Queen Of Joy Na Księżycu, Moo & You: The Collective Wisdom

Velma Gallant, vel Królowej radości, jest świadectwem kogoś, kto odszedł do niektórych nieobrabiane razy w swoim życiu i pokonanie tych adversities triumphantly!

She ma pasję do nauczania innych, jak zrobić to samo w ich własnym życiu, a to jest dokładnie to, co omówiliśmy w show 5/5/9.

Velma powiedział jeden z najważniejszych rzeczy jest to, że nauczyła się ona kontrolę nad własną radość, nawet jeśli wyzwania wstaną i nie odejdę - W twarz posortować wyzwań!

This gdzie duchowe narzędzie znajduje się w klatce piersiowej, że określone przez cały show! Velma książka nazywa się: "Juicy Bites Witamy na zmiany." W istocie, książka jest kompilacją duchowych narzędzi można używać, gdy wszystkie czasy są szorstkie i gdy nie są one!

One narzędzie nosi nazwę "Dump i Flip" - Velma to narzędzie używane w czasie, kiedy miała wiele w jej twarz rodzaj wyzwania, które świadomie ona potrzebna do zwolnienia, a ona zrobiła to z tego tool.

She wynosiła około stracić domu i martwi się o nią trzy lata stary syna. Velma było nauczanie prawie Atrakcja dla ostatnich trzech lat i chciał umieścić co wiedział na test.

This jak jest ona opisana "Dump i Flip". Weź jednego kawałka papieru i klapki to w połowie. Po lewej stronie, Dump swoje obawy i niepokoje. Z prawej strony z składany papier, to klapka z obawy 180 degrees.

DUMP: I hate it gdy wierzyciele call me a ja nic nie mogę powiedzieć, że spełnia them.

FLIP: następnym razem ich połączenie, będziemy obchodzić razem, ponieważ Mój dom będzie wypłacana off!

And tak on.

Compost boku papieru ze wszystkimi DUMPS.

Place Odwraca się do waszej modlitwy box.

The Flips są Your Life Visions. Cherish nimi i je pielęgnować. Nie port wątpliwości żadnej z tych rzeczy!

Do tego narzędzia na potrzeby basis.

One z Velma klientów złożyło złom książki jej wizje!

Velma używa całej ścianie umieścić wszystkie jej wizje!

Concentrate na końcowy wynik z radością! Pomyśl o każdej układanki wszystkich pięciu zmysłów! Technocolor wizji to!

We omówione niesamowite doświadczenie Joan miała w Second Life nocy kilka z nas wspomaga Joan w wizualizacji jej marzenie dom na plaży! Jesteśmy na bieżąco aż miała wizję zdecydowanie w jej umysł's eye!

We dyskusji New Years Uchwały. Większość ludzi się z myślą, że ich rozwiązywania "powinien" zrobić, jak utraty wagi lub zamknąć smoking.

That to dlaczego te rzadko dzieje, ponieważ osoby serce nie tylko do powinny lub ought.

A resoluton z serca jest ewolucja , mówi Velma. Plany na Księżyc, Moo & You powstała w Nowym Roku i mieliśmy wizji show. Teraz mówimy Księżyc, Moo & You był Nowy Rok Evolution.

A New Years evolutions gdy sądzisz o namiętności, które chcesz osiągnąć, i oglądać te ewoluują w roku matures.

Tam z Milagro Świat zwróciła Velma o niej pojęcia z "Plurking!"

Work plus gra plurk. Zawsze myśleć o sposób uczcić wszystko zrobić. Nie dopuścić pojęcie "praca" dostać w sposób swoje zabawy - w ten sposób Plurk!

Work jest cztery litery słowa, mówi Velma. Ona dodaje grać do wszystkiego. Ona zawsze pyta, "Jak mogę to więcej zabawy?"

And lusterka ćwiczenia. Codzienne, spójrz w lustro i powiedzieć siebie "kocham Cię".

Do to nawet jeśli sądzisz, że nie możesz lub nie chcesz. Po prysznic, powiedzieć, że kochasz każdej części ciała, jak go umyć!

Extend to ludzie w swoim świecie. Kiedy ludzie pozornie głupie rzeczy, warto pomyśleć, "Oni robią najlepiej, że mogą one z tego, co have.

" I Ja "

If jesteś nieszczęśliwy w swojej pracy, dowiedzieć się wszystkiego na temat miłości to zanim wyjedziesz go. Nie musisz wierzyć: Wystarczy puścić nie wierząc. Niech pomiędzy przekonania do swoich magic.

You Można myśleć, to jest nieodpowiedzialne opuścić swoje zadania do zrobienia tego, czego love.

Journal: Jakie będą czekać na :

Shift swoje przekonania o odpowiedzialności obejmuje:

I jestem odpowiedzialny jest do mojego ducha mojego życia przez dream.

This może podjąć Kocham cię Lustro pracy i partii, aby mógł on naprawdę to shift.

But dla mnie, są odpowiedzialne za moją duszę i moje życie celem jest największą odpowiedzialność wszystkich!

This był pomysł, aby resonated głęboko i doceniam was, Velma, za pomoc mi tego Flip w mojej perspektywy!