwa UNESCO: Ogłoszono Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1999 r., to 47.000 ha skarbów świątyni paleoanthropology jest scena niezwykły znaleźć ponad trzy miliony lat. Wciąż w toku, oferuje możliwości w ośrodkach turystycznych, gościnność, sal konferencyjnych, infrastruktury i naukowych research.

Dinokeng: Stworzenie premier atrakcją turystyczną, która będzie zawierać "big pięć gry rezerwy, epoki kamienia i Anglo-Boer wojny witryn i historyczne diament Cullinan górnictwa wsi. W pobliżu dużych ośrodków miejskich, oferuje możliwości złożenia rozwoju turystyki obiektów gościnność usług, sale konferencyjne, produkcji Afryki tematyce artefaktów i komercyjnych i detalicznych services.

FIFA 2010 World Cup: Nie omówienie możliwości inwestycyjnych w Gauteng będzie być kompletne, bez wzmianki o Puchar Świata FIFA 2010. Republika Południowej Afryki jest pierwszym Afrykaninem narodu gospodarzem Soccer World Cup. Aby z powodzeniem organizuje jedno z największych wydarzeń sportowych, premier jest zarówno źródłem dumy narodowej i wyzwanie dla kraju. Puchar Świata w 2010 r. jest jednym z głównych motorów rozwoju infrastruktury w najbliższej perspektywie. Rząd centralny zwiększyła wydatki na infrastrukturę drastycznie nie tylko dlatego, że infrastruktura jest w ciężkiej presji ze wzrostu gospodarczego, ale również dlatego, że wymagania 2010 są ogromne. Niektóre 400000 odwiedzających oczekuje, który musi być wzięta pod uwagę i przeniósł się w całym kraju, aby zobaczyć swój ulubiony zespół. Aż 160.000 miejsc pracy może być utworzony i oszacowania skutków ekonomicznych są tak wysokie, jak R20 mld. Popyt na materiały budowlane jest już powodując cen cementu i innych podstawowych surowców do nieba rakiet. W Gauteng, Soccer City odbędzie 8 wydarzeń, w tym otwarcie i końcowe mecze i Ellis Park odbędzie jeszcze siedem. W konsekwencji w 2010 r. na wydatki konsumentów i inwestycje są bardzo trudne do oszacowania, ale nie ma wątpliwości, że niezliczone możliwości biznesowe świeckich w czekać - w zakwaterowanie, transport, żywność, napoje i wyżywienie, oraz w różnych budowlane związane z rozwojem infrastruktury .