Praktyczne Medytacja dla lepszego życia

Copyright (c) 2009 Willie Horton

All moich klientów medytować - trochę więcej niż inni - ale wszystkie z nich, przynajmniej w niektórych czas. Jakie są ludzie - te meditators? Głównie ludzie biznesu - wielu prezesów, dyrektorów, General Managers - ale wielu zwykłych, codziennych ludzi - ludzi jak ty i I. Niektóre z nich długo medytował, zanim zostaną spełnione do mnie - ale większość z nich przyznaje, że chociaż ich zdaniem dobre podczas medytacji, to nie dokonała ogromnej różnicy cięcie i sens ich życia codziennego. Tak - dwa pytania: Co to jest punkt medytacji, jeśli to nie ma znaczenia, do Twojego codziennego życia? Oraz, jeżeli to nie ma znaczenia, dlaczego moi klienci medytować?

Answering pierwsze pytanie jest prosta. Nie sensu w medytacji, jeżeli to nie ma znaczenia, do Twojego codziennego życia. Teraz jestem pewien, że to robi różnicę dla niektórych nawet tych, którzy myślą uczyniła żadna - więc zawsze korzyść czyniąc wszystko, co jest lepsze od życia automatycznego mindless życia jak wielu ludzi (to nie do mnie są uznaniowo - to Fakt naukowy - czytać psychologiczne dowód!). Ale medytacja, jeśli prawidłowo stosowany, powinien dokonać zdumiewający różnicy każdy aspekt swojego życia - codziennie, jeśli nie każdym momencie każdy day.

Meditation jest najskuteczniejszym sposobem na osiągnięcie szczęścia codziennego wysiłku i sukces. Medytacja daje środek podejmowania kontroli własnych zdolności psychicznych, własnych zdolności, aby umożliwić swoim niepodzielną uwagę na zadania w kasie, niezależnie od tego zadania może być w parze. Medytacja pozwala środków kanalizowanie energii - fizycznego, umysłowego, duchowego, to wszystko tylko energii - do chwili obecnej, gdy udowodni, fizyki kwantowej, energia wszechświata odpowie na to input.

Over najbliższych pkt I opisuje, w jaki sposób medytacji pomaga osiągnąć this.

Meditation jest lustrzany obraz normalne rutynowe przeciętnego codziennego. W meditator jest trapionych rozproszenia, frustracji i bezużyteczne myśli. Jednostka próbuje cię podróż - czy jest to świądem nosa, ból pleców, z nogami się spać. Te "przeszkód" lustro frustrację wszyscy czują, gdy sukces wydaje się być trudne, na uciążliwość negatywnych ludzi, którzy są świąd, tak aby w ich poróżniony dramaty, w zakłócone w bezużyteczne "co-jeżeli" niepokoje i osłabienie samokontroli wątpliwości . Po medytacji, można dowiedzieć się, aby nie rozpraszać myśli ciebie, nauczyć nie reagować na nogę się spać, można nauczyć się, że nie porysować swędzący nos. Innymi słowy, można dowiedzieć się, jak po prostu niech takie zakłócone, frustracji i annoyances przebieg - jako takie frustracje, zakłócone i annoyances przekazać w zwykłym codziennym życiu. Jeśli nauczyć pobytu koncentrują się natomiast medytacji, aby nie porysować że grzybica będzie się untroubled przez zakłócone, annoyances i frustracje, które mogą w inny sposób plaga nas w naszych codziennych zwykłych life.

The dyscypliny medytacji uczy nas do przestrzegania niniejszego momencie. Mamy doświadczenie rzeczywistość tu i teraz. W związku z tym przystanek szukasz czegoś innego, aby uzyskać więcej informacji. Stała walka z muddled, niezadowolony normalny umysł przestaje - uczymy się zatrzymać wyszukiwanie, ponieważ obecnej chwili jest zakończona. Zaczynamy sobie uświadomić, że życiowe zmagania są tylko w myśli - strachu, obaw, wątpliwości, brak poczucia własnej wartości są po prostu nie więcej niż bezużyteczne myśli - ale myśli, że jednak wrak życia i ludzi szczęścia. Dowiedz się, jak zatrzymać trudem poprzez dyscypliny medytacji i walki z życia codziennego po prostu zatrzymać. Effortlessly.

Meditation jest często niezrozumiana. Może to również prowadzić do zmienionej stan umysłu - w istocie, że może być ostatecznym celem. Ale dzisiaj, dyscypliny medytacji pozwoli ci prawdziwie żywe do dziś bardzo najlepszych zdolność - wolne od wszystkich normalnych wewnętrzne głosy, które mówią nam, nie możemy robić nasze bardzo best.

An inwestycji pięciu lat, dziesięć lub piętnaście minut każdego dnia będzie oznaczać, że w pozostałej części dwadzieścia cztery godziny będzie zupełnie inny doświadczenie do czegoś normalnego umysł może sobie wyobrazić. Jasne, złe rzeczy nastąpi w okresie od dnia. Jasne, zakłócone i frustracji będzie abound. Ale różnica jest, że w odróżnieniu od normalnej osoby, która reaguje na takie rzeczy i sprawia im gorzej, będzie w stanie działać w jasny i obecni umysłu. I podobnie jak świądem nosa, do rozproszenia lub frustracji będzie pass.

But, że to dopiero początek. Ponieważ z jasnego umysłu i obecny będzie wprowadzić flow - naukowej termin ukuty przez Uniwersytet w Chicago. W przepływu będzie odwiedzić maksymalną wydajność. W przepływu, powszechnej energii odpowiadać na proste, że już zainwestowały więcej energii w chwili obecnej niż wszyscy normalni ludzie, którzy mieszkają w połowie swojego życia wątpliwości i frustracji. Będziesz się wyjątkowo szczęśliwe i udane. Wszyscy przez kilka minut morning.