Opracowanie Marketing JV Twoja wiadomość

Your wspólne przedsięwzięcie to świetny sposób na rozszerzenie działalności i doświadczeń dodatkowych dochodów z mniej pracy. Jednakże, w celu uzyskania dodatkowych dochodów, należy dopasować się do istniejących i nowych rynków potencjalnie z JV oferty. Przekaz marketingowy jest jeden z kluczowych strategii, która będzie ustalić, czy spółka joint venture jest sukces lub not.

Market Research

To ma wykonalnej strategii marketingowej i skuteczny przekaz marketingowy, ty i twój partner JV muszą wiedzieć, co Twoi klienci potrzebują i chcą. Właściwe badania rynku strategia może dostarczyć wartościowych informacji i wglądu w zachowania, motywacje, intencje i swoje customers.

Market badania mogą być wykonywane formalnie lub nieformalnie. Nieformalne badania mogą być wykonywane jedynie przez pytanie istniejących lub potencjalnych klientów, ich opinie na temat konkretnego produktu lub usługi swoim JV pragnie zaoferować. Formalny plan badań rynku, jednak będzie bardziej szczegółową i dostarczają dużo więcej ilościowych i jakościowych data.

Your badania rynku może pomóc w sformułowaniu pomyślnego obrotu wiadomość z informacją o:

* Demographics - Co to jest edukacja, poziomu dochodów, wieku, płci, itd., Twojego klienta?

* Geografia - W jakich dziedzinach będą swoje wspólne przedsięwzięcie produktu lub usługi najprawdopodobniej odniesie sukces? Metro? Wsi? Midwest? Państwa nadbrzeżne?

* Business Markets - Czy twój produkt lub usługa są większe sukcesy jako B2B lub bezpośrednio do konsumenta? Gdzie Twoi klienci prawdopodobnie zakup produktu - sklepy? Zakupy online?

What motywuje kupujących?

When Ci rozwinąć swój marketingowy, pamiętaj o tym, że motywacje i zachowanie swoich klientów z góry. Możesz dowiedzieć się wiele na temat swoich klientów motywacji z wiarygodnych badań rynku, które mówi, dlaczego klienci potrzebują Twojego produktu i ile są skłonni poświęcić it.

Create do wiadomości, że utwory w ich motywacje. Twoja wiadomość produkt powinien wyjaśnić, w jaki sposób może pomóc w ułatwieniu życia lub lepiej. Czy chcą czystsze domu? Środowiska "zielonych" produktów? Więcej wolnego czasu? Lepsze degustacja żywności? Jeśli wiesz, co motywuje docelowego konsumenta, można łatwo przekonać ich do zakupu product.

Testing Twoja Message

A marketingowy nie jest zrobione z pierwszego projektu. Skuteczny przekaz marketingowy jest coś, co jest elastyczne i dostosowane do zmian na rynku i odpowiedzi. Załóżmy, że masz rozwinięte, co czujesz, jest wielkim sprzedaży kopii, aby opublikować na swojej stronie internetowej spółki joint venture produktu. W celu ustalenia, czy jest to najlepsza wiadomość, którą warto przetestować go przed innymi. Opracowanie krótko wersję sprzedaży kopii. Albo nawet dwa lub trzy egzemplarze sprzedaży z różnych metod. Użyj ich wszystkich naraz podczas kampanii ustawić sprzedaży i użytkowania statystyki zebrane w celu określenia, który z nich przyciąga więcej klientów i bardziej sprzedaży. Poprzez ciągłe badanie, można odkrywać i rozwijać najbardziej efektywny marketing message.

Getting słowo do Twoich klientów, jest jednym z najważniejszych kluczowych aspektów skutecznej JV. Wybierz, aby skupić się i pracować z JV partnerem przy tworzeniu skutecznego marketingowy, a będziesz miał wielką szansę na JV success.