Get Out Of The Professional Dłużne Way

It może zaskoczyć, abyście wiedzieli, że według badań, że ponad 63% osób, które próbuje się wydostać dłużnych są to bez żadnych plan.

They jeszcze nie myślał o ile konieczność zwrotu każdego miesiąca, a nawet ustawić docelowy termin za dług free.

Since you're czytania tego, szanse na to, że masz interes w uzyskaniu obecnie długu, więc oto jak to zrobić it.

Before my nawet schodzić do nitty-piaszczysty of how to pay off debts however, the very first thing to do is to get your creditors to lower their interest rates, and you can most likely achieve that by simply calling them, and asking them to do it.

Believe it not, but it Prawdopodobnie jest takie proste, ponieważ badania wykazały, że ponad 50% ludzi, że połączenie i zapytać kart kredytowych i innych kredytodawców, aby obniżyć swoje stawki, by je obniżyć do około third.

Look i czy nie są rzeczy, które nigdy nie używać, które można sprzedać, a po nich sprzedane, wykorzystanie pieniędzy zapłacić ustanawiające niektóre swoje debts.

If Twojej dokumentacji nie jest organizowana, to oto jak to zrobić it.

Buy niektórych dużych kopertach, etykietach oraz mieć oddzielnego dla każdego konta i umieścić wszystkie oświadczenia, które można znaleźć w them.

If nie masz oświadczenia drukowane, a następnie przejść do trybu online i wydrukować je. Wiem, że trudno na drzewach, ale łatwiej jest pracować z papieru, które jest w kopertach, niż jest to w monitor.

Either utworzenia arkusza jeśli wiesz jak, lub użyć pióra i papieru do wyświetlania sald, APR, płatności Daty i minimalne payments.

Then zgromadzenie podsumowanie arkusz, wykazując całkowity wydatków karty kredytowej, karta kredytowa i całkowite debt.

If you've done wszystkim, że powinno się znać swoje całkowite zadłużenie, łącznej miesięcznej wymaganej zapłaty, co obecnie zapłacić na swoje zadłużenie, i ile masz opłaty każdego miesiąca w Twoim cards.

The najskuteczniejszych zapłaty długu plany zaczynają się stałą miesięczną kwotę ogółem, a to w jaki sposób dowiedzieć się, ile należy pay.

Add wszystkich kwot minimalnych, które muszą płacić, i to jest Twoja postać. Teraz sprawdzić swoje ostatnie dwa miesiące od kosztów i czy można w jakiś sposób je zmniejszyć, a jeśli możesz, a następnie dodać kwotę, że myślisz, że możesz zapisać się do rozpoczęcia figure.

Be konserwatywnej o ile myślisz można płacić każdego miesiąca , bo to lepiej rozpocząć się w niższej kwoty, a następnie podnieść ją, niż zacząć od wyższego, a następnie niższe it.

We 'll wyglądać w trzech różnych systemów płatności, należy wybrać ten, który, jak sądzisz, najlepiej na you.

The najbardziej efektywne techniki jest do tej samej płatności na wszystkich kont, z wyjątkiem jednego, który ma najwyższą stopę procentową. W tych samych płatności "oznacza, że nawet gdy karty zwraca się z prośbą o mniejszych zapłaty co miesiąc, że nadal płaci im tyle samo, ile kart before.

The z najwyższym interesie jest, że należy skoncentrować uwagę na, a wszelkie dodatkowe pieniądze, które masz, należy zwrócić w tym account.

The drugi system jest podobny do przedstawionego wyżej, ale zamiast skupienie się na uwagę, że opłaty za najwyższy odsetek, należy skupić się na jednej z najniższych równowagi w celu uzyskania jej opłacił quickly.

The trzeciego jest najmniej skomplikowana i po prostu płacić taką samą kwotę na każdy kart co miesiąc, a za jeden rachunek dostaje opłacił, korzystanie z dodatkowych środków pieniężnych w celu podniesienia miesięcznej kwoty że jesteś płatniczych na wszystkich w accounts.

All trzech systemów prac, dopóki trzymać się z nimi, tak po prostu zacząć korzystać z nich jak najszybciej, i zacząć uzyskiwać z debt.