Bad Credit i co to oznacza dla Twojego hipoteczny

When można ubiegać się o swój kredyt hipoteczny, korzystnego ratingu jest jednym z najbardziej skutecznych negocjacji narzędzia możesz mieć. Ale co, jeśli kredyt jest zły? Wielu ekspertów twierdzi, że kredyt hipoteczny, jeśli nie masz dobrego kredytu, ubiegający się o kredyt hipoteczny jest stratą czasu. Dlatego, jeśli masz złe kredyty, zadać sobie wiele, co to oznacza dla ich mortgage.

What jest Bad Credit Rating?

Your ratingowych jest numer, który odzwierciedla ile masz kredyt, to ile masz użyte zatrudnienia historii , a spłaty zadłużenia historii. Kredyt gości jest liczbą między trzysta i osiemset pięćdziesiąt, z osiemset pięćdziesiąt bycie najlepszym gości możesz mieć. Większość kredytodawców wolą swoich klientów mieć ratingowe co najmniej siedemset. Coś mniej niż zwykle i kredytodawców hipotecznych, aby wnioskodawcom, aby znaczna część ryzyka. Niższa kredytu gości, tym bardziej odzwierciedla to czynniki, które uznają za niepożądane, takie jak zaległej należności lub nieistotnej prac historii. Poniżej sześćset dwadzieścia, i trudno jest uzyskać tanich kredytów hipotecznych. Jeśli kredyt gości jest pięćset lub mniej jest prawdopodobne, nie można będzie znaleźć chętnych kredytodawcy w celu uzyskania kredytu hipotecznego na all.

Getting hipotecznego z Bad Credit

Having złych kredytowej nie oznacza, nie można otrzymać kredyt hipoteczny, ale to nie oznacza, że uzyskanie kredytu hipotecznego może być dobrym pomysłem. Twoja ratingowe nie jest jedynym kryterium kredytodawców hipotecznych sędzia swój wniosek, ale po złych kredytów, kredytodawców czują, że nie jest dobrym ryzyka, w porównaniu do kogoś z dobrym ratingu. Jeśli masz zły kredytowe mogą wciąż być skłonny pożyczyć Ci pieniądze na kredyt hipoteczny, ale będzie to, co jest znane jako hipotecznych sub-prime, co oznacza, że stopa procentowa jest wyższa niż normal.

Typically Twoje stopy procentowej będzie jest od dwóch do pięciu procent wyższa, jeśli masz zły ratingowych, które mogą dodać znaczny fragment odsetek do kredytu. Jeśli ratingowych jest niska ze względu na słabe finanse, dodatkowych odsetek może poważnie wpłynąć na zdolność do spłaty mortgage.

Another swój problem polega na tym, że konwencjonalne kredytodawców, w tym banków, zazwyczaj wolą nie wydawać hipoteczne dla osób złych kredytów. To oznacza, następnie trzeba szukać gdzie indziej, a następnie do czynienia z możliwością nieświadomie wchodzenia w kontakt z agresywnymi kredytodawcy. Jeśli się źle kredytu hipotecznego jest bardzo ważne, aby wybrać pożyczkodawcy carefully.

How do naprawy Bad Credit

If jesteś kontemplując dostaję złe kredytu hipotecznego, warto się zatrzymać i pomyśleć o tym, czy może być lepiej je startu i naprawy zamiast kredytu. W ten sposób poprawić swój kredyt gości docelowo pozwoli Ci uzyskać kredyt hipoteczny w konwencjonalnych stopy procentowej. Ważne jest, aby pacjent się z tej metody, jak to zwykle trwa co najmniej sześć miesięcy, a nawet cały rok, zanim można się spodziewać, aby zobaczyć żadnej poprawy w ratingowe, które są na tyle znaczące, że pozwalają, aby dostać kredyt hipoteczny. Jest to szczególnie ważne, jeśli obecne gości jest sześćset, ponieważ potrzebny jest wynik co najmniej siedemset dwadzieścia lub wyższej być w strefie, że będzie wystarczająco komfortowe kredytodawców do udzielenia Ci money.

To naprawy karcie kredytowej, to musi najpierw uzyskać kopię raportu kredytowego i sprawdza je w poszukiwaniu błędów. Aby to zrobić, wystarczy wniosek kopię raportu z takich firm jak: Equifax, Experian, czy TransUnion, trzech głównych agencji kredytowych sprawozdawczości. Następnie sprawdzić błędy. Rozejrzysz na pozycje, które są nieaktualne lub nieprawdziwe, takich jak wpisy do spłaty zaległej że faktycznie dokonane. Jest to ważny pierwszy krok, gdyż nawet jeden błąd może mieć znaczący wpływ na karcie kredytowej score.

Fixing błędu jest zazwyczaj prostą sprawą. Możesz zadzwonić do wierzyciela, który poinformował o błędzie, i niech wiedzą, że błąd został złożony. Wyjaśnij, dlaczego chcesz, poz zdjęto kredytu sprawozdanie. Jeśli wyrażą zgodę, aby zadać im mail list do sprawdzenia usunięcia, więc może udzielić kredytu biuro pewne proof.

The Drugim krokiem w naprawie złej kredytu jest zarządzanie bieżące należności. Upewnij się, że wszystkie długi, w tym narzędzia rachunki, karty kredytowe sald i spłat pożyczki, są wypłacane na czas. Keep your całkowitego zadłużenia na jak najniższym poziomie, przy zachowaniu pewnej dostępnego kredytu. Jeśli zdecydujesz się zamknąć niektóre rachunki karty kredytowej, zachować najstarszy rachunków otwartych preferencyjnie, jako kredytodawcy preferują klientów do długiego kredytu history.