BIIAB oraz świadectwa krajowego Osobiste Dla posiadaczy licencji

The brytyjski Instytut Innkeepers Nagroda Body (BIIAB) to organ wydający British Institute of Innkeepers który z kolei jest dla tych organizacji zawodowych zaangażowanych w Wielkiej Brytanii licencję branży detalicznej. W BIIAB są odpowiedzialne za przyznawanie wielu przemysłu kwalifikacji od Kwalifikacje zawodowe poprzez Barpersons do obsługi klienta i Spirytusowych Certificate.

The BIIAB szkoleń dostarczane są za pośrednictwem dużej sieci niezależnych ośrodków szkoleniowych w całej Wielkiej Brytanii. Każdy z tych ośrodków szkolenia są akredytowane przez BIIAB i nie jest dobrze ponad 600 upoważnionych ośrodków szkoleniowych w country.

One z najważniejszych kwalifikacji wydany przez BIIAB jest Krajowy Certyfikat Osobiste Dla posiadaczy licencji (NCPLH). Licencji Reform Act z 2003 r. określa, że każdy, kto dopuszcza do sprzedaży alkoholu do członków społeczeństwa, muszą posiadać kwalifikacje uznane licencjonowania jak NCPLH. Bez osobistego pozwolenia osobie nie można legalnie sprzedawać alkohol z pomieszczeń w UK.

The NCPLH Kurs trwa jeden dzień, aby zakończyć, ale nie jest badanie, które mają być przekazywane na końcu. Tylko ci, którzy przejdą NCPLH badania będą mogły ubiegać się o licencję na sprzedaż alkoholu do publicznej wiadomości. Kurs jest dość rygorystyczne i obejmuje prawo dotyczące sprzedaży detalicznej alkoholu i potencjalny licencjobiorca prawnych obowiązków. Ta część kursu obejmuje nie tylko regulacje w odniesieniu do licencjonowanych lokalach i obowiązki posiadaczy licencji, ale także ochrona dzieci i szczególne wyłączenia ze sprzedaży alkoholu drinks.

Another ważny obszar na NCPLH szkolenia jest podkreślenie bezlicencyjne działania i uprawnienia policji posiadać możliwość ścisłej licencjonowanych lokalach. Pełna znajomość ustaw i rozporządzeń są istotne dla wszystkich szukających pozycji jako licensee.

When osoby pomyślnie zakończyła NCPLH szkolenia będą mogły ubiegać się o licencję osobowych choć istnieją inne BIIAB kwalifikacji że pozwolenie posiadacz może ma, lub jest to konieczne, do osiągnięcia. Na przykład, szkolenia i licencjonowania personelu drzwi jest obowiązkowe i BIIAB kursów w tym sektorze zostały opracowane we współpracy z policją i rządem authorities.

BIIAB szkoleń jest niezbędna w dzisiejszym licencjonowania handlu. Sprzedaż alkoholu jest niezwykle odpowiedzialne przedsiębiorstwo i ważne jest, aby każdy przed wejściem w branży w pełni licencjonowanych są w pełni zorientowane na prawa otaczającego sprzedaż napojów alkoholowych. BIIBA szkolenia może pomóc przewidzieć, że wiedza i expertise.