Biorąc odpowiedzialność za własne działania

Copyright (c) 2009 Christine Kloser

re-sponso-Si-ble

Definition: odpowiedzialność lub odpowiedzialność, jak na coś w jej mocy, kontroli lub management

What myślisz kiedy kontemplować słowo odpowiedzialny? Chcę, żebyś się szczerze się tutaj. Czy potajemnie życzę nie były odpowiedzialne za tyle, ile jesteś? Czy próbuje wydostać się z obowiązków, ponieważ są one po prostu "zbyt dużo"? Czy były nierealne o ile można zaangażować się i nadal podtrzymują swoje obowiązki? Kiedy znajdziesz się na obwinianiu innych rzeczy, które nie wychodzą na swój sposób?

I wierzyć dla przedsiębiorców, odpowiedzialność może być bardzo załadowany kadencji. Let's face it, my chcemy czuć się odpowiedzialni za nasze sukcesy, kiedy one wystąpią, ale to nie zabawa, biorąc odpowiedzialność za swoje niepowodzenia, too. Ale, niestety, jest to część świadomą przedsiębiorcy podróży; jest świadomy i czujny, aby obie strony medalu, jeśli chodzi o responsibility.

The prawda jest odpowiedzialność nie jest bardzo "gorąco" lub "sexy" tematu. Odpowiedzialność przynosi twarzą w twarz z bardziej ambitnych aspektów bycia przedsiębiorcą. Nauczyłem się tego w sposób twardy, dzięki odszedł przez kilka porażek w mojej przeszłości, zarówno z mojej Los Angeles oparte jogi studio i mój Sieci Empowering kobiet. Oba te przedsiębiorstwa miały pewien poziom sukcesu, ale nie wystarczy, aby był trwały przez dłuższą metę i musiała zakończyć je w dół. To było bolesne patrzeć na prawdę, że jestem odpowiedzialny za to, co się stało z tymi businesses.

Granted, gdybym miał je do przepracować dzisiaj chciałbym zmienić wiele rzeczy i widzę dokładnie jak I'd zestaw tych firm do długoterminowego sukcesu. Ale nie mam zamiaru rozpoczęcia tych działalności od nowa w tym momencie, ale ja nie mogę czuć się kilka myśli, które mogą pomóc poczuć fantastyczne bycie odpowiedzialnym za własne success.

Here są trzy kluczowe zagadnienia dotyczące kochający swoje obowiązki .. . i posiadania ich w pełni:

Don't ukąsić More Than You Can Chew

This jest jednym z najbardziej palących problemów widzę z przedsiębiorcami. To takie proste dla nas denerwować się o wiele rzeczy. Często przedsiębiorcy będą ukąsić więcej niż mogą żuć. Powodem wielu właścicieli firm to jest, ponieważ nie zdają sobie sprawy ile wysiłku trafi do konkretnego projektu. One ich terminów zbyt krótki, ich cele zbyt agresywny, a następnie uzyskać zasypany i zniechęceni, gdy projekt zajmuje dużo czasu i nie dotrze to goals.

I Zabieram moje rady pod uwagę i wydać kilka projektów, które po prostu nie nie mają czasu, lub energii do teraz. Miałam bitten off więcej, niż mogłem żuć. Ważną rzeczą jest, aby spróbować nie do tego w pierwszej kolejności, ale jeśli nie you've got do podjęcia kroków mających na celu rozpoznanie Ciebie, aby zbyt wiele, a więc dokonanie pewnych korekt czujesz nie masz zbyt dużo na swojej plate.

Hear, co ludzie mają do powiedzenia You

Another Aby dokonać błędem przedsiębiorców jest całkowicie nieprzytomny odpowiedzi nie przesłuchanie, co ludzie mają powiedzieć Ci. To jest proste, kiedy jesteś podekscytowany i chcesz coś żyć w "miodowy" swojego pomysłu. Jest to odurzających stan błogości, a to wyzwanie, aby do uziemionego niektórych wejście you're getting na swoim project.

This zdarzyło mi się z moją grupą kobiet w sieci. I przechowywane rozprawy z kobietami na spotkaniach, że to coś bardzo specjalnego, a ja sobie lepiej przygotować do szybkiego wzrostu. I nie słuchać. I nie chcesz komplikować rzeczy. Nie chciałem odpowiedzialność prowadzenia działalności, gdy jeszcze jednej I już było trudem. Tak, rozpoczęła "stop luki" podejście do tej działalności, a nie przesłuchanie, co każdy powiedział mi na początku. Gdybym tylko "słyszeli", co oni powiedzieli, jestem pewien, że biznes będzie kwitnącej dzisiaj. Więc, jeśli zauważy robisz w tej firmie ... ważny wkład do wynajmu w jednym uchu i na innych jak ty nawet nie usłyszał ... Listen Up! To jest wszechświat mówiąc ci przez ludzi został umieszczony w swoim życiu. It's worth zwracając uwagi na to, co pełne they're mówiąc, ponieważ ich wkład może być naczelną jest do podejmowania na swojej odpowiedzialności z łatwością wiele więcej, łaski i zabawy!

Notice jeśli Umieszczanie na Others

This Blame jeden duży ostrzegawcze znak, że nie chcesz, aby wziąć odpowiedzialność za własny sukces. Ten nie jest szczególnie zabawne przyjrzeć się, ale jest niezwykle cenne to zrobić samooceny. Wystarczy ogłoszenie ... jest coś w Twojej firmy lub Twojego życia, który nie jest w tej chwili. Określ co to jest i czy jesteś wprowadzania na kogoś winy za sytuację jesteś in.

Believe mnie, rozumiem, że czasami rzeczy się z tobą, ale nawet wtedy, jak reagujesz (w porównaniu do reagowania) należy do Ciebie. Jak można uczyć się od sytuacji i wykorzystywać je do odkrywania więcej o siebie i swój stosunek do odpowiedzialności może mieć ogromny wpływ na twój sukces. Wszystko, co pojawia się w Twojej firmie jest możliwość uczenia się ^ tunity ... Pamiętam, że każdy coś się dzieje, dzieje się dla jednego celu i tylko jeden cel, ponieważ Wszechświat jest conspiring do najwyższych i najlepiej przez cały czas. Nawet w tych sytuacjach, gdy chcesz winy; szanse są te miejsca masz największe prezenty czekają na you.

When robienia tych trzech pojęć pod uwagę firmy, znajdziesz go znacznie łatwiej być w pełni zaangażowani, a szczęśliwym w swoim zobowiązań. Będziesz także mieć pewność, że możesz być (i chcesz być), odpowiedzialny za swój sukces. Jest to jeden z najciekawszych aspektów bycia świadomym przedsiębiorcy; to, że nikt nie może tworzyć swój sukces, ale. Tak, oczywiście, masz trenerów, konsultantów i doradców, które pomogą Ci w drodze, ale ostatecznie sukcesu jest do you.