Nieopracowania jest Nowy Cool

Over w weekend oglądał film, Bedtime Stories, z moim synem. It's a great Adam Sandler prztyczek o hotelu totumfacki (Sandler), którego życie zmienia, gdy rozrzutny snem historie on mówi jego siostrzenica i siostrzeniec rozpocząć magicznie ziściło. Teraz, z powodu I'm telling you to, ponieważ w historii, kiedy pierwszy Sandler spełnia "sprawiedliwego panieńskie" (który nie może go w pierwszym), że komentarze, że jego włosy wygląda goofy. Następnie Sandler mówi, "Goofy jest nowy przystojny."

Well, w odniesieniu do Sandler i kina, I'm going to zmienić się trochę tak, aby pasowały do kontekstu naszej rozmowy dzisiaj. Mój nowy wyrażenie "braku jest New Cool".

You nie mogą mieć sukcesu bez porażki. Podobnie jak nie można mieć światła bez ciemności. Musisz je mieć każdy other.

Now, jeśli już sukcesy przedsiębiorcy, wiesz to. Użytkownik rozumie, że nie można kilka razy, im bliżej jesteś do sukcesu. Natomiast, jeśli jesteś nieudanym przedsiębiorcy (na drodze do sukcesu), musisz zrozumieć, że aby odnieść sukces, musisz się nie powieść. Ale, co ważniejsze, musisz mieć prawo stosunek do porażki. To jest twój stosunek do awarii, które określą poziom success.

Let jest spojrzeć na niepowodzenia i postawa sukcesy przedsiębiorców mają do niego:

Failing jest test - Dan Kennedy, milioner z animator i bezpośrednią odpowiedź obrotu geniusz powiedział: "W" direct mail ", to, co większość ludzi uważają awarii, uważamy za test. " Widzisz, postawa wobec braku dla Kennedy jest: nie ma awarii, tylko testing.

That "Wszystko nie jest. Testowanie. A kiedy test się na południe, test ponownie. A potem znowu. A może nawet ponownie. Do you get it right.

Failing jest Art. Form - Charles F. Kettering, amerykański wynalazca, posiada ponad 300 patentów i założyciel Delco, powiedział: "To nie jest wstyd na porażkę. Nieopracowania jest jednym z największy w świecie sztuki. " Aby Kettering, nie było formy artystycznej. I trzeba było ją jako inventor.

When wymyślania, to nie dziesiątek, setek, a może nawet tysiące razy, zanim pojawi się ona w prawo. Najważniejsze jest, aby dowiedzieć się od porażek, więc może się coraz mniej przed succeeding.

Failing jest Cool - Dexter Yager, największy dystrybutor Amway wszech czasów, powiedział: "Prawdziwe zaufanie pochodzi z wygranej i utraty ... i zwycięski i utraty ... i zwycięski i tracenie na tyle, że wiesz, różnica ... i to, że rozumiesz, że za każdym razem, gdy straci, można tylko do przodu na drodze do wygrania ponownie. "

That sposób udany przedsiębiorcy mogą nadal podejmować ryzyko i odnieść sukces, a wszystkie inne wyciągi z powrotem. Mają zaufanie. Oni już tam wcześniej. Mają dobry pomysł, co będzie miało miejsce. Jeśli nie nie gdzieś wzdłuż linii, nie mieliby oni zaufanie have.

In zamknięcia, to zakończy się niepowodzeniem. To tylko kwestia czasu. Jeżeli okaże się, że ci, jesteś w złym zawodzie. Przedsiębiorcy nie więcej niż jakikolwiek inny zawód na ziemi. Ale pamiętaj, że Twój stosunek do awarii, które określą poziom success.

Grab na postawy, że nie jest badanie, nie jest sztuką formy, a nie jest cool, a także będzie udany, jeśli nie ... już wkrótce !