Nie ma gwarancji

Gwarancje

No jest jednym z filarów Darmowy Gospodarką Rynkową. Nie ma guarantees. sukcesu poprzez dzieje metodycznego, codzienne starania. Zdrowej konkurencji we wszystkich sektorach, zapewnia, że nawet największe firmy na ziemi można szybko upokorzeni przez następne małych, innowacyjnych przedsiębiorstw, aby razem. To samo z biznesem finansowania. Wielu właścicieli firm w pościgu o gwarantowanej pożyczki. Jak zaskakujące, jak może się wydawać, prawie każdy, kto jest właścicielem firmy był w tej sytuacji: chcieliby jednolitego guaranteeâ € "w writingâ €" zapewnienie loan. W istocie, każdy chce wiedzieć, że ich starania będą warte bitwy .  zrozumiała jak ten impuls jest, to jest po prostu unrealistic.

 A A A A A A A A A A W większości przypadków kwoty pożyczki wydanych przez kredytodawcę opiera się na dokładnej analizie kredytobiorcy companyâ € ™ s finansowych ( często weryfikowane poprzez zeznania podatkowe i prognozy), danych dotyczących sprzedaży i ogólnego stability. odnieść z powrotem do 5 CA € ™ s Kredyty dla lepszego zrozumienia pożyczkodawcy kryteriów. Inne stycznych może zmieniać pożyczki procesu, takie jak nieoczekiwane odkrycia kredytu problemów. Wielu przedsiębiorców ma szereg małych firm rozpoczynających działalność w ich pasts; każda z tych ostatnich przedsięwzięć będzie podlegać kontroli w czasie pożyczki process.

THE ZAGROŻONYCH ALTERNATYWNE FINANCING

 A A A A A A A A A A dla każdego, kto został Odmowa kredytu bankowego dla małych firm, to może się wydawać, że przysłowiową drzwi ma możliwość wyboru wielu closed. nadal poszukuje solution. Dla większości, że są zdeterminowani, aby rozpocząć małych przedsiębiorstw, alternatywne finansowanie działalności może być wykonalne solution.

 A A A A A A A A A A Istnieje kilka rodzajów alternatywnego finansowania małych przedsiębiorstw dostępne dla przedsiębiorców, ale ita € ™ s ważne do zrozumienia ryzyka. Niektóre zawierają alternatywne finansowanie faktoringu, komercyjnych linii kredytowych, wcześniejszym zapłacić programy finansowania zakupu zamówienie i dostawcy gwarantowanych linii credit. Nawet te powszechnie akceptowane rozwiązań alternatywnych ryzyko wyższych stóp procentowych w tym dołączony do finansowania prywatnych i komercyjnych linii, a zmniejszona zrealizowane profitsâ € "głównie z faktoringu i pożyczek pieniężnych wypłaconych zaliczek przed Visa lub MasterCard kupca konto receipts.

 A A A A A A A A A A W każdej sytuacji są różne, ważne jest, aby zważyć na te zagrożenia i jak mogą one wpływać na małych businessâ € ™ s dole line. W przypadku karty kredytowej zaliczki, jeśli 7% -15%, że kredytodawca wymaga dla każdej karty trzepnąć nadal sieci firmy dochodów musi pozostać zyskiem, a następnie przyjęcie kredytu, aby uzyskać ci poprzez nieobrabiane miejscu może być opłacalne answer. Podobnie, jeśli otrzymania pożyczki na 70% - 80% swoich należności równowagi spowoduje książek z czerwoną, to â € ~ € ™ riskâ może nie wydawać się wysokie .

 A A A A A A A A A A tym obszarze 3 podstawowych czynników, które należy rozważyć przy poszukiwaniu alternatywnych małych przedsiębiorstw financing.

The pierwszym jest całkowity koszt rodzaj finansowania małych przedsiębiorstw jest to stara się uzyskać. Strzeż się ukrytych opłat i innych kosztów, które nie mogą być ujawniane przez kredytodawców początku procesu składania wniosku. Opłaty zwykle pojawiają się podczas zamknięcia, dodaje się do łącznej kwoty finansowane upfront.

The Drugim czynnikiem jest do zbadania w jaki sposób wpłynie na Twoje podatki. Ita € ™ s często pomijane, ale istotną częścią uwagę. Jeżeli zrealizowany podczas ita € ™ s zbyt późno właściciel firmy mogą zaoszczędzić na podatku w drodze odpowiednich odliczeń i rocznych renewals.

Third i wreszcie, być świadomi, jak małych firm kredytowych gości zostaną naruszone. Pomyśl, jak wiele małych firm rzeczywiście koszt kredytu w czasie, z wyłączeniem innych skutków pieniężnej expenses.

 A A A A A A A A A A A StrongBusinessCredit nadal czynienia z klientami, którzy mają już wykupione alternatywnego finansowania i tych, którzy są gotowi zrobić. Co znajdziemy stałe i prawdziwe jest to, że bez względu na której zakładamy procesu, właściciel firmy ma zawsze miejsce na improvement. Przez brak czasu i know-how, właściciel firmy zawsze korzysta z pomocy profesjonalisty. W prawie wszystkich przypadkach, sytuacja sprowadza się do jednego fundamentalâ € "planowania. Zrewidowanie swój biznes plan. Nawet jeśli wydaje się zupełnie zbędne dla Ciebie i wyjątkowo niepotrzebne, ITA € ™ s absolutnie kluczowe, aby zachować ponowne biznesplanu i prognoz. Również i again.

Â

http: / / www.24-7pressrelease.com/press-release/no-loans-when-you-need-them-96395.php

Â

Ilya BodnerSmall Biznes OwnerInitial Gwarantowanie Group