Czy Obama Keep Young People Spośród Dłużne

Credit kart zawsze kierowane studentów. Powrót do 1960, kiedy był jeszcze prawnej to zrobić, po prostu wydała nową kartę w studentów to nazwisko i wysyłane do nich w praktyce campus.

That było zakazane, gdy Kongres rozpoczął regulowania kartą kredytową przemysłu, ale jeszcze agresywnie realizacji tych nowych klientów, a efektem jest to, że dziś średnia licencjackich student wykonuje się ponad 3000 dolarów długu w karcie kredytowej. Jest to najwyższa minęło od naukowców rozpoczęła śledzenie danych w kolegiach i uniwersytetach 1998.

The korzystać z tej agresji, bo karty kredytowej firm wynajmu miejsca na uczelniach, aby ustawić swoje tabele. Nie oferują wszystko, od środków pieniężnych na kupony na pizzę i CD w celu zachęcą studentów do wypełniania formularzy na spot.

Unfortunately oznacza to, że uczniowie nie poświęcić trochę czasu na zbadanie drobnym drukiem na ich oferty. Większość, jeśli nie wszystkie z tych kart pochodzą z rocznych opłat za wygodnie do nowej karty. Tak więc uczeń w długu przed ich wykorzystania do dokonania pierwszego zakupu. Mogą zaoferować wprowadzająca niskie stawki, ale po wstępnym okresie ponad, stawki są na wysokiej klasy, co możesz znaleźć wiele today.

This długu to nie tylko ciężar przeprowadzenia tych uczniów rozpocznie nowy kariery, to sprawia, że trudniej ich do zakupu samochodu, wynajęcia mieszkania, a nawet znaleźć pracę. Ponieważ ocenę kredytową są częściowo wyznaczona przez dług obciążenia i czasu, że konsument ma widoczne odpowiedzialne spłaty długu, są one również obciążonych niskim kredytowej scores.

President Obama chce zmienić to wszystko, i dąży do wprowadzenia ustawodawstwa Kongresu, który utrudnić karty kredytowej emitentów rozszerzyć osobom poniżej 21 roku życia. Kongres jest już regulacje, które zakończy się wiele z oszukańczych praktyk obecnie zatrudnionych przy użyciu karty kredytowej jest companies.

This oprócz nowych rozporządzeń przeszły już przez Federalny Nadzoru i ustawić się skuteczne w lipcu 2010.

If swój college student potrzebuje karty kredytowej , najlepszy kierunek działań jest badanie oferty dokładnie przed złożeniem wniosku. Porównaj rocznych opłat, stóp procentowych, i nagrody, a następnie wybrać najlepszą kartę. Poinformuj swoich uczniów, aby nie odpowiadać na oferty na e-mail lub sprzedaży przyjaznych ludzi stacjonujących przy stołach w swoich kampusów. Bądź świadomy swoich ocenę kredytową, ponieważ będą miały ogromny wpływ na natury finansowej decisions.