3 kroki do Więcej Przychody przez Wykorzystując Twoja czasu, energii i wiedzy

When zaczynamy jako trenerzy lub konsultanci, lub innego rodzaju usługi profesjonalne, mamy handlu pieniędzy dla naszych czasów. Oznacza to, że mamy indywidualne relacje z naszymi klientami i musimy być obecni w umówić z nimi w celu stworzenia dochodów. To jest wielka na początku, gdyż pomaga nam budować nasze doświadczenie i wiedzę. Jednak z upływem czasu, to może stać się restrykcyjne, ponieważ są związane z naszym harmonogramem i tylko sposoby następnie zwiększenie naszych dochodów jest podniesienie naszych opłat lub do podjęcia większej liczby klientów. Obie są ograniczone, zwłaszcza ta ostatnia, bo tylko tak wiele godzin w ciągu dnia, aby zmieścić się w tych clients.

What jeśli chcesz podjąć pułapu dochodów całkowicie wyłączyć?

The Dobrą wiadomością jest to, że jest to możliwe i łatwiejsze niż wielu specjalistów zrealizować. Oto 3 proste sposoby dźwigni swój czas i energię, aby uzyskać więcej przychodów, dochodów, która jest ograniczona tylko przez własną kreatywność i chęć do dłużej Oferty na clients.

(1) Uruchom teleseminar

Running warsztatu lub warsztatów lub teleseminar pozwala do akcji, co znasz z klientami. W masażu terapeuta może można nauczyć warsztaty lub teleseminar na "Jak zwiększyć Zdrowia z Sztuka Gentle Touch". Albo jako trener, możesz uczyć rodziców "Jak do pogłębienia stosunków z Twoja Teen Kid poprzez Power of Listening".

By prowadzenie warsztatów i teleseminars, to odejście od jednej na jeden model na jeden do wielu modelu. Możesz pokazać się raz, że warsztaty są jednak dotrzeć do wielu osób jednocześnie. Ponieważ opłata za uczestniczyć w warsztatach na osobę jest mniejszy niż dla pracy osobiście jeden na jeden z wami, to staje się łatwiejsze do decyzji potencjalnych klientów do poznania Ciebie i Twojego stylu przed ich zobowiązać do wyższej opłaty z usługi ty. W ten sposób, to pomaga otworzyć drzwi łatwiej potencjalnych clients.

Priced poprawnie, będzie także zwiększenie dochodów dla tej samej kwoty czas poświęcany na prowadzenie warsztatu lub teleseminar dźwigni, ponieważ liczba osób nie dojdziesz.

(2) Tworzenie informacji product

When utworzysz informacji produkt jest inwestować swój czas i energię raz, podczas tworzenia produktu, ale potem zarabiać go przez cały czas, za każdym razem, że ktoś kupuje przedmiot z tobą. Jest to pasywne strumienia dochodów, co oznacza, że można dokonać sprzedaży, nawet gdy jesteś na wakacjach lub asleep. Droga do tego jest, aby skonfigurować system tak, że pozwala się "z obrazka" w pełni. Ale nadal zarabiać - jak dobry jest!

Creating informacji produkt nie jest trudne. Lubisz piśmie? Lubisz rozmawiać o tym, co zrobić? Gdyby ktoś zapytał was pytania, co zrobić, może pan powiedzieć im? Co Pan czuje namiętnością, że można mówić o to łatwo i bez wysiłku? Co do pytania klientów zazwyczaj prosić, aby znaleźć odpowiedzi na siebie przez cały czas?

These mogą stanowić dla Państwa informacje dotyczą produktów, które możesz wydać jako e-książki audio lub jako produkt, example.

(3) Tworzenie członkostwa program

If swój temat jest obszerny, można utworzyć członkostwa programu. Możesz rekrutować ludzi przystąpić do programu, za które płacą miesięcznego abonamentu, który daje im dostęp do materiałów (świadczenia), dopóki pozostają one członkiem. Świadczenia te mogą być w toku i nowych informacji, że mogą one dostęp będąc członkiem. Może ona także udzielić im dodatkowe korzyści, takie jak rabaty od innych usług i produktów. Mogą one dostępu do członkostwa w obszarze witryny w celu uzyskania informacji, czy można dostarczyć za pomocą email.

For przykład jeden rodzaj członkostwa jest program, gdzie ludzie subskrypcji na określony czas, aby otrzymać wiadomość e-kursu. Możesz dostarczyć e-oczywiście do nich poprzez automatyczny serwis, powiedzmy, raz w tygodniu, na sześć miesięcy, i tak ci płacą miesięczne opłaty za sześć miesięcy. Poprzez automatyzację, należy skonfigurować system, aby uruchomić i wtedy nie trzeba już tam być, aby upewnić się, że ludzie otrzymują e-kursu, gdyż została już utworzona na beginning.

Because programy te stały się elementem przestrzeni okres czasu, są one również często nazywane ciągłości programów. Jest to świetny sposób wygładzić swoje pieniężnych, ponieważ wiesz, że będziesz otrzymaniu pewnej kwoty dochodu każdego miesiąca za okres ich członkostwa. Jest to również stream.

So pasywnego dochodu to wszystko - 3 proste sposoby dźwigni swój czas i energię, aby uzyskać więcej dochodów. Co o tym ekscytujące jest to, że ten sam przedmiot może być używany jako główny temat dla każdego z 3 sposoby - w warsztacie lub teleseminar, informacje produktu i członkostwa program.

YOUR TURN

Think co podlega chcesz korzystać dzielenie się z innymi. Rozpocznij z łatwym tematem dla siebie i zaczyna ciało, co może być udział w warsztatach. Następnie przejdź stamtąd i będziemy niedługo na drodze do stworzenia nowych i biernego strumieni dochodów, uwalniając się do więcej czasu na inne rzeczy kochasz, przy jednoczesnym uwzględnieniu pułapu od dochodów potential.