Nowe otwory drzwi do drzwi sprzedaży

Most nas były nauczane na otwarcie drzwi do drzwi sprzedaży gwarantuje, że niepowodzenie. Nie wiem, którzy wyszli z tej metody, ale to nie działa i dostaje wiele drzwi zamkniętych, które mogą być ciepłe i open.

The klasycznym otwarcia uniknąć idzie coś takiego: "Dzień dobry. I'm Carl Davidson z Acme Inc, największy na świecie dystrybutor pióra. Chciałbym pokazać niektóre z naszych produktów. Czy mogę wejść? "

This Wspólne otwarcie zawiera kilka poważnych błędów. Przyjrzyjmy się bliżej każdej one.

Error # 1 It's all about you, a nie o klienta. Zgadzam się, że musimy się zidentyfikować, ale powinno to być nasze pierwsze nazwisko i nazwa firmy. Następnie, natychmiast przełączać się co w niej dla klienta. W naszym przykładzie, klient prawdopodobnie nie obchodzi, że jesteśmy największym na świecie dystrybutorem czegoś i prawdopodobnie klient nie był wewnątrz domu nadzieję fontanną pióro sprzedawca chce pójść przez. Nie mają interesu, a kiedy nie ma interesu, drzwi closes.

Error # 2 jest w dalszym ciągu koncentrować się na siebie w następnym zdaniu: "Chciałbym pokazać niektóre z naszych produktów." To wszystko o nas, a nie klienta. Czuję zamknięcia drzwi teraz z tym approach.

Error # 3 zadać pytanie, "Czy mogę wejść?". To jest ogromny błąd, ponieważ nie ma sposobu na odzyskanie w przypadku gdy klient mówi "nie". Nigdy nie należy zadać pytanie, nie można powiedzieć, "Nie" to.

Now, spójrzmy na zastępcę sposobów restrukturyzacji początkowego do skoncentrowania się na klienta w celu stworzenia wystarczająco zainteresowania mieć w door.

If Ci sprzedać coś, co można zauważyć z zewnątrz w domu, spróbuj znaleźć coś można zwrócić uwagę, aby stworzyć interesu i szczęścia, które wstrzymały. Na przykład, "Dzień dobry, jestem z Carl Acme dachów. Zakłóceniem Przepraszamy, ale byłem przez jazdy i zauważyłem, że jeden z komina flashings jest luźny i może spowodować wydostanie się. Chodź i spojrzeć na to."

I uważasz, że ta będzie pozytywna otwarcia dostaje zainteresowania. Kiedy wychodzi się z Tobą, aby zobaczyć ten problem, są one glad you zatrzymany przez i masz swoje uwagi. Zawiadomienie to oświadczenie, a nie pytanie, a nie próbować sprzedać bezpośrednio anything.

For tych, którzy sprzedają coś nie widać z ulicy, znajduje się kilka innych otworów, które są skuteczne. Spójrzmy na kilka:

The Interesujące Question

Try stworzyć intrygujące pytanie, które budzi zainteresowanie bez próbuje sprzedać. Jeśli sprzedajesz wstępnie potrzebę pochówku, możesz poprosić coś ", jeśli śmierć była dotykać rodziny dzisiaj, ilu z 48 decyzji byłby aby natychmiast jesteś przygotowany, aby?" Jeśli sprzedajesz zamrażalni planu, możesz poprosić coś "Jeśli nasza firma dała Ci 50 funta steak co roku bez opłaty, które mogłyby pomóc z budżetu żywności?" W ten sposób wyjaśnić, ile będą one zapisać ale zauważ, nie ma bezpośredniej sprzedaży jeszcze. Ty zawsze w drzwiach za pomocą odsetek, a następnie uruchomić selling.

The Neighbor

Another sposób wzbudza zainteresowanie jest wyjaśnienie, że to tylko w domu sąsiada i masz kilka minut przed kolejną nominację do testowania ich sprzęt nie charge.

This nie tylko jak jest w drzwi, ale jak kontrolują, zazwyczaj można sprzedawać dodatki lub uaktualnienia lub nowy sprzęt. Jeśli twierdzi, że nie mają sprzętu, to jest wielki czas, aby wyjaśnić, że większość ich sąsiadów why.

The Unusual

Don't i nie bój się próbować niezwykłe rzeczy piasku czy one działają. Jeden z naszych klientów było przypisane wzywając niezadowolonych klientów, którzy opuścili kabel firmy z powodu złych service.

The otwarcie pracowaliśmy była "Jestem Carl z Acme kablowe. Firma wysłała mnie do zaoferować łapówkę". Pauza podczas gdy spróbujemy dowiedzieć co masz na myśli. Następnie należy wyjaśnić, że po lewej Twojej firmy i zostały wysłane do przekupić ich do powrotu. To tylko inny sposób mówić masz specjalne offer.

I nadzieję, że będzie próbował niektóre z tych podejść. Nie należy trzymać się klasycznych ego centrycznych metod nauczania większości spółek. Spróbuj nowego podejścia. zachować co działa a co nie wyrzucić.

The zmienić odbędzie zainteresowanie too.